320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Heku Vaata postitust
    Barca, Bayern, Internacional ja Chivas de Guadalajara
    + on võimalik unlockida Jaapan ja Hispaania
    kuidas unlockida saab?

    Kommentaar


      Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
      Samas on endal jäänud tunne, et muud moodi penaltit ei saagi, kui daivides. igast asendist on maha tõmmatud ja ei anta
      Pole nii proovinud pennalt saada, aga üldiselt pendlaid nagu ei anta jah... Täiesti julmalt tõmmatakse maha, aga mitte midagi... Aasta jooksul olen mingi kolm tükki saanud vist.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Jeee uus PES 11 arvutil olemas.

        Praegu liigub küll saksa keelne vers. aga tegelt ongi parem. saan arendada oma saksa keele oskust mis praegu üsna unarusse jäänud.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Jeee uus PES 11 arvutil olemas.

          Praegu liigub küll saksa keelne vers. aga tegelt ongi parem. saan arendada oma saksa keele oskust mis praegu üsna unarusse jäänud.
          Kadestan, homme saan originaali, ostan ainult sellepärast ,et saaksin netis pelada.

          Kommentaar


            Ära kahetse.
            täielik pettumus. mingeid transfere pole tehtud...täielik poolik mäng!!!!

            Panin PES10 edit 4.1 patchi tirima kus kõik transferid ja logod on uuendatud ja mängin poolaastat seda edasi...
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Ära kahetse.
              täielik pettumus. mingeid transfere pole tehtud...täielik poolik mäng!!!!

              Panin PES10 edit 4.1 patchi tirima kus kõik transferid ja logod on uuendatud ja mängin poolaastat seda edasi...
              Sinu postituse pärast ma küll nüüd ostmata ei jää. Pealegi mul pes10 4.1 patchiga koos nigunii peal.

              Kommentaar


                Asi nüüd nii hull ka pole 2 nädala pärast on oodata väikest update kus transferid korras.

                yo

                Kommentaar


                  Tra Konamil võiks väheke häbi olla, kui nad tõesti lasevad ametliku Euroopa versiooni välja, selliste iganenud transferidega, demo menüüd olid ka kohutavad, eriti see vahetuste tegemine mingi hiirega vedama nooli, täiesti haige.Illustratsioon on menüüdel hea, aga kasutajasõbralikus oli küll allapoole keskmist.
                  Kas tõesti Pes on Fifa 11 edust nii löödud, et keeratakse see aasta mingi ilge kräpp kokku.Gameplay isegi oli demos täitsa hea, midagi pes 2009 poole, sest 2010 oli ikka tõsine ämber, meeste ja palli liigutamisel.
                  Ise pelan siiani PES 2009 koos community viimase patchiga ja olen väga rahul, hetkel lõpetasin seasoni juvega, nüüd ees romaga ja siis veel milaniga ka,Top Playeril siis saab lastud, mis tegelikkuses on juba ammu suht nõrgaks tasemeks jäänud.
                  Igatahes, seda 2009-at olen söögialla ja söögipeale pelanud, endal suht viimased transferid ka tehtud seal ära ja osad mehed ise creatinud.Hea on see, et pesis on alati itaalia liiga olnud õigete nimede ja suht korralike meestepagasiga.
                  Lühidalt kokkuvõttes, pean pes 2009-at seni parimaks jalgpallimänguks arvutitel, nüüd fifa 11 mis mu arvutil paraku läägib on ainuke, mis suudab sellest sammukese edasi astuda.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    PESEdit patch siis väljas ! http://pes2008editing.blogspot.com/?ref1

                    # Correct names & emblems for all unlicensed club teams
                    # Correct names & emblems for all leagues
                    # Correct kits for all unlicensed EPL, La Liga, Serie A and Bundesliga teams & Brazil
                    # 100% correct kits configuration for ALL EPL TEAMS, Brazil and Schalke
                    # Correct player names for European unlicensed National Teams
                    # Correct referee kits
                    # Fixed major transfers and lineups
                    # Partial Bundesliga (ALL National Team players in the correct Bundesliga teams, also late transfers like Diego (Juventus to Wolfsburg)
                    # New faces (Badstuber, Forlán, Hamsik, Özil, Pato, Rosicky)
                    # New music (list below)
                    # Schüco Arena stadium in Training mode
                    # 2 stadiums created with PES's stadium creator ('SMALL STADIUM' & ESTADIO VICENTE CALDERÓN
                    yo

                    Kommentaar


                      Tahaks juba inglise keeleset varianti...
                      Ei tea millal sellist oodata võiks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        Tra Konamil võiks väheke häbi olla, kui nad tõesti lasevad ametliku Euroopa versiooni välja, selliste iganenud transferidega, demo menüüd olid ka kohutavad, eriti see vahetuste tegemine mingi hiirega vedama nooli, täiesti haige.Illustratsioon on menüüdel hea, aga kasutajasõbralikus oli küll allapoole keskmist.
                        Kas tõesti Pes on Fifa 11 edust nii löödud, et keeratakse see aasta mingi ilge kräpp kokku.Gameplay isegi oli demos täitsa hea, midagi pes 2009 poole, sest 2010 oli ikka tõsine ämber, meeste ja palli liigutamisel.
                        Ise pelan siiani PES 2009 koos community viimase patchiga ja olen väga rahul, hetkel lõpetasin seasoni juvega, nüüd ees romaga ja siis veel milaniga ka,Top Playeril siis saab lastud, mis tegelikkuses on juba ammu suht nõrgaks tasemeks jäänud.
                        Igatahes, seda 2009-at olen söögialla ja söögipeale pelanud, endal suht viimased transferid ka tehtud seal ära ja osad mehed ise creatinud.Hea on see, et pesis on alati itaalia liiga olnud õigete nimede ja suht korralike meestepagasiga.
                        Lühidalt kokkuvõttes, pean pes 2009-at seni parimaks jalgpallimänguks arvutitel, nüüd fifa 11 mis mu arvutil paraku läägib on ainuke, mis suudab sellest sammukese edasi astuda.
                        4 real oled sa maun kui sa ytled et fifa 11 on parem kui pes 11!!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas K2sn Vaata postitust
                          4 real oled sa maun kui sa ytled et fifa 11 on parem kui pes 11!!!!
                          Kahjuks/õnneks on nii jah.

                          Võta oma anti-fifa prillid eest ja vaata asja õigest küljest. FIFA 11 on siiski PES 2011 üle.

                          Lootsin küll, et PES 2011 tuleb parem kuid pärast pikki aastaid PES'i mängides pean tunnistama, et PC peal valitseb nüüdsest FIFA, rääkimata konsoolidest.
                          PES.PLANET

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                            Ise pelan siiani PES 2009 koos community viimase patchiga ja olen väga rahul, hetkel lõpetasin seasoni juvega, nüüd ees romaga ja siis veel milaniga ka,Top Playeril siis saab lastud, mis tegelikkuses on juba ammu suht nõrgaks tasemeks jäänud.
                            Igatahes, seda 2009-at olen söögialla ja söögipeale pelanud, endal suht viimased transferid ka tehtud seal ära ja osad mehed ise creatinud.
                            Kuskohast selle patchi said? Linki viitsid sheerida?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Ei tea ma mõlemat proovind ja ütleks et PES on parem!
                              yo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Heku Vaata postitust
                                Kahjuks/õnneks on nii jah.

                                Võta oma anti-fifa prillid eest ja vaata asja õigest küljest. FIFA 11 on siiski PES 2011 üle.

                                Lootsin küll, et PES 2011 tuleb parem kuid pärast pikki aastaid PES'i mängides pean tunnistama, et PC peal valitseb nüüdsest FIFA, rääkimata konsoolidest.
                                mul pole mingeid anti-fifa prille, mis sa arvad et ma ei tahaks head jalka m2ngu m2ngida we?
                                aga imo on see fifa crap!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X