320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Jasper
    replied
    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Kurat, keegi kuulab mingit tüüpi nimega Macklemore? Igatahes see värk on kohutav. Mainstream hip-hop ei saa enam lamedamaks minna. Või olen ma lihtsalt ajale jalgu jäänud?

Peaks vist küll juba ette vabandades ära mainima, et minugi poolest kuulake. Lihtsalt mingisugune tema laul jooksis raadiost ja ma pidin emotsioonid kuhugi välja elama.
    lol. Macklemore ei ole main stream. [His single "Thrift Shop" has been viewed on YouTube over 350 million times, and reached number 1 on the U.S. Billboard Hot 100 chart in 2013, selling more than 2.2 million copies.[3] It was the first time since 1994 that a song reached number 1 on the Hot 100 chart without the support of a major record label]

tutvumiseks - Otherside(remix), Hip-Hopist lugu Bboy, valge mees Hiphopis White Privilege mainstriimindusest Jimmy Lovine. soovitan kogu loominguga tutvuda ja arvestada hindamisel seda, kuidas main stream wen Macklemore, mitte vastupidi. ükskõik, mis lugu käiates nii palju kui Thrift Shopi või Can't Hold Usi muutub see tüütuks[vt ka Queen] ja sõnum kaob selle tõttu.

ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes ei kuulanud Dipseti aastal 2003. terve selle talve jooksin nende albumiga. klassika. samas pole mu arvamus ka vist kõige pädevam - vahetasin nende albumi X-Zibiti At The Speed Of Lighti vastu ja arvasin, et tegu on igatepidi suure albumiga, aga wiki väidab, et underground West Coast classic kõigest.

Leave a comment:

• Yattara
    replied
    Kurat, keegi kuulab mingit tüüpi nimega Macklemore? Igatahes see värk on kohutav. Mainstream hip-hop ei saa enam lamedamaks minna. Või olen ma lihtsalt ajale jalgu jäänud?

Peaks vist küll juba ette vabandades ära mainima, et minugi poolest kuulake. Lihtsalt mingisugune tema laul jooksis raadiost ja ma pidin emotsioonid kuhugi välja elama.

Leave a comment:

• vincent
    replied
    Jätkan Mr Greeni promomist. Classic Beatsi neljas osa ehk Ill Piano on lõpuks väljas ja noh mis ma oskan öelda, mees teeb jätkuvalt kulda. Itunes abiks, kes tahab.

Leave a comment:

• dnb
    replied
    Vist ei ole siit läbi käinud

Sesel on ka huvitavat mussi, aga kuna paljudele ta ei meeldi, siis ei hakka ühtegi videot panema.

Leave a comment:

• delorean
    replied
    Kanye "Yeezus" peaks iga hetk saadaval olema, isiklik oodatuim selle aasta album, arvustajad väidavad, et vähemalt sama vastuoluline kui Kanye neljas südamevalu autotune plaat. Pidavat olema väga elektrooniline ja agressiivne a la Death Grips, vähegi räpihuvilistel inimestel tasub kindlasti tutvuda.
    Juulikuus kohe järgmine oluline reliis, Pusha-T esimene sooloalbum, hea suvi räpihuvilistele igaljuhul.

Leave a comment:

• anna_õlut
    replied
    jaaa, teismelisena mulle väga meelds Dipset. aga mingil hetkel kadus huvi ära ning kuulasin aastaid ainult üheksakümnedate räppi ja vahelduseks muidugi igasugust muud mussi ka. nüüd hiljuti just kuulasin jälle Diplomatic Immunityd läbi. väga äge. real nigga music ja ikka kõvasti asjalikum kui enamus tänapäevast sodi, mida räppmuusika nime all esitletakse.

asjakohane lugu aastast 2003:

Leave a comment:

• Yattara
    replied
    Küsin igavuse pärast, et kas siin foorumis liigub veel inimesi, kes ühel hetkel suured Dipseti fännid olnud või olen ma Eestis üks ja ainus?

Leave a comment:

• WeThePeople
    replied

äge video ja lugu ka.

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Algselt postitas anna_õlut Vaata postitust
    on nii mõnigi madalama profiiliga tüüp, kes oskuste poolest temaga täitsa vabalt samal levelil.
    Tere. Mul tegelt ka ei ole oma linkidega tähelepanuvajadust, aga mulle tundub, et siin noorliikme klassika ja papa vahele jääb tegelik kuld kadunuks, kuivõrd ta pole juutuubilink. Mistap otsustasin selle uuesti välja tuua, kuivõrd nagu tsiteeeritud post (peaaegu) lubab, käib näitena toodud lingi teema papaga võrreldes meetrites üle pea. Kuulake och mõtisklege(kuulake klappidega, kui vaja):

Seaduskuulekus - Teadvus

Pole tänu väärt.

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    kui California, siis see remix/video

Veel kvaliteetset Eesti kraami - https://soundcloud.com/tommy-eura-h

Leave a comment:

• cpidr.
    replied

nautige veel

Leave a comment:

• cpidr.
    replied

nautige KLASSIKAT!!

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Meenutan su nägu praegu lemmiktrack, ilmselt aja peale jõuavad kõik olla.
    see on ju üks-ühele Must q Kalme teema ripoff.

Leave a comment:

• WeThePeople
    replied
    Ostsin eile ka albumi ära. Kahju et kuuldud materjali on suures osas, sest oleks tahtnud rohkem seda flowd. Meenutan su nägu praegu lemmiktrack, ilmselt aja peale jõuavad kõik olla.

Leave a comment:

• Kasepats-Pidur
    replied
    Nõustun siin valitseva arvamusega.
    Olin Papa albumi suhtes päris ootusärev, seni väljatilkunud lood ja see tänavalaiv olid küllalt paljulubavad. Nüüd album käes ja väike pettumus.
    Esiteks see "egoräpp" - paar-kolm sellist hea tempoga lugu oleks okei, aga pmst tervet albumit läbiva teemana muutub veits häirivaks. Nagu tüübil midagi tõsisemat öelda polekski. "Estonian Business" on ju üks-ühele "vihavaenlase" Abrahami teema ripoff.
    Teiseks - vähe uusi lugusid. Mis on nats imelik, sest Papa kohe-kohe ilmuvast albumist on räägitud pea 2 aastat vist. "Silm lahti maga" oli juba 5LOOPS-i 2011LP peal. Superskankersi remix samuti küllalt vana. Skitid ka maha arvata, siis kokku 9 lugu, millest üks ammukuuldud "Astu nagu gängster" (mille official video lisati youtube'i täpselt 1 aasta ja 1 päev tagasi). Oleks oodanud rohkem värsket materjali.
    Kolmandaks - skitid on mittemidagiütlevad. Lihtsalt kohatäiteks.
    Neljandaks - kehvad featuring räpparid. Oma homie'd ilmselt, aga võiks vähe kriitilisema pilguga neid valida (Metsakutsu wtf?).

Plusspoolele jääb muidugi Papa "skill". Paneb ikka päris vingelt. Flow, sõnamängud, täitsa Eesti tipptase.
    Lemparlood vast Grammilinn ja Zonda (v.a Metsakutsu osa).
    Ootan huviga järgmist albumit.

Leave a comment:

Working...
X