320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• anna_õlut
    replied
    eks ta ole tehniliselt üks tugevamaid mc´sid siinmail. skilli on tal tõesti kõvasti aga öelda, et tema tasemeni ei küündi mitte keegi - naaah. on nii mõnigi madalama profiiliga tüüp, kes oskuste poolest temaga täitsa vabalt samal levelil. papa lihtsalt teab kuidas ennast promoda ja kuulajaskonda luua. rahvale meeldib selline teema. parajalt nahaalne ja agressiivne egoräpp on asi, mida eesti skenes ikka naljalt ei leia. sellest ka tema edu. mäletan kui ta paar aastat tagasi oma soolokraamiga välja tuli ja esimesi laive andis - siis oli küll vau effekt. mees oli teinud ikka väga korraliku arenguhüppe võrreldes the rookiese aegadega. oleksin ehk isegi fänn kui igast kõrvalist sitta selle venna kohta ei teaks.

panen mingi loo ka siis juba

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Nendel teemadel, mida Papa ajab, on ta t6epoolest parim, ainec. Lust kuulata, kui kaasa m6elda ei viitsi, sest seda pole lihtsalt vajagi. Ja see 'Jooksen vihmas' vmt refitsikk on oossom.

Aga yldse? no,lol. Seda ei saa tegelt isegi fraasiga 'maitse asi' vabandada.

Leave a comment:

• count
    replied
    tavai , tuleb ikka ise ots lahti teha, parim kraam mis siin maal kunagi kuuldud ja nähtud, papa skillini ei küündi ikka mitte keegi, next level

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    http://soundcloud.com/tuten-khamen/g...ster-mixdown-2

seaduskuulekus - teadvus

kodumaine kuld

Leave a comment:

• cpidr.
    replied
    Ahjaa unustasin veel mainida idaranniku proffe. Wu tang, Biggie ja Gang Starr.
    Eelmisele ütleks, et Cormega on ikka täielik G hea lugu

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    I'm sick of gossiping bitches and niggaz who gossip like bitches

Leave a comment:

• cpidr.
    replied
    Ei hakanud tervet teemat läbi kammima aga nii palju kui vaatasin siis on siin suurepäraseid lugusid.
    Ise kuulan rohkem eriti vana räppi. Eazy E, NWA, Ice Cube... Eriti meeldisid lääs vs ida dissid. Tim Dog jne.
    Või siis näiteks Jääkuubiku üle aegade parimaks mahategemise lauluks tituleeritud "No Vaseline"
    Praegu on raske leida heade räpparit... vanad tegijad veel meeldivad aga neil väga tihti lugusid ei sünni. Mõtlen siin eelkõige Dr. Dre, Ice Cube.. Songpopis võime classic rapi teha kui kellegil huvi, panen kõik kinni.

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    w00p-w00p

-tra- ma olen seda juba postitanud ju. (kuigi häid asju võib korrata)

klassikat

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Mis mõttes mulle see Papa album meeldib?

Leave a comment:

• Yattara
    replied
    Tuleb tunnistada, et ASAP Rocky uus album ja üldse lood on päris hüvad. Tekitab vastakaid emotsioone. Ühest küljest head lood, teisalt kitsad teksad ja kleidid.

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Kassett on ka kuskil olemas, aga võin pakkuda ka kvaliteetset (kassetti krabinaga) emm pee kolm pakketti kuskile ülesse?
    need peaks mul endal ka kuskil olemas olema.

Leave a comment:

• count
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    tra, läksin oma ümberlindistatud Kuhnja homofoobi otsima ja kassetid kadunud. count, can you hook a brother up? (tra, tegelt mul pole makki ka enam ... )
    Kassett on ka kuskil olemas, aga võin pakkuda ka kvaliteetset (kassetti krabinaga) emm pee kolm pakketti kuskile ülesse?

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    tra, läksin oma ümberlindistatud Kuhnja homofoobi otsima ja kassetid kadunud. count, can you hook a brother up? (tra, tegelt mul pole makki ka enam ... )

Leave a comment:

• zelee
    replied

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Mõte on ju tore, aga mulle on see plaadiostmien kudiagi võõras ja harjumatu tegevus. Olen lihtsalt nii vanakool , et harjunud kassette maha lindistama või siis ostma või kui see aeg sai läbi olid juba Napsterid olemas. Ehk siis saada parem kassetti ja kuulan/lindistan seda. Miski ei biidi mõnusat kassetti krabinat muusika taustaks.
    fain, pane mulle rekvisiidid privasse.

mudu:
    PÄRNU! Suur Papa Grammilinn käsimüük on täna 16.00-ca 17.30 PÄRNU HOTELLI ees purskkaevude juures, pargis.

https://www.facebook.com/SuurPapa/posts/571715912868237

Leave a comment:

Working...
X