320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No offence aga, kas tõesti nagu enamik kes siin oma PESi elulugu räägivad on nagu nii pasad ?=D Sessuhtes et eeldan et mängite ikka Top Playeriga ja mdea, kui võtan mingi esineliku klubi lasen hooajal mingi 5-10 kolli(löön saja kandis)kui ise mängin, enamasti pean leave to coach panema sest ei viitsi liigat väga mängida kui edu on migni 10-15p , keskmistega on ka lebo, alumistega on vb natuke raskem ning üldse kõige põnevam on kui võtta mingi lambi WE TEAM või mingi PES TEAM A või mis iganes nad on. Lihtsalt väike feeling.


    PS: Mileyt on tõesti palju :O

    Kommentaar


      Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
      No offence aga, kas tõesti nagu enamik kes siin oma PESi elulugu räägivad on nagu nii pasad ?=D Sessuhtes et eeldan et mängite ikka Top Playeriga ja mdea, kui võtan mingi esineliku klubi lasen hooajal mingi 5-10 kolli(löön saja kandis)kui ise mängin, enamasti pean leave to coach panema sest ei viitsi liigat väga mängida kui edu on migni 10-15p , keskmistega on ka lebo, alumistega on vb natuke raskem ning üldse kõige põnevam on kui võtta mingi lambi WE TEAM või mingi PES TEAM A või mis iganes nad on. Lihtsalt väike feeling.


      PS: Mileyt on tõesti palju :O

      Ega kõik ei mängi 24/7 PESi, et nad ka Top Playeriga hirmus Prod on. Tunnistan siiski, et pesi peal on ka see tase natuke kerge.

      Kommentaar


        Mis mõttes pask?
        Mina mängin kõik mängud hooajal ära Borussiaga ja seal ongi suht sellised mängud osad, kus teistes võin mingi 3+ väravat lüüa, aga järgmises mängus ei saa nagu üldse väravale pihta...nagu ntx eelmine hooaeg oli see Mainzi vastu. Üritasin küll pööraselt aga ei midagi...

        Ja ma just sp võtsingi Dortmundi, et natukene põnevam oleks...varem mängisin Juventuse, atletico madridi ja man city'ga ja koguaeg pmst võitsin..
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          mida te seletate, 4 päeva pärast tuleb PES 2011 demo välja... ajage end soojaks mehed.
          slimm.ee

          Kommentaar


            24/7 polegi vaja väga mängida, a ma räägin, võtke neid tiime mis n mingi täiesit lambi nimega, WE Team, siis on põnev, PESis saab pmst nii et kiirjooksu pole vaja kohati kasutatagi, mõistusega on vaja.

            Aga 2011 teeb küll tuju heaks.

            Kommentaar


              2011 on kohe olemas kõik reaalsed nimed ?
              Või nagu PES10'ski et kõik nimed valed alguses?

              Kui nii, siis mingi kuu-kaks kindlasti jätkan Borussia Dortmundiga...

              Ja ma ei ütleks, et mul borussia dortmundiga oleks igav...väga põnev on...hooaja alguses kaotasin nüüd Bayern Münchenile 0:1 rsk...väike üksteisest aru saamine oli minu rb owomoyela ja buffoni vahel, et mõlemad hüppasid palli peale ja owomoyela peast läks pall omaväravasse..
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Kõik nimed ikka valed ei ole ning ma ei kujuta ette kuidas sa 0 peale jääda saad

                Kommentaar


                  Noh jah...pean siis jumalat tänama, et mul sellist skilli pole nagu sul. Kui oleks siis oleks mängud ikka üsna igavad...
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Dortmundiga oleks ja igav mis on kolmandaks hooajaks üles krutitud juba, aga ei, nende lambitiimidega mängides ,millest ma korduvalt rääkinud , nendega saab ikka kenasid kaotuseid kui parim kutt sul platsil on ovr 59 nt. Siis on põnev

                    Kommentaar


                      Ma alustasin Moskva Spartakuga (Top Player), esimene hooaeg D2 ning hetkel vaid 1 kaotus ja ülejäänud on võidetud. Seal on tase muidugi nõrgem, aga mõistusega mängides ja õige taktikaga tuleb ikka võit ära, aga viimane mäng oli päris raske mäng. Vastased lükkasid päris kenasti söötu, läksin juhtima aga suudeti üks tagasi lüüa. Alles 85 minutil suutsin karistuslöögist 2:1 lüüa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                        Ega kõik ei mängi 24/7 PESi, et nad ka Top Playeriga hirmus Prod on. Tunnistan siiski, et pesi peal on ka see tase natuke kerge.

                        Kui mäng liigalihtseks läheb siis superstar tase...
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Panin tõmbama ja ootan et juba pelada.
                            yo

                            Kommentaar


                              Mis tiimid demos on ?
                              Algselt postitas Blue Moon
                              Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                              Kommentaar


                                Barca, Bayern, Internacional ja Chivas de Guadalajara
                                + on võimalik unlockida Jaapan ja Hispaania
                                PES.PLANET

                                Kommentaar

                                Working...
                                X