320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sain Spursis Lloris'i eest 80 something milli kunagi.

    Kommentaar


      Tõin esimesel hooajal klubisse Neymari 20M € + Nani eest.

      Kommentaar


        Podolski müüsin Barcasse 40M euro eest ja Cvani 42M euro eest Reali.
        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

        Kommentaar


          Reus-i müük 2016 aastal. 74M €. Nüüd ründeliin natu nõrgaks jäänud, aga Neymar ja Ojamaa toidavad.
          Ojamaa overall 85 uue hooaja eel, rohkem ei arene tõenäoliselt.

          Kommentaar


            minu jaoks ikkagi uskumatu, et ojamma sul nii hea on :S ju siis tõesti heas klubis palju mänguaega saamine mõjutab palju. Minu seivis oli ta 25 aastane ja 74

            Kommentaar


              Ojamaal pole ühtegi vigastust olnud ja ta 95% juhtudel mängib iga mängu. Vahetust ei vaja ta peaaegu kunagi.
              Tänu sellele on ilmselt arenenud. Finishing on muidugi hämmastav. Kuigi eelmine hooaeg jäi natuke nõrgaks, kõigest 19 väravat, aga samas 15 väravasöötu. Parim väravasöötude andja oli eelmine hooaeg mul Neymar, 21 väravasöötu.

              Kommentaar


                Missuguse nupuga kiirendab ? mängin esimest korda fifat ja tahaks teada (klaviatuuril)

                Kommentaar


                  Müüsin Ter Stegeni 65 milli eest Reali

                  Kommentaar


                    PSG tegi Lampardile 77 000 000 pakkumise aga ma lükkasin selle tagasi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bestest Vaata postitust
                      PSG tegi Lampardile 77 000 000 pakkumise aga ma lükkasin selle tagasi
                      Vähe usutav, et PSG maksaks 77milkut 83 ovrl mängija eest kes edasi ei arene enam kunagi.
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                        Minu seivis oli ta 25 aastane ja 74
                        Ei vea sul siis. Ma ostsin ka ojamaa kua ShatUpil nii hästi läheb temaga
                        Minul on ta 22 ja OVR on hetkel 73. Olen teinud ühe hooaja Newcastle Unitediga. Väga staare ei osta, panustan pigem neile kes võivad staariks saada. Näiteks eest on Ojamaa ja Chicarito (Cisse ka) Kaitsesse ostsin Phil Jonesi. Hea noor ja OVR 81 praegu (Ennist 78) Loodan et kõik arenevad veel. Reservides on väga palju noori! Heh ja nüüd hakkasingi oma karjäärist rääkima. Teen eraldi postituse kui rohkem mängitud

                        Kommentaar


                          Endal Wiganiga teine season. Esimene season jäin liigas 5ndaks ja panin F.A. cupi ka kinni. Ostsin endale Walcotti, Deulofeu ja Ojamaa ning müüsin suht palju mõttetuid mängijaid maha. Walcott võitis golden booti premieris ja ojamaa pani ka enamvähem hästi. Nüüd teine season, ärisin Di Santo ja Kone maha ning ostsin El Sharaawy, Wanyama, Büttneri. Ojamaa on overall 74, Deulofeu on 76 ja Walcott juba 86 (hind midagi 35+ M), Sharaawy on tõusnud 82 ja tõuseb veel edasigi (Hind 30M+). Olen omadega Euroopa liigas ja alagrupis kaotust pole tundnud ja mulle on löödud 2 väravat ja ise 17. Tasemeks World Class/Professional. Professionaliga mängisin kui olin klaviratuuril veel, nüüd ostsin puldi ja palju stiilsem on see mäng kohe. Tase vend on veel James Mccharty, kelle overall on 81 ja hind mingi 15M lähedal. Praegu top scorer El Sharaawy, ligi 30 mängust umbes 30+ väravat, millest Euroopa Liigas on 11. Wanyama täielik beast keskväljal, ta strength on mingi 94 ja keha saab suht harva.

                          Kommentaar


                            Enda seivis oli James Mcharty ka mul päris hea mängumees. Kahju oli tal lasta Manusse minna...ma ei saa aru miks ta tahtis minna sinna...2 hooaega järjest oli Manu pmst ei kusagil...sel seasonil ei mängitud isegi euroopa liigas...
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              1. hooaeg Newcasteliga tehtud. Liigas jäin 8-ndaks. Ostsin omale esimesel hooajal Ojamaa ja Phil Jonesi. Mõned noored saatsin ka laenule. Maha ei müünud vast kedagi, vb kellegi müüsin. Igatahes panin kinni Euro Cupi. Jäin 1-1 viiki Juventuse vastu finaalis ja penaltid jäid 4-3 mulle. 2. hooajal müüsin maha Y.Cabaye kuna ta tahtis ära minna. Ostsin 11M ja Tiote eest omale Kun Aguero. (rtg 90, arvatavasti areneb veel). Kuna Cabaye oli maha müüdud oli vaja kedagi keskele tagasi ja seega ostsin Ramsey. Kedagi teist selle raha eest ei leidnud mis mul praegu on. Müüsin maha ka Cisse sest ta oli vana. Millegi pärast tahtis Krul ka ära minna, tegin hea hooaja suht ei tea miks nad ära tahavad minna. Ostsin asemele Harti 11M vist. Ramsey paneb üsna hästi. 2 Esimese mänguga lõi 3väravat. Mängin tasemega World Class. Olen praegu 2 kohal. Mängitud 3-4 mängu. Scoutisin omale väga hea CDM positsioonil mängija. Nüüd 17. aastane rtg on 67-68.

                              Lükkan kooseisu kah siis
                              Hart
                              Debuchy Jones Coloccini Santon/Simpson


                              Mendoza(noor) Anita
                              Ramsey

                              Aguero Ojamaa Ben Arfa

                              Kommentaar


                                Teine hooaeg Wiganiga edukalt läbitud ja võitsin kõik, mis võita sai. Lyonile kütsin Euroopa Liiga finaalis 5-0 sauna. Topscorer oli El Sharaawy. Liiga panin City ees 83 punktiga kinni. Uuel hooajal müüsin Ospina ja asemele ostsin De Gea. Figueroa retires. Ostsin Xhaka ja Kouyate, mõlemad on väga lootustandvad. Lisaks ründesse kaks noort, kellel mõlemad väga kiired. Youth Academyst on üllatavalt head prospectid tulnud ja saatsin osad laenule. Üks meenutab mängustiilit Mcchartyt. Uut hooaega alustan koosseisuga:

                                De Gea
                                Landrete-Ramis-Kouyate-Büttner
                                Wanyama
                                Xhaka Mccharty
                                Walcott Deulofeu/Ojamaa
                                El Sharaawy

                                Kommentaar

                                Working...
                                X