320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas kuskilt saab fifa graafikat ka muuta w? ???

    Kommentaar


      Fifa13 kaust - Game - fifasetup - fifaconfig. Sealt paned settings ja ongi olemas
      sigpic

      Kommentaar


        FIFA 13 on nii glitche täis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Kommentaar


          Ära erutu. Mine mängi PES-i progamer...
          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

          Kommentaar


            Nii madalale ma ei lange et ma PES-i mängima hakkan

            Kommentaar


              Algselt postitas EstGaMerHD Vaata postitust
              FIFA 13 on nii glitche täis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              peale pes6'te on olnud pes'id palju rohkem glitche täis, kahjuks
              PES.PLANET

              Kommentaar


                kuidas see penaltite tõrjumine peaks toimuma? no mitte ei saa väravavahti hüppama.ainult siis on võimalus tõrjuda kui pall tuleb keskele

                Kommentaar


                  Pole ise ka siiani aru saanud sellest...jõledalt närvi ajab küll, kui 1.0 juhid ja viimasel minutil teed kerge vea karistusalas ja aiman õigesti kumbale poole lööb, aga no üldse ei saa seda vv hüppama...
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Puldi peal hüppab parema analogiga - ehk kui te klaviatuuriga mängite, vaadake üle see, mis nupud puldi paremale analogile vastavad.
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      Täitsa oleneb puldist, endal mingi "hama" odav juust ja sellel parempoolse analoogiga küll hüpata ei saa. Samas vahepeal oli miskine sõbra parem pult taga ja sellega sai ilusti penalteid tõrjuda

                      Kommentaar


                        Klavil peaks olema numpad 2486 nagu ikka .. Ma ei tea mul on iga puldiga hüpanud kah , kui vaja on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas martin644 Vaata postitust
                          Täitsa oleneb puldist, endal mingi "hama" odav juust ja sellel parempoolse analoogiga küll hüpata ei saa. Samas vahepeal oli miskine sõbra parem pult taga ja sellega sai ilusti penalteid tõrjuda
                          Hah, mul on ilmselt sama pult ja mina küll saan.
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Need controllerid mis supporditud ei ole on see jama tihtipeale, et analoogid on valesti.
                            Seega üles-alla = parem-vasask tegelikult.
                            PES.PLANET

                            Kommentaar


                              Ainuke controlleri jama mis minul olnud on, on see et kui PS3´el oli 1 originaal pult ja DEFENDERi mingisugune lamp pult (kunagi arvutiga mängimiseks ostetud).. sai üksteise vastu väga hästi madistatud nagu tavalise originaal PS3 puldiga, aga kui PS3 lolliks läks ( mängu ajal pani villast ... söötis ja tsenderdas siis kui tahtis ) jätsin puldi nurka ja mängisin muid mänge vuhvel puldiga ( NFS, Gran Turismo 5 jne ) aga kui nüüd enda konsoolile ostsin FIFA13 läbi playstore´i siis menüüs laseb paremale/vasakule; üles/alla liikuda aga mängida ei lase - nõuab originaal wireless pulti ... samas kui originaal puldiga mäng tööle panna siis laseb lutsuga mängida nö. 2nd playerina

                              Kommentaar


                                Mis see default key on, et väravaht hüppaks penalti tõrjumisel. Controlsi settingute all näitab, et mouse movement, aga olen proovinud igast imenippe hiirega, aga ei funka.
                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X