320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • juve77
    replied
    Reintsu,kas Sa kasutad siiani Rushmore TV'd?

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Experience live football streaming and soccer streams on FootyBite. Watch your favorite matches, join passionate football fans, and enjoy high-quality streams of your beloved sport

    Leave a comment:


  • Ladva Ants
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kustkohast neid acestream linke premmi mängudele saab?

    Leave a comment:


  • juve77
    replied
    livetv.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Kustkohast neid acestream linke premmi mängudele saab?

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Või uus leht redditi alafoorumi härradelt:
    Experience live football streaming and soccer streams on FootyBite. Watch your favorite matches, join passionate football fans, and enjoy high-quality streams of your beloved sport

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Mul on olemas kõik makstud reaalsed variandid Eestis jalkat vaadata, aga sellest alati ei piisa. Redditi soccerstreams pandi hiljuti kinni. Kas on mingi kvaliteetne alternatiiv striimide jagamiseks?
    Soccerstreamsi Discord: https://discord.gg/TqC5RsS

    Leave a comment:


  • Rudy
    replied
    Mul on olemas kõik makstud reaalsed variandid Eestis jalkat vaadata, aga sellest alati ei piisa. Redditi soccerstreams pandi hiljuti kinni. Kas on mingi kvaliteetne alternatiiv striimide jagamiseks?

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Jalgpalli Netflix oleks äge küll. Aga enne kui premmi seal pole ilmselt ei ostaks.

    Leave a comment:


  • Raitsu
    replied
    Ja no järgmisest premmi TV lepingust ja võimalikust Amazoni pakkumisest räägiti juba eelmise ajal. Ehk et aja küsimus. Oleks jube hää küll. See nüüd küll ei puuduta meid, aga inglaste see kella kolme reegel on ka ajast ja arust.

    Aga seni tuleb muud moodi läbi ajada. Ja neid iptvsid mis teenusena pakuvad, kus on mitusada kanalit ja saab otse TVst vaadata, kui viimane vähegi võimaldab , on turul küll.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
    Esialgu pole midagi rohkemat teada, kui see, mida Ceferin täna kongressil ütles. Isiklikult loodan, et see avab mulle võimaluse osta ligipääs Meistrite ja Euroopa liiga mängudele, mida ma Eestis televisiooni vahendusel legaalselt vaadata ei saa.
    See oleks juba suur edasiminek.

    Ise loodan mingi hetk, et maailma spordiülekanded arenevad sinna, kus sarjad/filmid on Netflixi lahendusega.

    Leave a comment:


  • Ott Järvela
    replied
    Esialgu pole midagi rohkemat teada, kui see, mida Ceferin täna kongressil ütles. Isiklikult loodan, et see avab mulle võimaluse osta ligipääs Meistrite ja Euroopa liiga mängudele, mida ma Eestis televisiooni vahendusel legaalselt vaadata ei saa.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    UEFA käivitab jalgpallifännide jaoks ülemaailmse "Over The Top" (OTT) striimimisteenuse, mis käivitatakse 2019/20 hooajal.


    Tänasel UEFA 43. kongressil valiti 51-aastane sloveen Aleksander Ceferin Euroopa jalgpalli juhtima ka järgmiseks neljaks aataks.


    Ceferin ütles avalikus kõnes, et tulevaste aastate suureks väljakutseks peab olema jalgpalli kättesaadavus kõikidele fännidele üle kogu maailma, mis saab teoks tänu uutele põnevatele digitaalsetele platvormidele. "Mul on hea meel teatada, et UEFA käivitab OTT platvormi järgmise kuue kuu jooksul," ütles ta.


    "Oleme teadlikud, et käimas on revolutsioon ja oleme jõudmas kokkuleppele ajalooliste partnerlustega maailma juhtivate ettevõtetega selles valdkonnas. Oleme juba selles suunas liikunud tänu Alibaba Groupile ning sõlminud nendega sponsorluslepingu. See partnerlus on midagi rohkemat, kui lihtsalt sponsorlusleping. See on esimene leping, mis avab uusi horisonte - tehnoloogia tippkeskuse loomist ning ühiseid e-kaubanduse projekte," ütles UEFA president lõpetuseks.
    Kas keegi oskab kommenteerida, mis plaan see täpsemalt on?

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Paistab, et https://old.reddit.com/r/soccerstreams/ on nüüdsest kasutu? Teab keegi valgustada mis juhtus?
    Ei kirjutata miks ära bänniti, aga

    Stream links should now be posted in two separate places:

    New subreddits: /r/soccerstreams_pl for EPL links, and /r/soccerstreams_other for ALL other leagues.

    The aforementioned two are, for the moment, temporary solutions. We are working on a more permanent solution, however, due to the short notice we’ve had to work with what we have.

    Leave a comment:


  • Marduk
    replied
    Paistab, et https://old.reddit.com/r/soccerstreams/ on nüüdsest kasutu? Teab keegi valgustada mis juhtus?

    Leave a comment:

Working...
X