320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi oskab vastata ? Mis vahe on PS3 Fifa 13 ja Fifa 13 Ultimate Editionil ? Kas lht FIFA 13 ei saa mängida Ultimate Teami ? Hetkel arusaamatu ..

    Kommentaar


      mäng puhta lolliks läinud? panin arsenaliga liiga ja karika kinni ja nüüd board ootab järgmiseks aastaks liigasse püsimajäämist ja hooaja ennustuses pakutakse mull 19. kohta

      Kommentaar


        FIFA 13 Ultimate editonil sa saad lihtsalt 24 nädala jooksul iga nädal 1 gold packi.
        Tavaline Fifa 13 seal sa saad ikka ultimate teami mängida aga sa lihtsalt ei saa seal tasuta gold packe iga nädala tagant.

        Kommentaar


          EstGaMerHD aitäh ! Lõpuks sain vastuse

          Kommentaar



            Maailmarekord FIFA13s 190 väravat. Kõik assistid peal ja tase minimaalne, aeg 2x20. Tundub selline rekord, et kord enne proovida saaks,siis võib sinna lähedale küll saada, eriti kui reaalne eesmärk on ka.

            Kommentaar


              Mul Rennais'iga kolmas hooaeg tehtud ja tuli Champions League võit ära, ühtegi teist karikat ei suutnud kahjuks võita.
              Üleminekutest nii palju, et müüsin Apami, Boye, Danze ja Ben Yedderi ning ostsin Zouma, Corchia ja Mangala.
              B.Costil(87)
              S.Corchia(79), E.Mangala(82) J.Kana-Biyik(82), K.Teophile-Catherine(80)
              M.Sissoko(85), Y.M'Vila(87)
              J.Pitroipa(83), Carlos Eduardo(84), R.Alessandrini(83)
              H.Ojamaa(75)
              Ojamaa oli jube hea sellel hooajal, lõi 33 väravat kokku, niiet olen igati rahul tema panusega.
              Liiga algas kehvasti, uute slideritega oli alguses jube raske väravaid lüüa ja nii läkski hooaja algus väga kehvasti, kohe alguses tuli liidritega u. 10 punktiline vahe sisse ja Marseille'ga ei suutnudki seda tagasi mängida. Marseille siis võitis liiga.
              Marseille 95
              Rennais 85
              St-Etienne 77
              Lyon 72
              Lille 72
              .........................
              Brest 28
              Caen 26
              Bastia 18
              Le Havre 16
              Mingisugune Prantsuse Superkarika suutsin samuti võita, võitisn St-Etienne 1-0.
              Coupe Nationales jõudsin poolfinaali kus kaotasin Marseillele penaltitega.
              Coupe de Ligues langesin juba kaheksandikfinaalis Lyoni vastu 1-2.
              Champions Leagues võitsin alagrupi Valencia, Leverkuseni ja Kopenhavni ees 12 punktiga. Teel finaali alistasin Manu 3-2, Barca 7-2 ja Reali 5-4. Finaalis tuli mulle vastu Man City, kelle vastu jäin kohe kiirelt kaotusseisu, aga teise poolaja keskel viigistas Pitroipa seisu 1-1'hele, kui 90'nes minut algas, olin juba kindel, et siin tuleb lisaaeg, aga siis suutsin Pajoti mängida äärele vabaks, terav tsenderdus värava ette ja Ojamaa lükkab ära!! Taaskord Ojamaa õigustas enda algkoosseisu kohta.
              Hooaja alguses kui kuidagi väravaid ei tulnud, läks ka Belgiaga halvasti ja vallandati mind ära. Veebruaris pakuti mulle aga Inglismaa koondises peatreeneri kohta ja otsustasin vastu võtta. 4 mängu tehtud - 3 võitu ja 1 viik.
              EM-i valikgruppis juhin 18 punktiga Venemaa, Rootsi, Poola, Šotimaa ja Šveitsi ees.
              Algselt postitas Blue Moon
              Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

              Kommentaar


                Mängin ka vaikelt Careeri, Burton Albioniga. Tasemeks on Legendary. Hetkel 8. hooaeg poole peal ja juhin liigat 5punktiga. Capital One Cupis olen finaalis, CL-is sain alagrupist esimesena edasi ja lähen Atletico Madridiga kokku. FA cup oli just esimene voor ja sealt sain edasi.

                Seni võidetud tiitlid
                npower League 1 - 1x
                npower League 2 - 1x
                npower Championship - 1x
                Barclays Premier League - 3x
                J.Paint Trophy - 1x
                Capital One Cup - 1x
                Champions League - 1x

                Algkoosseis
                Lisatud failid

                Kommentaar


                  Pole elusees sellist skilli saanud kokku. Max squadis mingi 3-4 90ovl venda. Või tuleneb see sellest, et mängijad ei arene piisavalt kuna mulle ei meeldi väsinud staminaga mängida ja kui mängija ei ole täisvormis siis alati on backup mängija ostetud/olemas (kasvõi madalama skilliga). St et ei keegi ei mängi kõiki mänge hooaja jooksul. Või siis oled kõik talendid kokku kogunud?
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Ma sain Motherwellist ühe talendi. 19 aastane CAM positsioonil ja overall 86. Ostsin ta siis pool hooaega tagasi ja hetkel 89 juba.
                    90+ tuleb ilusti ära. Nimeks Will Tozer.
                    Hetkel liigas 5. kohal, esimene Chelsea. Kaotan 8 punktiga. Tase ikka legendary, aga küll jõuan Chelseale järgi.
                    Just eile tegin mängu Wigani vastu, kasutasin pingipeal olevaid mehi rohkem ja 5-3 võit. Tozeri poolt hat-trick, Götze 1 ja Ojamaa 1.
                    Hetkel Ojamaa ja Neymar liiga parimad väravakütid.
                    Koosseis peale suvist transfer seasonit selline:
                    ---------------De Gea------------------
                    Büttner--Nastasic--Hummels--Alba------
                    --------------Turchetta----------------
                    -Nani---------Tozer------------Kagawa--
                    ---------Ojamaa----Neymar-------------

                    Kommentaar


                      online season division 2, keegi 1?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Calva Vaata postitust
                        online season division 2, keegi 1?
                        Ultimate teamis olen 1. divisioni jõudnud, aga seal ei kutsu enam miski mängu tegema, iga mehe tiim on kokku pandud 90+ pace'ga meestest.
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Tekkis selline probleem et on hooaeg käsil ja on hetkel 2015 aasta ja pool hooaega mängitud ja jookseb kokku ja ei lase midagi teha ,milles võib probleem olla?'
                          Fifa13

                          Ettetänades

                          Kommentaar


                            On sul originaal või crakitud?

                            Kommentaar


                              originaal

                              Kommentaar


                                Keegi õhtul PS3 peal tahab madistada!?
                                Võib privaatsõnumi kirjutada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X