320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • $$$
    replied
    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    http://torrent-tv.ru/ Rega ära, mailipõhine autentimine, tasuta vaatamine ja spordikanalieid oma 60, sh nii vsb, kõik sky uk spordikanalid-bt sport 1 ja 2 ning sky sports 1-5. Seal olemas kõik viis tippliigat, eredivisie, championship, spl ja eurosarjad pluss euro 2016 kvalifikatsioon.
    Mina sinna kasutajat teha ei saa, ütleb ainult, et:

    Ошибка!
    Не верно введены символы с картинки

    Kuigi kirjutasin kindlasti õigesti, mingi 10x proovisin. :/

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    No aga kui ma ei tahan lihtsalt telekat vaadata ja kanaleid vahetada, pean sellepärast arvuti süles diivanil istuma?
    Ei, sa võid ka lisaboxi osta.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    No aga kui ma ei tahan lihtsalt telekat vaadata ja kanaleid vahetada, pean sellepärast arvuti süles diivanil istuma?

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kuigi lisabox on ebamugav ja maksab, siis mõni pluss on ka.

    1) saad puldist kanaleid vahetada ja muud teha, mitte ei pea teleka juures asuva arvuti juurde jooksma iga liigutuse jaoks.
    2) noh saad arvutit samal ajal muudeks asjadeks kasutada. Bettimine, livescore või mis tahes.
    1) Sa võid arvuti endale sülle või laua peale võtta.
    2) Split screen.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Kuigi lisabox on ebamugav ja maksab, siis mõni pluss on ka.

    1) saad puldist kanaleid vahetada ja muud teha, mitte ei pea teleka juures asuva arvuti juurde jooksma iga liigutuse jaoks.
    2) noh saad arvutit samal ajal muudeks asjadeks kasutada. Bettimine, livescore või mis tahes.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Kui juba interneti kanal on HD ja ei haki, siis mõte sellel boxil on? Samuti võib teleka HDMI kaudu taha lükata ja selle pildi sealt kuvada telerisse ju.

    Leave a comment:


  • Väravavaht
    replied
    Minu meelest oli hoopis nii, et korra maksad selle 199, selle eest saad boksi endale jätta ja edaspidi maksad vist 120(???) aastas.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    see digiboxi variant vist oli 199EUR aasta. Eesti staarpiraadid võiks nüüd leiutada ilusa skeemi, kuidas see asi 10 peale välja maksta ja kõik korraga omas kodus kasutada saaksid

    Leave a comment:


  • Väravavaht
    replied
    Seal väga tihti ka boonuskoodid liikvel, mille abil saab 1 kuu võtta 9.90€ eest. Samuti on võimalik peale arvuti ning mobiilsete variantide kasutada(soetada) ka "digiboks", mille krutid telekale taha...

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mis selle asja kuumakse on? Millises mahus Itaalia ja Inglise Liigat näeb?

    http://www.rodinatv.eu/ Eestis ka esindus olemas. All paremas nurgas. Kuumaks 15,99 premium pakett. Ja kuna valikus on pea kõik ntv plus paketi kanalid, siis serie a on väga soliidselt mehitatud. Võta ntv koduleht lahti ja sealt näed graafikut. Iga suurema liiga kohta on ka tunniajaline kokkuvõtte vooru mängudest. Seega selle raha eest peaks vast enam kui küll nägema.

    Muidugi on veel torrent tv ace stream, kus isegi rohkem kanaleid näeb suisa tasuta ja vähemalt sd kanalite kvaliteet on sama hea kui etv ja etv 2 veebis.

    http://torrent-tv.ru/ Rega ära, mailipõhine autentimine, tasuta vaatamine ja spordikanalieid oma 60, sh nii vsb, kõik sky uk spordikanalid-bt sport 1 ja 2 ning sky sports 1-5. Seal olemas kõik viis tippliigat, eredivisie, championship, spl ja eurosarjad pluss euro 2016 kvalifikatsioon.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Ilmselt pole siia foorumisse see kõige sobilikum, aga vesteldes töökaaslasega teemal "Mul on sellest SopCast-ist ja striimimajandusest kopp ees" soovitas mulle sellist asja, nagu Rodina.TV. Kuna mul endal pole vene keel mööda külge maha jooksnud, siis võtsin proovivariandi 1 päev @ ca. 1EUR, maksin krediitkaardiga ja vaatasin eelmise nädala kolmapäevaseid CL-i mänge nii, et klõpsisin sobivate mängude vahel pidevalt ilma mitte mingisuguse jõnkamiseta või tundide viisi foorumis lugemiseta, et milline peaks mu 'prebuffer' setting olema.

    Teisisõnu, rentisin omale päevaks lihtsalt hunniku vene kanaleid, milles oli ka hunnik vene "Premium-klassi" spordikanaleid, paljud ka HD-variantidega. Kordan üle, et iseenesestmõistetavalt on kõik täiel määral venekeelne ning et nendelt kanalitelt näeb muul ajal ka kõikide suuremate liigade põhilisemaid mänge laivis.

    Netti tahab ainult päris kiiret, mobiilis vaadates Elisa 3,5G ikka HD-kanaleid ei jooksutanud, pigem sai SD-dega kuidagi hakkama. Elioni kodulahenduse taga oli kõik bueno.

    Kui kellegile peaks huvi pakkuma...
    Krediitkaardi andmed on ikka kaitstud?

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    mis selle asja kuumakse on? Millises mahus Itaalia ja Inglise Liigat näeb?

    Leave a comment:


  • Väravavaht
    replied
    Ilmselt pole siia foorumisse see kõige sobilikum, aga vesteldes töökaaslasega teemal "Mul on sellest SopCast-ist ja striimimajandusest kopp ees" soovitas mulle sellist asja, nagu Rodina.TV. Kuna mul endal pole vene keel mööda külge maha jooksnud, siis võtsin proovivariandi 1 päev @ ca. 1EUR, maksin krediitkaardiga ja vaatasin eelmise nädala kolmapäevaseid CL-i mänge nii, et klõpsisin sobivate mängude vahel pidevalt ilma mitte mingisuguse jõnkamiseta või tundide viisi foorumis lugemiseta, et milline peaks mu 'prebuffer' setting olema.

    Teisisõnu, rentisin omale päevaks lihtsalt hunniku vene kanaleid, milles oli ka hunnik vene "Premium-klassi" spordikanaleid, paljud ka HD-variantidega. Kordan üle, et iseenesestmõistetavalt on kõik täiel määral venekeelne ning et nendelt kanalitelt näeb muul ajal ka kõikide suuremate liigade põhilisemaid mänge laivis.

    Netti tahab ainult päris kiiret, mobiilis vaadates Elisa 3,5G ikka HD-kanaleid ei jooksutanud, pigem sai SD-dega kuidagi hakkama. Elioni kodulahenduse taga oli kõik bueno.

    Kui kellegile peaks huvi pakkuma...

    Leave a comment:


  • jürks
    replied
    AceStreamiga see ei meeldi, et korraks midagi juhtub, ei näita otse, vaid sealt kust siis paus tekkis ehk jääb maha. Saab muuta ka seda kuidagi?

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Pärnu Postimees teatab säherduse uudise? Mis see STV üldse õigupoolest on ja kas see Setanta kolib Elioni/Starmani ka kunagi?
    Kui ta juba STV-s on siis on varsti ka Starmanis!
    STV on üks vanemaid firmasid mis sel alal tegutseb. Alustas lasnamäelt kaabeltelevisooniga. Starman ilmus hiljem (vist) turule ja siis oli tavaline, et üksteisele kaableid läbi lõigati. STV juht taoti kaigastega poolsurnuks ka kunagi ajaxi staadioni kõrval, alles käis ta nimi dividendi saajate topist ka läbi. Endise lasnamäelasena olin küll rahul kanalite ja pildi kvaliteediga. Kui KÜ ja STV omavahel kokku leppisid, et ainult üks firma jääb majja siis sai ca 70 kanalit võileiva hinna eest kuus kätte.

    Leave a comment:

Working...
X