320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Daz Booob
    replied
    Pole boxide ja asjadega sidet olnud, kuid ma pakun, et mõistlik on Raspberry Pi osta.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Siia teemasse sobib paremini, äkki keegi oskab midagi vastata. Kas kellelgi kogemust tv android box (kodi tv eelinstalliga näiteks) ja jalka vaatamisega? mis kanaleid näeb? tasuuks investeerida u 50 euri selle boksi soetamisse? viasati kanalid, on see tegelikult piramine?
    tänud ette!

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    ei hakkanud lappama siin et kas on juba mainitud, aga suht head HD kvaliteediga striimid on arenavision.in, tõmmata tuleb ace player. enamus striime küll hispaaniakeelsed

    Leave a comment:


  • Raitsu
    replied
    redditist saab enamasti striime küll. ja siis on veel streamhub.hk ehk siis

    või

    ja siiamaani pole probleeme olnud.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Eelmine nädal vaatasin midagi sealt ning sai ilusti kolme keele vahel valida.

    Leave a comment:


  • Shaq
    replied
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Acestreamist saab muuta parem klikk ja audio vms
    Ideaalis ja, aga kahjuks ainult leedu keel seal valikus. (livefootballol.com lehe kanalil). Väravahi kanali listis sai jah keeli valida.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Acestreamist saab muuta parem klikk ja audio vms

    Leave a comment:


  • Shaq
    replied
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Vaata Marduki postitust. Päris asjalik link on.
    Ma ei tahtnud seda kõva häälega öelda aga Marduki lingi alt on VSB ainult leedu keelne :/

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Vaata Marduki postitust. Päris asjalik link on.

    Leave a comment:


  • Shaq
    replied
    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Kes ei viitsi kodi-ga maurata ja kelle jaoks low-kbps-full-of-adware-flash-striimid kriitikat ei kannata, siis tegin tööl huvilistele kiire playlisti.

    1) http://dl.acestream.org/products/ace...ull/win/latest - WINDOWSile
    2) http://tinyurl.com/nhpkh3w

    Peale kanalilisti kuhugi suvalisse kausta installimist ei miskit muud enamat kui "paremklikk->open with..->Ace Media Player", ootad vajalikud sekundid, kuni ta kanalid ilusti playlisti ära loeb. Installimise ajal vist oli mõistlik linnuke panna sinna "associate file types" alla.

    Kõiksugu rokk on vahelt välja visatud, alles on jäetud ainult usaldusväärsemad kanalid(mis nii tihti ära ei koole), kus reaalselt tippliigade voorude ajal LIVE-pilti näeb...

    Ükski link ei kesta igavesti, eks mingi aja tagant(kui meelde jääb), võin listi uuendada ka...
    Mul ei taha millegipärast enam ükski kanal siit joosta enam.

    Leave a comment:


  • sepakas
    replied
    Algselt postitas andreasr Vaata postitust
    Põhimõtteliselt selle läpaka ainuke otstarve ongi netist jalka streamimiseks Mingit alternatiivsemat lahendust ei oleks? Ma päris nii suurelt ei viitiks ette võtta, ehkki minu viimased ise arvutil op.süsteemi vahetamised jäävad ka 10 aasta tagusesse aega ja vb praegu läheb asi valutumalt.
    Kas sa Microsofti tasuta update W10-le ei saa? Üldiselt selle uuenduse tegemiseks pole vaja väga ise midagi teha. Tuli anda teada soovist uuendada (enda arvutis all paremas nurgas windowsi ikooni kaudu) ja kui aeg käes, siis viskab teema ette, et saaksid ära installida. Uuri netist seda asja..

    Leave a comment:


  • andreasr
    replied
    Põhimõtteliselt selle läpaka ainuke otstarve ongi netist jalka streamimiseks Mingit alternatiivsemat lahendust ei oleks? Ma päris nii suurelt ei viitiks ette võtta, ehkki minu viimased ise arvutil op.süsteemi vahetamised jäävad ka 10 aasta tagusesse aega ja vb praegu läheb asi valutumalt.

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Algselt postitas andreasr Vaata postitust
    Kas kellelegi on olnud ka probleem, et Windows Vista ei taha installida AceStreami viimast versiooni (nt link Väravavahi viimases postituses)?
    Su probleemi alge. Pane W7 või 10 peale ja elu lill. Ma ei teadnud, et seni keegi veel vistat kasutab.

    Leave a comment:


  • andreasr
    replied
    Kas kellelegi on olnud ka probleem, et Windows Vista ei taha installida AceStreami viimast versiooni (nt link Väravavahi viimases postituses)?

    Leave a comment:


  • Marduk
    replied
    Kes kasutab AceStreami siis:
    liveaugoal provide live football streaming, fixtures and highlights, liveaugoal give you the best way watching live football for free.

    Leave a comment:

Working...
X