320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul üks küsimus : Mis vahet on palga suurusel ?
    The Style We Belive .

    Kommentaar


      Algselt postitas bojankrkic-isthebest Vaata postitust
      Mul üks küsimus : Mis vahet on palga suurusel ?
      kui sa mõtled Become a legendis vms siis ei olegi rohkem kui saad sõpradele öelda, et teenid rohkem , kui tema ( kuigi seal oli mingi limiit ka palju teenida saab.)

      Kommentaar


        Algselt postitas bojankrkic-isthebest Vaata postitust
        Mul üks küsimus : Mis vahet on palga suurusel ?
        No,ega kõrgem palganumber sulle otseselt midagi juurde anna.5000p on maks,selle saad mingi 23-24 aasta vanuselt BALIS.
        ML'is on aga suur vahe.Kui sa mõtled et paned oma mängijad hea toidu peale et annad palju palka,siis on pankrott ka tulemas.Kui jahid kõiki võmalike tiitleid(suurklubi) siis oleks hea kui hoida palga 90 miljoni euro juures.
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          kuidas bundesligat saaks pesi ?

          Kommentaar


            kas keegi sheeriks mulle eesti koondise ja bundesliga patche ?
            ette tänades .

            Kommentaar


              aidake miks ma patche installida ei saa selline asi tuleb ette :

              Kommentaar


                Robi.,
                Tõmbasid kõik part'id ikka?
                PES.PLANET

                Kommentaar


                  nagu ma aru saan on 2 parti ?

                  Kommentaar


                    aaah ok minu viga . 6 parti on ....

                    Kommentaar


                      tõmbasin patchid ära ja ikka ei lähe :S:S

                      Kommentaar


                        Ei sa sind aidata aga, kasuta edit nupp.
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Siuke küsimus:kas BAL-is mängides mitte mingeid asju peale enda mehe seadistada ei saa....mõtlen näiteks seda,kui mäng läheb peale lisaaega pennaldeni,sest enda tiimi mehed kõik,absoluutselt KÕIK löövad palli kaugelt mööda!Ise saad ära löödud,aga teised kõik täiega p****e panevad!Isegi top playeriga mängides!

                          Kommentaar


                            3. hooaeg Borussia Dortmundiga läbi siis.
                            Bundesligas olin tõsiselt võimas, kuni aprilli alguseni ei olnud mul ühtegi kaotust, siis tulid aga 2 kaotust nõrgematele klubidele, mis oli täielikult wtf..Greuther Fürthile kaotasin 1:2 ja Mainzile 0:2 ja Mai keskel Kölnile 0:1 ja Stuttgartile 2:3

                            Et siis jah, hooaja esimene pool oli mul tõeliselt võimas, enne talvepuhkust tuli mul esimene viik Bayer Leverkuseniga, varem võitsin kõik mängud ja üsna mitmed olid ka suureskoorilised, hooaja teisel poolel kahjuks ründajad enam väga palju shile ei saanud ja tuli palju viike ning hooaja lõpus ka kaotuseid...
                            Bundesliga suurim väravakütt oli Bayerist Helmes 18 väravaga, minu meeskonnast Kaka, kes tegi suurepärase hooaja ja õigustas seda suurt ostu msi tegin hooaja algul, 15 väravat lõi
                            Üks mäng oli üsna lamp, 5:0 võit Hamburgeri üle, kõik 5 väravat sündisid nurgalöökidest, Kagawa andis need kõik ja kõik need nurgalöögid lõi väravaks Kaka, ehk siis ühe mänguga lõi Kaka 5 väravat ja Kagawa sai endale ühe mänguga 5 assistsi.



                            Liiga karika võitsin ka ära.
                            Teekond finaalini oli siis siuke, algul võitsin hamburgeri 3:1, siis wolfsburgi 2:1, edasi bayerni võitnud aacheni 3:1, poolfinaalis 1:0 Amrinia Bielefeld ja finaalis Hannoveri 1:0, mäng läks lisaajale, Ojamaa sai 96.minutil punase kaardi aga taaskord päästis klubi Kaka imeline värav!! 4'st kaitsemängijast jooksis lihtsalt üle 116minutil ja tõstis palli üle vv'i mis läks väravasse. (hästi)
                            Kaka valiti ka DFB Pokali parimaks mängijaks.
                            Tegi 3 assitsi ja 3 väravat.

                            Sel hooajal siis Klavan oli mängu põhimees.
                            37 mängu, keskmine hinne 5.9 ja 2 väravat (H)

                            Euroopa liigas läks siis sedasi, et alagrupis olin PAOK, Everton ja Sparta Prahaga.
                            Esimesed 2 mängu võitsin, kodus Sparta 2:0, võõrsil PAOKi 1:2, siis tuli mul hooaja esimene koatus novembri alguses Evertonile 0:2, kodus maksin kätte ja võitsin 3:1, võõrsil võitsin samuti 3:1 Sparta Praha ning edasi pääs oli kindlustatud. Viimase mängu PAOKile kaotasin 1:2, Sellest hoolimata alagrupi võit oli minu, 12 punkti. PAOK sai teisena edasi, 11 punkti.
                            Everton mängis alla oma võimete ja saadi vaid 6punkti....Praha jäeti vimaseks 3 punktiga.

                            Edasi playoffis esimeses ringis Genoaga, esimeses ringis võitsin 3:1, teise võõrsil 1:2. Järgmises ringis aga tuli vastu kodune rivaal Bayern München. esimese mängu võõrsil kaotasin 0:2, teise võitsin kodus 2:1...et jah, lootsin väga, et tuleb trebelde aga jah, Euroopa liigas langesin juba 1/16ndik finaalis...
                            Kaka oli ka Euroopa liigas Borussia parim mängija, 6 väravat ja 3 assitsi.

                            Club Rankingus tõusin 14 kohta selle hooajaga, 27. kohale siis.

                            Mängijate statsid:



                            Nüüd siis paar sõna transferitest. Nagu hooaja alguse postituses üleelmisel lehel rääkisin siis Akinfeevi sain laenuga endale. Tõsiselt hea hooaeg oli tema poolt. Päris mitu mitu mängu tuli just tänu tema hämmastavatele hüppamistele 1:0 võite..hooaja algul sain siis eelmise põhivv maha äritud Hoffenheimile ja tegin siis selle hiigelostu, kui maksin Kaka eest 41miljonit..Hooaja käigus täielikult näitas, et ta oli õige ost klubisse. Väga säravalt mängis, tänu talle kindlasti natukene Kagawa ei saanud väga särada, poleks Kakat ostnud, oleks Kagawa tõusnud vist meeskonna täheks..
                            Talvel siis ma ei ostnud ega müünud kedagi, aind lepingu pikendamisest keeldusid 3mängijat, Kuranyi, Felipe Santana ja Piszczek. kõik kolm said väga vähe mänguaega, Kuranyi ja Piszczek eelkõige tänu sellele, et nende vorm oli koguaeg väga kehv. Felipe Santana lihtsalt oli mul 4s varu keskkaitsja..põhivennad olid Hummels ja Subotic, 3 valik oli Cordoba.
                            Piszczek uueks hooajaks endale klubi pole leidnud, aga Kuranyi läks Real Valladolidesse ja Felipe Villareali.
                            4ndaks lahkujaks klubist on kaitsevpoolik Veron, tema läks siis pensile. Hooaja keskel keeldus lepingu pikendamisest Buffon..seega ma olin väga raske dilemma ees, kas Buffon või Akinfeev...Mõlemad väga head vv'd, ovrl neil mõlemil norm, Akinfeev tegi hiigelhea hooaja, aga tema välja ostmiseks oleks läinud 25miljonit...Buffoni oleks aga tasuta saanud..Aprilli lõpus jõudsin otsusele, et tahan ikka Akinfeevi, aga kahjuks CSKA keeldus tema müümisest seega jah tegin Buffonile pakkumise, mille ta ka vastu võttis. sõlmisin temaga 2 aastase lepingu, 6miljonit eurot saab palka, juves sai ta 9 miljonit.. Seega mul nüüd klubis 2 kõrgepalgalist mängijat, Kaka ja Buffon, mõlemad saavad 6miljonit, varem oma klubides said nad 2-3 miljonit rohkem..
                            Veel siis sain tasuta klubisse toodud Udinesest Isla, kes keeldus samuti talvel lepingupikendamisest. Tema on siis väga universaalne mängija, saan teda igalpool mängitada ja kuna mul ei õnnestunud sel hooajal klubis laenul olnud RB'd Stearmani välja osta Wolverhamptonist, kes tegi ka väga hea hooaja, siis saan Islat väga hästi RB'na kasutada ja vahel mõttetustes mängudes vanat Owomoyelat.
                            Kuna Felipe lahkus, siis tuli mul ka uus, 4. keskkaitsja osta, selleks sai Bonucci, kelle ostsin Barist, 900tuhat eurot maksis..
                            Nüüd siis just võtsin ka brasiilia liigast ühe lootust andva ründavapooliku Giuliano, 21 aastane ja ovrl 86...1.2 miljonit eurot maksis.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              sa reaalselt kuuladki Mileyt vä?

                              Kommentaar


                                Njh krt, järgmistel kordadel peab ikka muu ebaolulise pildist välja lõikama...ikka kiputakse ümbrust kah vaatama mis seal mul on.

                                Aga jah, Miley ma millegi pärast kuulan väga palju. saad seda last.fm'ist ka vaadata, kui palju ^^
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X