320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    suvisel üleminukuperioodil viskab mängu juba mitmendat hooaega kokku pidevalt... jätkan siis sealt kus pooleli jäi ja mängin edasi.aga nüüd on salvestus seal, et kui panen Advance viskab kohe kinni... lahendust?

    Kommentaar


      Tee 2 päeva sealt kalendrist edasi, mul toimis.

      Kommentaar


        Free agente liigub päris häid jah. Just sain kaks CM positsioonile noort mängumeest, 19 ja 20 aastased, overall vastavalt 74 ja 75.

        Kommentaar


          mul viskab ikka kinni... proovisin kas teiste karjääridega ka crashib.aga ei.ainult selle karjääriga.ja just enne seda päeva lööb kinni kui tuleb võimalus mängija ost kinnitada

          Kommentaar


            Algselt postitas Kromosoom Vaata postitust
            Üritasin Dortmundist endale noort, 20 a. CAM, overall 73 mängijat tuua. Klubiga sain hinna suhtes kokkuleppele, aga mängijaga kuidagi ei õnnestunud. Midagi konkreetset ka ei ütle, kui tagasi lükkab, võiks nagu konkreetse tingimuse öelda. Panin küll palga kaks korda kõrgemaks, 30 000 EUR, ja lepingu 4 a., nagu tahtis, lisaks Crucial player, sest otsisingi põhimeest endale, kuna vana müüsin 10 Mil. Dinamo Moskvale, hakkas juba vanaks jääma, 29 a. Aga ei, tema muud kui lükkas tagasi ning võtsin teise mehe. Dortmundis istus ta pingi peal, vähemalt lepingu pakkumisel näitas seda, ei tea mida ta ootas, äkki suuremat palka ?!, ei tahtnud nii palju kahjuks ülemaksta...
            Järgmine kord proovi nii, et ära seda player role'i üldse pane, vahel mõni mängija nõustubki ainult siis kui tal pole kindlat rolli võistkonnas.
            Algselt postitas Blue Moon
            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

            Kommentaar


              Tänud soovituse eest, eks teine kord proovin järgi.
              Tegin täna oma Career'i edasi, nov. viimane mäng oli ikka paras õudus. Teise poolaja alguses sai põhiründaja vigastada, 3 kuud väljas. Panin asenduse sisse, läks natuke aega mööda, sai see ka vigastada, 1 kuu väljas. Õnneks suutsin võita mängu 1:0. Läks paar päeva edasi, üks põhimees keskväljal sai treeningul viga, 1,5 kuud väljas. Hetkel puhkuseni vaja pidada 3 mängu, lisaks üks veel Champions League's Dortmundiga. Vähemalt tuleb pea 2 kuud puhkust, saavad 2 meest terveks ja võimalus ka kedagi juurde osta transfer seasoni ajal.
              Kas "arvuti" üldse seda drop ball värki ei jaga ? Ei taha nagu kuidagi palli ära lüüa, vaid hakkab minu värava poole driblama...

              Kommentaar


                Algselt postitas Kromosoom Vaata postitust
                Millal Manager Mode'i mängides paremat klubi saab juhendama minna ?
                Trend on miskipärast, et uue hooaja algul on võimatu klubidelt pakkumisi saada, neid lihtsalt mitte kunagi ei tule. Poole hooaja pealt kui underdogiga liigas hästi läheb siis ei ole vaja isegi 'my jobs' alt vaadata. Mina Augsburgiga super hooaega tehes tuli pakkumine poole hooaja pealt Real Madridilt ja Romalt, muidugi ma juhtisin ka relegatsioonile mõeldud klubiga liigat, niiet lihtsalt suurklubiga järjest oodatult liigat jne kinni pannes ei tulegi eriti amazing offereid.
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  Oli vähe aega ja tegin creation centre'sse 3 esiliiga tiimi

                  Infonet
                  SK 10
                  Tarvas

                  hiljem teen juurde kui aega leian

                  Kommentaar


                    Olen muidu põhiliselt online mänginud, aga kuna viimasel ajal netiühendus imelik, hakkasin careeri tegema. Klubiks valisin Bradfordi Cocacola 2. liigast, eesmärgiks oleks klubi premieri viia. Mainiks ära et kui liiga palju online mänginud, siis on offlines palju raskem teravusi luua ning lööke vastaste raamide vahele saada. Vähemalt minul.

                    Kommentaar


                      Kas kunagi mitte ei liikunud siin foorumis ringi mingi fännide leiutad Eesti Meistriliiga patch (Fifa XX-le)? Kitid, logod, nimed ja isegi välimused olid nagu päris. Sai vist isegi career modes möllata, päris kipa oli. Muidugi võimalik ka variant, et nägin und.. Aga midagi sellist oleks väga vahva.

                      Kommentaar


                        see oli äkki 09 või 10 minu arust.

                        Kommentaar


                          Põhimõtteliselt saab Creation Centrega ka teha. Kuid, et tollega career modes mängida, peab sul microsoft punkte mingi 180 olema. Vähemalt mul on xboxil nii. Hetkel teen Puumat :P

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                            Kas kunagi mitte ei liikunud siin foorumis ringi mingi fännide leiutad Eesti Meistriliiga patch (Fifa XX-le)? Kitid, logod, nimed ja isegi välimused olid nagu päris. Sai vist isegi career modes möllata, päris kipa oli. Muidugi võimalik ka variant, et nägin und.. Aga midagi sellist oleks väga vahva.
                            FIFA09 oli Eesti Meistriliiga, 2 Läti liigat, ja 1 Leedukate liiga + 'Triobet cup' ehk baltikumi CL ja muidugi ka kõigi kolme riigi koondised.
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Nii kirjutan kas siis natukene oma Chelsea karjäärist , mis on kestnud 4 aastat ...
                              Hetkel kasutan tiimi : Cech Azp-Hummels-Cahill-Bruma Cesc-Oscar-Götze Hazard-Falcao-Mata
                              Pingil : Courtois,Ivancovic,D.Luis,Andryan,De Bryune ,Moses,Piazon ning reservides on mul terry , cole ja palju noori akadeemia poisse .
                              Esimesel hooajal oli mu statistika 40 võitu 9 viiki 9 kaotust ning selle jooksul võitsin ma Liiga ja CL ... Fa cupis jõudsin poolfinaali ja liigacupis sama . Suurim ost oli Falcao 44m ja müük Malouda 4,4m
                              Teisel hooajal oli mu statistika 46 võitu 8 viiki 10 kaotust ning ma võitsin Liiga , Communty shieldi ,English cupi ja FA cupi . Supercupi kaotasin Spursile 90nda minuti pennust ning sammuti jäin CL veerandfinaalis alla Spursil võõrsilväravatega . Suurim ost : Götze 43,5 m ja müük Sturridge 10,5m
                              Kolmandal hooajal oli mu statistika 42võitu 12 viiki 5 kaotust ning ma võitsin Liiga , CL , FA , Community ... Liigacupis kaotasin kolmandas ringis lambi meeskonnale ... Suurim ost mingi noor De Virlj ja müük Kakuta
                              Neljanda hooaja statistika oli 44 võitu 14 viiki 6 kaotust Ning võitsin kõik peale CL kust just kukkusin välja Reali vastu , kodus võitsin 1-0 aga võõrsil kaotasin kahe Aguero värava vastu . Mis oli tingitud sellest et mul olid korraga väljas vigastuste v kaartidega Falcao , Hazard , Cesc ja Moses .
                              Ostud :
                              Falcao 44m
                              Götze 43,5m
                              Cesc 40m
                              Hummels 23,5m
                              De Virlj 11m
                              Adryan 5,5m
                              ja siis olen võtnud akadeemiast oma 10 poissi klubisse kõik lubavad kasvada üle 90 ovrl
                              Müünud olen :
                              Torres 10m
                              Marin 8,5m
                              Sturridge 10,5m
                              Mikel 9m
                              Teised olen andnud palgavähendamise eesmärgil kommiraha eest ära ...

                              Ajaa peaks märkima et Falcao on tõeline beast selles mängus . igahooaeg 40+ väravat ja vaid ühe korra nelja hooaja jooksul kuu aega vigane old .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                                Ajaa peaks märkima et Falcao on tõeline beast selles mängus . igahooaeg 40+ väravat ja vaid ühe korra nelja hooaja jooksul kuu aega vigane old .
                                Ma just ei saanud Dortmundis Falcao'd kuidagi käima. Jovetic teeb hoopis ilusat mängu, ovl 92. Müüsin Lewa 50 milliga ja ostsin Jovetic'i 40ga.

                                E:
                                Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                                FIFA09 oli Eesti Meistriliiga, 2 Läti liigat, ja 1 Leedukate liiga + 'Triobet cup' ehk baltikumi CL ja muidugi ka kõigi kolme riigi koondised.
                                Reim oli seal täielik pruunlane
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X