320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• wordprez
    replied
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    tänases muusikanõukogus kruvige ette minutit 28 ja kuulake Ljuki Prihoda lugu Dushi Ljudei. Väärt säär. Olgugi, et seal on rämedalt palju kirillitsat, siis ma usun, et litaka saavad isegi need kätte, kelle jaoks vene keel on trollide/narride keel.

Link
    Videot ka. Või nagu üks sõber ütles, siis neile vendadele bussijaamas helistada ei annaks.

Leave a comment:

• zelee
    replied

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Uut

ja vana

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    tänases muusikanõukogus kruvige ette minutit 28 ja kuulake Ljuki Prihoda lugu Dushi Ljudei. Väärt säär. Olgugi, et seal on rämedalt palju kirillitsat, siis ma usun, et litaka saavad isegi need kätte, kelle jaoks vene keel on trollide/narride keel.

Link
    Vene oma Psycho Realm?

http://www.youtube.com/watch?v=G8dO8nROJxY (eriti kui see peenema häälega vennike pulti pääseb)

Aga badass asi. Kui empetrii ka kuskil tilpneb, siis oleks cool. Või noh, sealt saab ka salvestada samas.

Leave a comment:

• Daz Booob
    replied

Link

Leave a comment:

• zelee
    replied
    Sobib ilmselt siia teemasse paremini kui dokumetaalide. Igatahes lühidoku New Orleans'i bounce muusikast.

Leave a comment:

• vincent
    replied
    Mr Greeni Live from the Streets, mis siit ennegi läbi käinud. Uusim ja üks paremaid, kui mitte parim biit.

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Chicago underground at it's finest:

catchy as fuck

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Waxil tuli uus album. Nimeks sellel Continue. Väga kiire kõrv peale tõi tulemuseks üldiselt pettumuse.

Lood on iseenesest toredad (vend on tekstiga alati tasemel), aga ei midagi sellist raputavalt püssi (taustade puhul just). Nagu see nt:

või see

At 16 I was rappin' great and I've stayed hot like Christina Applegate
    Shit that makes chick teens masturbate
    Rappers straight looking up to me like I'm Sistine Chapel paint

või kas või see

Ehk siis kokkuvõtteks: kes veel pole, kontrollige Wax välja, aga alustage vanemast kraamist

Leave a comment:

• Kasepats-Pidur
    replied

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Eh, kui midagi, siis ma päästan

EP on tasuta allalaetav siit: http://supastition.bandcamp.com/album/the-blackboard-ep

(ning zelee, ei, ei keeranud tuksi )

Leave a comment:

• zelee
    replied
    Ma ei tea kas ma keeran nüüd teistkordselt teema tuksi, aga catchy

Leave a comment:

• sambo1
    replied

Leave a comment:

• AnnaS
    replied
    Väga huvitav mash-up, sest kokku on pandud üks mu lemmikuid lugusid ja 2Pac