320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • cannuman
    replied
    acestreami ei leia mu telekas üldse. Ilmselt teen midagi valesti. Sopcast hakkas tööle kui profiili ära vahetasin Philips 2009 vastu. Jee

    Leave a comment:


  • Raitsu
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Suutsin TV menüüse sopcasti valiku saada, aga must pilt ja heli pole. Mõne sekundi "mängib" musta pilti ja siis viskab tagasi meedia nimekirja juurde.
    Äkki on abi Acestreami puhul.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Suutsin TV menüüse sopcasti valiku saada, aga must pilt ja heli pole. Mõne sekundi "mängib" musta pilti ja siis viskab tagasi meedia nimekirja juurde.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    https://sites.google.com/site/wingsgb22/sopcast

    Samsungi Smartv, miskinge 8nda seeria mudel oli , saab kohe kaheaastaseks, sai testitud ja toimis täitsa. Acestreami on teoreetiliselt võimalik saada, aga mul tuli miskine problem ette ja aega pold ,et lähemalt uurida puurida. Üpris kindel, et googlest leiad vastuse ka.
    Sain tööle! Aitüma! Ma teeks kohe õlle välja, tegelt ka!

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Serviio abiga nt läpakast saan filmid ja seriaalid kenasti Lgsse mängima. Sopcast kahjuks ei ole õnnestunud, wizwigi foorumis mingi õpetus oli, aga suht arusaamatu ja tööle sellega ei saanud, st pilti ette.

    Leave a comment:


  • Raitsu
    replied
    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Äkki viskad mõne õpetuse, piltidega ja puha? Oleks ette tänulik.
    Access Google Sites with a personal Google account or Google Workspace account (for business use).


    Samsungi Smartv, miskinge 8nda seeria mudel oli , saab kohe kaheaastaseks, sai testitud ja toimis täitsa. Acestreami on teoreetiliselt võimalik saada, aga mul tuli miskine problem ette ja aega pold ,et lähemalt uurida puurida. Üpris kindel, et googlest leiad vastuse ka.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    sopcasti saad serviioga ilusti tööle
    Acestream ka? Kuidas ma seda teen?

    Hetkel suudan ühendada läpaka telekasse üle wifi, Philips Media Connect abil. See suudab kuvada vaid Main desktop pilti, mis segab samal ajal arvuti kasutamist.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    sopcasti saad serviioga ilusti tööle
    Äkki viskad mõne õpetuse, piltidega ja puha? Oleks ette tänulik.

    Leave a comment:


  • Raitsu
    replied
    sopcasti saad serviioga ilusti tööle

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Oh teid "arvuti teleka taga", see töötab ainult üksinda elavate poissmeeste puhul. Kui arvuti teleka taha panna, siis juba pigem meediaserverina läbi võrgu aga hakata lihtsalt videot läbi kaabli ajama ei tundu eriti praktiline.
    Kuda seda meediaserverit tekitada üldse? Kuskilt netist sain õpetuse, kuda LG nutitelekas sopcasti striimi ilma juhtmeta kuvada, aga tööle pole siiski saanud. Juhtmeid kasutada ei saa.

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Oh teid "arvuti teleka taga", see töötab ainult üksinda elavate poissmeeste puhul. Kui arvuti teleka taha panna, siis juba pigem meediaserverina läbi võrgu aga hakata lihtsalt videot läbi kaabli ajama ei tundu eriti praktiline.

    Leave a comment:


  • sepakas
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kuigi lisabox on ebamugav ja maksab, siis mõni pluss on ka.

    1) saad puldist kanaleid vahetada ja muud teha, mitte ei pea teleka juures asuva arvuti juurde jooksma iga liigutuse jaoks.
    2) noh saad arvutit samal ajal muudeks asjadeks kasutada. Bettimine, livescore või mis tahes.
    Juhtmeta hiir lahendab olukorra. Samuti peaks osade arvutitega olema võimalik väljundist (hdmi) tarbida üht meediumi ning arvuti ekraanil siis miskit muud..

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ma just sain, tee vene keelses versioonis, mitte ära lase sellel saidil end inglise keelde tõlkida, kasuta Google translate väljaspool saiti.
    Proovsin ennist igat moodi. Nüüd toimis esimese korraga .

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    See Rodina tundub päris mõistlik. Proovin kindlasti ära mõni päev. Kahju ainult, et Sony Braviaga ei saa otse vaadata, nagu Samsungiga (tundub vähemalt). Igal juhul tänud selle, kui ka torrent tv eest

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Mina sinna kasutajat teha ei saa, ütleb ainult, et:

    Ошибка!
    Не верно введены символы с картинки

    Kuigi kirjutasin kindlasti õigesti, mingi 10x proovisin. :/
    Ma just sain, tee vene keelses versioonis, mitte ära lase sellel saidil end inglise keelde tõlkida, kasuta Google translate väljaspool saiti.

    Leave a comment:

Working...
X