320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma Wiganis ei saanud ka üldse hakkama Falcaoga...Küll aga Cavani sain hästi mängima, 30 väravat ja 20 väravasöötu oli viimases hooajas...
    Hamsiku väärtuseks on muidu pandud 72miljonit...2 transferi akent müügis ka olnud aga keegi pole tahtnud teda.

    Aga ma lõpetan vist selle fifa mängimise ära....praegu teen lechiga ka pool hooaega läbi ja ca 10 mängu on lõppemas 1-0 võiduga...aga ikka viimasel minutil tuleb mingi lambi viga karistusalas ja kuigi aiman ära, kuhu penalt lüüakse, jääb vv ikka keskele...või siis mingi triblavad nagu messid ja ronaldinhot minu kaitsjatest üle ja löövad viigivärava...
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      mul Falcao kah 92 , hazard 94 (mängu parim ! ) ja mata ja cesc 91

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Ma Wiganis ei saanud ka üldse hakkama Falcaoga...Küll aga Cavani sain hästi mängima, 30 väravat ja 20 väravasöötu oli viimases hooajas...
        Hamsiku väärtuseks on muidu pandud 72miljonit...2 transferi akent müügis ka olnud aga keegi pole tahtnud teda.

        Aga ma lõpetan vist selle fifa mängimise ära....praegu teen lechiga ka pool hooaega läbi ja ca 10 mängu on lõppemas 1-0 võiduga...aga ikka viimasel minutil tuleb mingi lambi viga karistusalas ja kuigi aiman ära, kuhu penalt lüüakse, jääb vv ikka keskele...või siis mingi triblavad nagu messid ja ronaldinhot minu kaitsjatest üle ja löövad viigivärava...
        Endal oli sama jama ja sain parema analog sticki tööle tänu sellele videole : http://www.youtube.com/watch?v=l3OVKR8iM_Q
        pidi olema üsna levinud probleem

        Kommentaar


          Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
          Nii kirjutan kas siis natukene oma Chelsea karjäärist , mis on kestnud 4 aastat ...
          vaadates su võitude ülekaalu, oleks huvitav teada, et mis tasemel sa mängid.
          Adiós amigos

          Kommentaar


            enamus neist hooaegadest on tehtud puldiga legendary peal , viimaest hooajast pool aga klaviga ja professinal peal .... 5mintased poolajad .

            Kommentaar


              Algselt postitas martin644 Vaata postitust
              Endal oli sama jama ja sain parema analog sticki tööle tänu sellele videole : http://www.youtube.com/watch?v=l3OVKR8iM_Q
              pidi olema üsna levinud probleem
              klaviatuuriga mängin.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                ma arvan et sa mängid ebdaga, hessman.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  keegi teist fifa 13 psp peal pelab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    keegi teist fifa 13 psp peal pelab?
                    pelasin, nüüd ootan kuni FIFA 14 välja tuleb
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      No kurat, 3. hooaeg läbi ja ikka mitte midagi. Vaatasin kuni esimese sõprusmänguni päev päevalt "Uusi töökohti", aga ei midagi. Pakuti küll Barcelona B ja Real Madridi B, aga kumbki ei tahtnud mind nende treeneriks, sama oli ka Lokomotiviga. Ülejäänud pakkumised olid üsna mõttetud, Rootsi ja Norra liigad ning muidugi ka terve rida pakkumisi USAst ja Koreast. Ei viitsi enam selle W. Krakowiga jätkata, tahaks edasi liikuda, aga variante maru vähe. Peab vist uuesti alustama või siis tutvuma selle Online süsteemiga

                      Kommentaar


                        Ma olen teinud QPR 6 hooaega ja ainult 1 karikas: BPL.Balotelli 92 ja Neymar 92.

                        Kommentaar


                          Mõtlesin, et hakkan ka siis vähe pikemalt seda Career mode mängima ja klubiks sai valitud Stade Rennais.
                          Hooaja alguses müüsin kaks mingit noort maha(vv ja rb) ja ostsin Jese Rodriguezi 2,7 miljoniga.
                          Hooaja keskel tegin juba natuke tõsisemaid üleminekuid, võistkonnast lahkusid Mevlüt Erdinc(ST, ovr 74) 3,7 miljoniga ja Julien Feret(CAM, ovr 78) 9 miljoniga. Neile ostsin asenduseks Wissam Ben Yedderi 4,3 miljoniga ja Carlos Eduardo 8 miljoniga.
                          Tavaline põhikoosseis oli siis selline:
                          B.Costil(82)
                          R.Danze(74), O.Apam(76), J.Kana-Biyik(78), K.Teophile-Catherine(76)
                          J.Makoun(76), Y.M'Vila(83)
                          J.Pitroipa(79), Carlos Eduardo(80), R.Alessandrini(78)
                          V.Montano(76)
                          Kõige rohkem väravaid lõi siis kõigi mängude peale kõige rohkem Montano, kes skooris siis 20-nel korral.
                          Kõige rohkem res.sööte andis Alessandrini, 12.
                          Hooaeg algas väga edukalt kui võitsin Lyoni 3:1 ja peale seda veel kaks mängu, aga siis tuli kaotus Marseille 4:2.
                          Hooaja keskel olin veel täiesti teise koha konkurentsis, aga siis tuli palju lolle viike ja kaotusi liiga tagumise otsa klubide vastu ja nii see Marseille eest läkski. Natuke enne hooaja lõppu olin veel kindlalt kolmandal kohal, aga siis tuli taaskord paar viiki ja kaotust ja nii ma siis läksin hooaja viimasele mängule Lyoni vastu teadmisega, kui võidan olen kolmas, viigi ja kaotusega see kolmas koht pole enam nii kindel, vahe Lille ees oli 1 punkt ja Lille mängis St-Etiennega. Olin Lyoni vastu 90-ndal minutil veel 1:0 juhtimas, aga siis tuli Lopez ja viigistas seisu. Õnneks ei suutnud Lille St-Etiennie vastu rohkemat 1:1 viigist niiet liigas kolmas koht ja uuel hooajal Champions League.
                          1.PSG 95
                          2.Marseille 87
                          3.Rennais 77
                          4.Lille 76
                          5.Montpellier 68
                          ............................
                          17.Brest 32
                          18.Troyes 26
                          19.Bastia 25
                          20.Ajaccio 17
                          Nagu näha siis Troyes, Bastia ja Ajaccio langesid suht kindlalt liigast välja.
                          Karikates mängisin suht varumeestega koguaeg.
                          Coupe Nationale's jõudsin veerandfinaali kus kaotasin Valenciennile vms. penaltitega. Karika võitis PSG.
                          Coupe de Ligue's langesin samuti veerandfinaalis kus saatuslikuks sai Nice. Karika võitis taas PSG.
                          PSG võitis siis kõik mis Prantsusmaal võita oli.
                          Champions League võitis Zenit(!!), kes alistas finaalis Barca penaltitega.
                          Euro League võitis Inter kes alistas finaalis Newcastle.
                          Veebruaris õnnestus saada Belgia juhendajaks. Kohe esimeses mängus alistasin Inglismaa 2:0, aga teises mängus ei suutnud Shotimaa vastu enamat 1:1 viigist. Peale seda võitsin Põhja-Iirimaad 2:0 ja Rootsit 1:0, rohkem pole mänge veel olnud.
                          MM-i valikgrupp, kui kõigil mängitud 8 mängu:
                          Inglismaa 19
                          Belgia 14
                          Türgi 14
                          Shotimaa 7
                          Rootsi 6
                          Põhja-Iirimaa 6
                          Eks kui kunagi teine hooaeg läbi saab kirjutan ka sellest.
                          Algselt postitas Blue Moon
                          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                          Kommentaar


                            Endal aasta 2015 käsil, märtsikuu ja premieris olen allese 6. kohal. Liidrist Tottenhamist 12p kaugusel. Üritan vahet tasa teha, aga raskeks läheb. Vahepeal ei saanud mängu üldse käima, kaotused/viigid vaheldumisi ja mõni üksik võit sekka, vahepeal olin lausa 13. positsioonil. Jaanuaris müüsin paar mängijat ära ja ostsin mõne asemele. Champions Cup'i üritan lõpuks ära võita, kõik eeldused selleks olemas.
                            Koosseis:
                            --------------De Gea------------------
                            Büttner-Nastasic-Hummels-Fabio Coentrao
                            ----------Turchetta(19 a. ov.78)---------
                            -Neymar ------Garcia Pena(19a,ov.79)-Nani-
                            ---------Ojamaa-------Reus-------------

                            Ojamaa overall hetkel 83 juba. Loodetavasti tõuseb natuke veel.
                            Juhendan ka Saksamaa koondist, ühtegi tiitlit kahe hooaja jooksul võita pole suutnud.
                            Mängin Legendary tasemega.

                            Kommentaar


                              arvel 1000000 miljonit aga kedagi osta ei saa enam mittu hooaega.lihtsalt lõõb mängu kinni kui tuleb hetk kui saan mängija ostu kinnitada-.-

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                                Ojamaa overall hetkel 83 juba. Loodetavasti tõuseb natuke veel.
                                Juhendan ka Saksamaa koondist, ühtegi tiitlit kahe hooaja jooksul võita pole suutnud.
                                Mängin Legendary tasemega.
                                Kas Ojamaa on hea Premieris? pole proovinud ostagi teda. Et kui ovr 83 siis mängib ikka hästi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X