320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • juve77
    replied
    Eks ta midagi taolist tahab olla jah..järgmisest aastast pidavat veel hispaaniasse ja brasiiliasse laienema..
    Mingi huvitav variant on veel Kayo sport.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Teenus nimega DAZN. Kas see on katse luua spordiülekannetele Netflix või on midagi muud? Teenus pole Eestis kättesaadav veel, seega küsimus hüpoteetiline lootuses, et keegi siin foorumis kursis.

    Leave a comment:


  • Ladva Ants
    replied
    Muuda acestreami seadeid, kui sul see veel tegemata on:

    -Go to your taskbar on the lower right and right click the AceStream icon, then go to "Options";
    -Change Live Buffer to 30s or more;
    -Keep Download and Upload limits "0";
    -On the "Advanced tab", keep the port "8621";
    -On the "Advanced tab", change the total max connections to "500";
    -On the "Advanced tab", change the max connections per stream to "100";
    -Click "Ok";
    -Open your router settings;
    -Open port "8621" in your router settings;
    -Enable UPnP in your router settings;
    -Save settings and restart router

    Mind igaljuhul aitas. Üks 20st streatmist vbl ei jookse. ülejäänud kuld.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    No jobt, siis peavad acestreami enda striimid kehvad järelikult olema, sest 100mbps internetiga viskab ikka pidevalt buffi, kui julgen hd lingi valida.
    Ei ole sinu interneti kiiruse viga. Ikka 60-70 % redditist välja pakutud acestreamidest bufferdavad. Ju siis jooksutaja/rohkete kasutajate vms viga.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    No jobt, siis peavad acestreami enda striimid kehvad järelikult olema, sest 100mbps internetiga viskab ikka pidevalt buffi, kui julgen hd lingi valida.
    no aga tee proovi saidil www.arenavision.in ja sealt 7 kanal näiteks, praegu seal Eurosport

    Leave a comment:


  • Reintz
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    10 Mbps
    No jobt, siis peavad acestreami enda striimid kehvad järelikult olema, sest 100mbps internetiga viskab ikka pidevalt buffi, kui julgen hd lingi valida.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Kas keegi veel acestreami kasutab? Kui jah, siis mis internetikiirusega, et hd pilt ilma pideva bufferdamiseta sujuvalt jookseks?
    10 Mbps

    Leave a comment:


  • Reintz
    replied
    Kas keegi veel acestreami kasutab? Kui jah, siis mis internetikiirusega, et hd pilt ilma pideva bufferdamiseta sujuvalt jookseks?

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    arenavision.in toimib ju

    Leave a comment:


  • Väravavaht
    replied
    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Sa seda listi uuendada ei viitsi?
    Postitus oli kirjutatud ajal, kui ühte serverisse topiti jooksvalt "torrent-tv.ru"-keskkonnast mahanotitud ID-sid, kuid kõnealune server on tänaseks oma tegevuse lõpetanud. Mulle üleüldse tundub, et peale ülalmainitud keskkonna keegi naljalt acestriime alaliselt ei jooksutagi (kes see tasuta ikka viitsib). Seetõttu olen minagi läinud faasi, kus lihtsalt enne soovitud spordiüritust võta reddit(r/soccerstreams) lahti ning sealt leiab ajutise iseloomuga acestreame (ehk siis mõttetu nende ID-sid üldse salvestada) olenevalt üritusest hulganisti.

    Leave a comment:


  • Raitsu
    replied
    Ma olen juba pikemat aega lihtsama vastupanu teed läinud ja maksnud sutsu ja siis saanud kõik need fääntsid kanalid mida meil muidu ei saa. Rushmore tv on märksõnaks. Peale spordi on igast muud nodi ka.

    Leave a comment:


  • Marduk
    replied
    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Kes ei viitsi kodi-ga maurata ja kelle jaoks low-kbps-full-of-adware-flash-striimid kriitikat ei kannata, siis tegin tööl huvilistele kiire playlisti.

    1) http://dl.acestream.org/products/ace...ull/win/latest - WINDOWSile
    2) http://tinyurl.com/nhpkh3w

    Peale kanalilisti kuhugi suvalisse kausta installimist ei miskit muud enamat kui "paremklikk->open with..->Ace Media Player", ootad vajalikud sekundid, kuni ta kanalid ilusti playlisti ära loeb. Installimise ajal vist oli mõistlik linnuke panna sinna "associate file types" alla.

    Kõiksugu rokk on vahelt välja visatud, alles on jäetud ainult usaldusväärsemad kanalid(mis nii tihti ära ei koole), kus reaalselt tippliigade voorude ajal LIVE-pilti näeb...

    Ükski link ei kesta igavesti, eks mingi aja tagant(kui meelde jääb), võin listi uuendada ka...
    Sa seda listi uuendada ei viitsi?

    Leave a comment:


  • Väravavaht
    replied
    Teeks natukene simulcastidest juttu:

    Kuna vaatan tänasel päeval CL ja EL võimalusel ainult simulcastina, siis varasematel aastatel vaatasin seda Saksamaa Sky Sport 1 HD pealt (kuna mamahd suutis seda läbi oma allikate aastaid stabiilselt striimida). Sel aastal sattusin peale ameeriklaste Fox Sportsi "#multimatch90"-feedile ning olen ausalt olen peale kahte päeva täiega vaimustuses. Peale selle, et olen suutnud mõlemaks päevaks leida taaskord ühe striimi, mille kvaliteet on tugev Harju keskmine, FPS stabiilne ning striim ise lagivaba, siis just see ülesehitus on see, mis vaatamise erakordselt mõnusaks teeb. Võrreldes sakslastega, on ju keskkond inglisekeelne, mängud vahetuvad väga dünaamiliselt, pidevalt näeb kahte pilti korraga, suurepärane ekraanigraafika [minu silmis maailma tipptase, olen elus kamaluga eri kanalitelt striime vaatanud, Viasat on kõige kõrval odav baas(koera)sitt] ning kommentaatorid asjalikud (kuigi minu jaoks siiski tundmatud). Käib see teenus, sellisel kujul, vähemalt kolmandat hooaega juba, lisainfot siit: http://worldsoccertalk.com/2015/09/3...on-fox-sports/

    Acestreami võib ära unustada, see on piisavalt eksootiline feed, mida vist ainult flashina leidub. Kohalikule ameeriklasele maksab selline pakett (simulcast+kõik muud eraldi live) sümboolsed 20$. Nutma ajab see elu pommiaugus (SELLEST aspektist).

    Tegelikult kannab FS ametlikult iga mänguvoor ühte mängu kaheksast üle ka Facebook-Livena (7 ülejäänut tulevad siis "telekast"). Kas on mõni eestlane ehk veel sellest kuulnud ja ehk isegi testinud? Vajab VPN-i või mitte?

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    macipededeleSodaPalyer

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Panen siia veel ühe hea koha kus on hunnik Bein Sport HD kanaleid. 10+2 täpsemalt. Kvaliteet on hea, aga üks aga on. Kõik see on araabia keeles Alati, kui olen olnud hädas mõne spordisündmuse leidmisega, siis olen sealt leidnud
    Info telekava kohta leiab Fixtures alt!
    yalla-shoot.stream is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, yalla-shoot.stream has it all. We hope you find what you are searching for!

    Leave a comment:

Working...
X