320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina võin sinuga küll mängida

    Kommentaar


      viska enda ps3 nimi ja lisan õhtu v mingipäev su listi siis võib lasta küll vahepeal

      Kommentaar


        lisage mind - jalgpallipea

        Kommentaar


          Nüüdsest on avatud eestikeelne fifa foorum - http://fifa.planet.ee/

          Kommentaar


            Neljas hooaeg Rennais'iga tehtud. Võitsin sellel hooajal Champions League ja Liiga, niiet Champions League kui ka Prantsuse liiga mõlemad 2x võidetud. Vaikselt hakkab see Rennais juba koppa ette viskama, et kui näen mingit vähe nõrgemat klubi vabade töökohtade all, siis võibolla vahetan klubi.
            Müüsin maha Pitroipa ja Mavinga ning ostsin Carrillo ja Jordi Alba.
            B.Costil(88)
            S.Corchia(81), E.Mangala(84) J.Kana-Biyik(83), Jordi Alba(85)
            M.Sissoko(86), Y.M'Vila(87)
            A.Carrillo(86), Carlos Eduardo(86), R.Alessandrini(85)
            H.Ojamaa(79)
            Ojamaa taas parim väravalööja 34 väravaga.
            Liigas tegin kiirelt u.10 mänguga teistega nii umbes viie punktilise vahe sisse ja seda eduseisu käest ei andnud, lõpuks jäi teisena lõpetanud Marseille must maha 9 punktiga.
            Rennais 90
            Marseille 81
            St-Etienne 77
            Lille 73
            Nice 71
            .........................
            Nantes 31
            Auxerre 30
            Brest 19
            Valenciennes 18
            Prantsuse Superkarika võitsin ka kui alistasin Marseille koguni 5-1.
            Coupe Nationales langesin poolfinaalis kui tuli alla vanduda Bordeauxile 0-1.
            Coupe de Ligues kukkusin samuti poolfinaalis välja kui kaotasin Lyonile 1-2.
            CL-is loositi mind kokku At.Madridiga, Zenitiga ja Rosenborgiga, tulemus 12 punkti ja alagrupis esikoht. Kaheksandikfinaalis võitsin Bayern Müncheni 6-4, veerandfinaalis Real Madridi 3-2, poolfinaalis jäi kokkuvõttes Barcaga seis 5-5, aga tänu võõrsil rohkem löödud väravatele edenesin finaali. Finaalis tuli vastaseks Milano Inter, jäin esimese poolaja keskel 0-1 kaotusseisu, aga Ojamaa viimasel 15 minutil löödud väravad tõid teist hooaega järjest Champions League tiitli.
            Inglismaa koondisega pääsesin kindlalt EM-ile, ilmselt kui see tehtud tuleb kokkuvõte EM-i kohta.
            Algselt postitas Blue Moon
            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

            Kommentaar


              Tere sain ka lõpuks neti taha kuidas saaks mängima hakkada liigat? Sest proovisin ja saan mängida vaid netis olevate inimeste vastu.
              Kas keegi oskab aitada?

              Kommentaar


                Tra see mäng ajav nii närvi lihtsalt

                Kommentaar


                  Algselt postitas jalkamatuu- Vaata postitust
                  Tra see mäng ajav nii närvi lihtsalt
                  Ma tean mida sa tunned
                  Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                  Kommentaar


                    Hei häkkerid! Kas Fifa13 on ka kuidagi selline võimalus nagu oli Fifa11 peal LANis sõbra vastu friendlyt teha? 11 peal sai kasutada programmi nimega hamachi, aga nii palju kui ma lugenud olen siis 13 peal enam sellist võimalust ei ole. On äkki mingit muud moodi võimalik?
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Ei ole ja ei saa ka olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas indahell Vaata postitust
                        Ei ole ja ei saa ka olema.
                        Mina ütlen, et keegi ei tea.
                        Kuna tundub, et oled endas kindel, siis äkki teeks väikese beti, Mina betin 1€ vs sinu 200€
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                          Ma tean mida sa tunned
                          +1!!!

                          Kommentaar


                            ostaks järsku mängu siis on kõik võimalused valla.

                            Kommentaar


                              Mina sain muidugi hea tööga hakkama ja tahaks endale ühe pika hea pai teha ... ja siis rusikaga munadesse lüüa..
                              Nimelt sai siis mäng ostetud kahepeale SonyCenterist ostetud krediidiga (varem oli et kui mäng läbi Playstore osta siis maksis mäng 69 euri ja sai 5 korda alla tõmmata - sellest aastast saab ühte mängu tõmmata 2 x alla)
                              Jagasime siis sõbraga summa pooleks ning tirisimegi mõlemad enda konsoolide peale mängu ära ... lollipeaga tegin muidugi tema nimelise kasutaja enda PS3 peale ja siis logisin store´i sisse ja tirisin alla )
                              Jokkispeaga mängisin muid mänge aga kuna ma tema nimelist kasutajat ei kasutanud siis sai tema konto ära kustutatud ..
                              Paar päeva hiljem siis hakkasin FIFA´t mängima .. või vähemalt üritasin ning ütles mingisuguse teksti blabla activation code violation blablabla... käima ei lähe ...
                              Õhtul töölt koju satun siis üritan seal neid juhendeid lugeda ja äkki saan uuesti tööle - mäng on ju ideepoolest kõvakettale installitud..
                              aga jah ... bljäd kui vihane ma enda peale olin .. mitu kuud polnud see kasutaja mind häirinud ja nüüd oli vaja ära kustutada raisk...

                              Aga loodan et ei tule seda raha "koolirahaks" kirjutada ...

                              Martin

                              Kommentaar


                                lisage jalgpallipea, saab vahest onlines pela teha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X