320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • mcnamara
    replied
    Pärnu Postimees teatab säherduse uudise? Mis see STV üldse õigupoolest on ja kas see Setanta kolib Elioni/Starmani ka kunagi?

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Компания Поверхность: Cпорт 1, Cпорт 2, Sport 1, Sport 1 Baltic, Sport 2, Sport 2 Baltic, украинские спортивные телеканалы, спортивные трансляции


    Mitteglamuuri liigade huvilistele väga viis Ukraina minipakettt Poverkhnost veebis hea kvaliteedi ja ilma hüppavate reklaamideta. Toimib analoogselt ETV ja ETV2 veebiversioonile. Hollandi liiga, Portugali liiga, Venemaa liiga, Championship ja vahel ka League1 on mõlema kanali menüüs ning lisaks on kavas ka tunnised vooru kokkuvõtted saadaval. Vene keele oskajatele väga hea võimalus kvaliteetse pildiga vutti vaadata.

    Leave a comment:


  • zaz
    replied
    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Acestream nutifoni, täpsemalt androidi.
    http://estiptv.blogspot.com/2013/10/...ndroidile.html
    PlayStores seda teist vajaliku värki enam pole. On probleem lahendatav?
    Ja on üldse turvaline siis see värgendus üldiselt? Keegi kasutab?

    Leave a comment:


  • MihkelK.
    replied
    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Paraku küll.




    Pole pärast opsüsteemi vahetamist VLCd alla laadinud, aga kuidas seda Sopcasti puhul kasutada? Eelistatud meediamängijaks ma teda panna ei taha, oli kunagi ja siis avanesid suvalised lingid kah sellega, mis mulle sugugi ei meeldinud. Lisaks DVD plaadid ei mänginud kah korrektselt.

    /tammjuuser
    Sopcasti optionsi alt pane nii



    ja siis striimi enda aknal vajuta seal all ribal kõige vasakpoolsemale ikoonile.

    Leave a comment:


  • vandersell
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    kõik sopcasti striimid teevad nii?
    Paraku küll.

    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
    Sopcasti hakkimise probleemi lahendab välise meediapleieri (vlc) kasutamine.
    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    VLC
    Pole pärast opsüsteemi vahetamist VLCd alla laadinud, aga kuidas seda Sopcasti puhul kasutada? Eelistatud meediamängijaks ma teda panna ei taha, oli kunagi ja siis avanesid suvalised lingid kah sellega, mis mulle sugugi ei meeldinud. Lisaks DVD plaadid ei mänginud kah korrektselt.

    /tammjuuser

    Leave a comment:


  • Raitsu
    replied
    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
    Sopcasti hakkimise probleemi lahendab välise meediapleieri (vlc) kasutamine.
    Mul küll ei haki see Sopcasti enda jura, aga VLC'd kastuades (mida ma teinekord teen , kuivõrd see sopcasti enda saast läheb full screeni n.ö põhi monitorile, mul oleks vaja extendedile, VLC aitab hästi siinkohal) jookseb see vahepeal kinni. Töötab normaalselt kuni ajani x ja siis kaotab ühenduse sopcastiga ära.

    Ma ei ole küll viitsinud põhjalikumalt veel otsida, aga mul jookseb Acestream kuidas kunagi. Kohati töötab hästi , samas nõnda laitmatu pole kui varem Wiziwigi foorumist võiks ehk abi leida

    Leave a comment:


  • MihkelK.
    replied
    Sopcasti hakkimise probleemi lahendab välise meediapleieri (vlc) kasutamine.

    Leave a comment:


  • Marduk
    replied
    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Pigem juust, aga Vistaga probleemi polnud.
    Probleema on ACE "uues" versioonis. Endal oli sama kamm. Sellest veast lahti päriselt ei ole veel saanud, aga lahenduse leidsin. Kui sa Wizwigist vaatad, siis iga striimi juures on ka URL link. Võta see link ja copy/paste Fail>Open (new) Stream>mingi run rida seal. Peale seda hakkab connectioneid looma ja natukese aja pärast saad pilti nautida.

    Mida ma tegelikult tahtsin siia kirjutada:
    Kuna www.101.greatgoals.com kasutab mingit built-in Rightster playerit mis tõmbab mu masina korralikult kooma ja disableda seda ei saa (vähemalt ma pole moodust leidnud), siis hakkasin ma otsima alternatiive. Leidsin lõpuks sellise koha: http://www.matchhighlight.com/ soliidsed kokkuvõtted mängudest. Mängude kokkuvõtted tulevad piisavalt kiiresti ülesse, et neid hommikukohmi kõrvale vaadata.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    kõik sopcasti striimid teevad nii?

    Leave a comment:


  • vandersell
    replied
    Pigem juust, aga Vistaga probleemi polnud.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    ei suuda pilti lahti kodeerida/pakkida äkki? On sul mingi võimas pill või suvaline juust?

    Leave a comment:


  • vandersell
    replied
    Pärast arvuti opsüsteemi vahetamist (Vista-> 7) ei taha mul ACE kuigi hästi toimida. Aeg on edasi läinud ja praegu on versioon 2.2.3-next ning advanced optionsi alla on lisandunud valikud:

    Auto slots and connections management (vaikimisi linnuke)
    Current max connects (0)
    Current max slots (0)

    Kas siin peaks mingid uued piirmäärad seadma?

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    ACE streamist frustreerivam on aga SopCast: heli tuleb suurepäraselt, aga pilt hakib, jätab kaadreid vahele, silmadel jube valus vaadata. Rõhutan, et tegu pole puhverdamisega. Milles kühvel?

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Ipadiga striimise õpetust taburettidele on?

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Algselt postitas El President Vaata postitust
    Frombari linkide kaudu mängude streame vaadates katkestatakse nüüd pilt üsna kiiresti ära ja nõutakse AdBlockeri mahavõtmist. kas see on mingi uus võte? pole varem tähele pannud. ilma AdBlockerita on üsna tüütu neid reklaame kogu aeg ära klikkida, kui täisekraanil ei vaata.
    Tasuta asjade võlud, keegi peab ju selle nalja kinni ka maksma.

    Leave a comment:


  • rauulo
    replied
    Algselt postitas El President Vaata postitust
    Frombari linkide kaudu mängude streame vaadates katkestatakse nüüd pilt üsna kiiresti ära ja nõutakse AdBlockeri mahavõtmist. kas see on mingi uus võte? pole varem tähele pannud. ilma AdBlockerita on üsna tüütu neid reklaame kogu aeg ära klikkida, kui täisekraanil ei vaata.
    Uus võte see pole, aga kaval küll.

    Leave a comment:

Working...
X