320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, väga hea. Wiganis esimesel tõsisel heal hooajal andis 22 väravasöötu ja 8 väravat oli vist, kui õigesti mäletan ja teisel hooajal lõi rohkem väravaid, 31. seal juures oli 2 kuud vigastatud.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Ojamaa finishing on ikka päris hea, kiirus samuti. Saab väga hästi hakkama.
      Algul ostsin ta ManU-sse 2 miljoni eest ja praegu juba tuleb iga transfer windowi ajal 15-20 miljonilisi pakkumisi. Kolme hooajaga väga hea areng toimunud. Tuleb lihtsalt talle palju mänguaega anda. Overall nüüd 84. Rohkem ei tea kas areneb, seda näitab vaid aeg.
      Liigas 9p kaugusel liidrist.

      Kommentaar


        kui vana ta on sul hetkel?

        Kommentaar


          Hetkel 24 aastane ja overalli juures näitab veel +2 väikselt.

          Kommentaar


            Mul FIFA xboxil ja nüüd on updating EAS FC Catalogue! Aga ta kiilub kinni! Edasi ei lae enam. Kas kellelgi sama probleem? teab keegi kuidas ära updateiks?

            Kommentaar


              Nüüd korras

              Kommentaar


                Kas keegi minuga mängida xboxi peal ei tahaks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vetik Vaata postitust
                  Kas keegi minuga mängida xboxi peal ei tahaks?
                  Bannitud...
                  "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                  Kommentaar


                    kust origini koodi saab ???
                    või äkki keegi saab saata selle koodi ... oleks väga tänulik !!!!!!!!!!!!!1

                    Kommentaar


                      Osta mäng endale ja siis saad.

                      Kommentaar


                        Otsustasin W.Krakow'is minema minna, kuna sai villand poola liigas mängimisest. Ühtegi head pakkumist kahjuks ei tulnud ja otsustasin ühte Portugali klubi päästma minna. Selleks sai siis V. Barcelos. Imelik asi on aga see, et klubi lõpetas eelmise hooaja eelviimasena, 15. kohal, aga millegi pärast saan ma osaleda Euroopa liigas... Mingi Fifa13 järjekordne bug ?!

                        Kommentaar


                          Äkki nad võitsid karikasarja vms?
                          Adiós amigos

                          Kommentaar


                            Vot seda ma ei tea Aga kas tõesti kohaliku karika võites pääseb ka Euroopa liigasse ?! Ma arvasin, et ainult Portugali Liiga enda võites võib pääseda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kromosoom Vaata postitust
                              Vot seda ma ei tea Aga kas tõesti kohaliku karika võites pääseb ka Euroopa liigasse ?! Ma arvasin, et ainult Portugali Liiga enda võites võib pääseda.
                              Igal pool ju nii et liiga võit viib CLi ja karikavõit ELi
                              Adiós amigos

                              Kommentaar


                                Mis on teie parim müügi/ostutehing olnud?
                                Parseldasin just Neymar'i pärast ühte hooaega Dortmundis Barcale maha 80 milkueuriga
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X