320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on mäng
    No kes teab , vb on see 55 natukene yle .. aga samas kui Ronaldo lõi 42 väravat 2007/08 hooajal, siis poleks ta mõnda pennut eksinud ja oleks rohkem karistuslööke väravatest sepistanud poleks see midagi nii ulmelist olnud .

    Kommentaar


      Liigas lõi Ronaldo siiski 31 väravat. Tevezele näiteks pole see FM-i tegijate arvates mingi probleem järele teha ja üle lüüa. See uus match engine imeb vilinal, kui päris aus olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        On mingi eesti patch ka liikvel?
        Usu mind, Sa saad sellest kindlasti teada, kui see välja tuleb. Praegu pole kindlasti mõtet sellist asja küsida.
        Ja kui ei kannata oodata - tee ise

        Kommentaar


          Kannatan kannatan, sain alles mängu kätte eile.

          Kommentaar


            Meistriliiga oma tarbeks editoris käima lükata pole ju mingi probleem. Väga lihtsaks on see asi tehtud. Iseasi on muidugi see, et data on suht emane.

            Kommentaar


              Tra ma ahhuijeitan seda mängu. Mängin esmakordelt Prantusmaal kõrgeimat liigat OGC Nice'ga. Pärast suvel toodud täiendusi Marco Andreolli, Javier Chevantoni ja Antunesi näol arvasin, et mu meeskond on täitsa toimiv.
              Neli esimest mängu näitasid täitsa lubavat jooksu kui tehti muljet avaldavaid skoore Saint-Etiennes, Rennes, Monaco vastu ja viigistati veel Bordeauxiga.
              Allakäik algas kui kodus tuli mängida Coupe de la Ligue 3. ring Lorienti vastu, mille kaotasin 1-2. Pärast seda pole mu meeskond mitte üheski mängus üle ühe värava löönd, kõik mängud olen kaotand 1-2, 1-3 seisudega. Olen praeguse hooaja novembrikuus ka veel alles ja ma olen eelviimasest kohast 6 punni maas. Ega vist jaanuarini vastu ei pea... ?
              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

              Kommentaar


                Algselt postitas Totti Vaata postitust
                Tra ma ahhuijeitan seda mängu. Mängin esmakordelt Prantusmaal kõrgeimat liigat OGC Nice'ga. Pärast suvel toodud täiendusi Marco Andreolli, Javier Chevantoni ja Antunesi näol arvasin, et mu meeskond on täitsa toimiv.
                Neli esimest mängu näitasid täitsa lubavat jooksu kui tehti muljet avaldavaid skoore Saint-Etiennes, Rennes, Monaco vastu ja viigistati veel Bordeauxiga.
                Allakäik algas kui kodus tuli mängida Coupe de la Ligue 3. ring Lorienti vastu, mille kaotasin 1-2. Pärast seda pole mu meeskond mitte üheski mängus üle ühe värava löönd, kõik mängud olen kaotand 1-2, 1-3 seisudega. Olen praeguse hooaja novembrikuus ka veel alles ja ma olen eelviimasest kohast 6 punni maas. Ega vist jaanuarini vastu ei pea... ?
                Taktika muutmisest ei aita?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Olen muutnud, ei aita. Üldiselt on mängupilt meeskonnas väga hea, domineeritakse ja lüüakse peale, aga vastaste imeväravavaht on alati ees. Vastastel jälle suht vähe võimalusi ja löövad kohe ära, enamjaolt on nende väravad nii, et nende rünne on mu kaitsjatest ees, ükskõik mida ma oma tagumistele meestele ülesandeks ka ei sea.
                  Absull kõik mängijad arvavad et The Club is Underachieving
                  Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                  Kommentaar


                    mul oli sama asi Liverpooliga, ajas nii närvid läbi, et tegin uue mängu teise tiimiga ja nüüd enam seda prob ei ole

                    Kommentaar


                      2 varianti: kas foorumi liige "Totti" on väga hea FM-i mängija ja on tõesti kõike proovinud ja mäng on katki VÕI midagi muud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                        2 varianti: kas foorumi liige "Totti" on väga hea FM-i mängija ja on tõesti kõike proovinud ja mäng on katki VÕI midagi muud.
                        Ja ja ja.


                        101010

                        Kommentaar




                          Koigile kellel on probleeme mänguga.

                          Kommentaar


                            Mingit Fast Patchi pole FM10 välja tulnud. Vatasin just enne seda kui fM10 välja tuli, et FM09 on tehtud see.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                              Mingit Fast Patchi pole FM10 välja tulnud. Vatasin just enne seda kui fM10 välja tuli, et FM09 on tehtud see.
                              Mida see ette kujutab. Kas mõtlemisaega pole või?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Emm nii palju kui ma lugesin ja aru sain nagu endamõtte järgi sisi järsku on nii, et mäng käib kiiremini kui ainult infot vaatad ja sisi samuti ka laeb päevi kiiremini vms..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X