320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Graafikast ei loe midagi eriti, sest graafikat seal ei ole ning jah 256 on nii RAMi kui ka graafikat.

    Kommentaar


      mul näitab alguses inglise liigaga pool tärni ja 1,5 tärni...ja small db...tahaks suuremaks panna aga seda ka ei taha arvuti jääbki mõtlema...arvutiks siis P4 2.67 GHz ja mälu 1,5 G
      Proud to wear Claret & Blue!

      Kommentaar


        sai ka mäng ostetud

        Ja üldmulje on üsna hea !
        Data editori kallale muidugi esimese asjana ja tõesti võimalus on moodustada Eesti liiga panna paika transfer periods ja kõike muudki, kuid ma rumal tegin oma meeskonna Blue Squer Premierisse ja unustasin vaadata, kas Eesti liiga oli tekkinud valiku listi.

        Igatahes Taktika on muudetud veelgi paremini muudetavaks ja nüüd saab anda lühikesi korraldusi platsi äärest.
        3D variant on ka muutunud natukene reaalsemaks, kuigi söödutäpsus on enamustel mängijatel ikkagi 100% ja palli vastu võtmisel ei eksita, olgu first touch 20 või 3. Ja mis mulle meeldib on see, et reaalseid kobina peale löödud väravaid tekib aina rohkem. Nt Piiroja omavärav karistusala joonepealt kui üritas peaga palli üle küljejooni puhtaks lükata (suht Rähni superväravate stiilis :P)

        Eks laen alla endalegi inglise madalamad divisjonid ja alustan põhjast. Aga enne ootan ära Genie scoudi

        Kommentaar


          deeem, olen camerooni manager ja vaja 3 väravavahti saata mängima ja cameroonlin on küll 3 väravavahti olemas aga üks vigastatud, nii, et teda ei saa lisada. Ei lase mängu jätkata ka, kiri on "Must Respond" Mida teha?

          Kommentaar


            holidayle ei saa?

            Kommentaar


              juba sain tehtud, kõik ok !

              Kommentaar


                Algselt postitas avfc Vaata postitust
                mul näitab alguses inglise liigaga pool tärni ja 1,5 tärni...ja small db...tahaks suuremaks panna aga seda ka ei taha arvuti jääbki mõtlema...arvutiks siis P4 2.67 GHz ja mälu 1,5 G

                Lase porr maha ja jookseb nagu Bolt.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  Lase porr maha ja jookseb nagu Bolt.
                  See vast ei aitaks. Proovigu kõik programmid, mis töötavad, kinni panna. Antiviirused õgivad kah resursse.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Sain ka eile siis mängu. Skinn nagu kahel viimasel eelkäijalgi on täielik katastroof. See dark versioon on veel kuidagi seeditav.
                    Kahju muidugi, et kohalikud disainerid ei suuda aru saada, et üheülbaline nahk ei sobi.

                    Alustasin Atleticoga mängimist. Eriti veel pole süveneda jõudnud. Enne pikema mängimise alustamist peaks siiski klubide logod ja asjad paika saama, muidu pole mängul mingit väärtust.

                    Cheers.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      sellesmõttes tore jah, et südame teeb soojaks Didier Drogba pilt mitte 90+2. minutil Champions League võitmine näiteks
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        "Väga, väga reaalne mäng". Putsi tra üle viskab juba, nagu täiesti vittus!! Mängisin hulliga kes esimesel kohal, ise olen Q.P.R ja surun ja surun, ei saa sisse väravavaht kaitseb ära, viimasel minutil hull lööb counterist ära. Nojah mõistan, et tugev tiim. Nii järgmine mäng viimasel kohal asuva tiimiga ja nüüd ei saa ma nende värava ligigi ja kaotasin 0:3, nagu wtf??

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
                          "Väga, väga reaalne mäng". Putsi tra üle viskab juba, nagu täiesti vittus!! Mängisin hulliga kes esimesel kohal, ise olen Q.P.R ja surun ja surun, ei saa sisse väravavaht kaitseb ära, viimasel minutil hull lööb counterist ära. Nojah mõistan, et tugev tiim. Nii järgmine mäng viimasel kohal asuva tiimiga ja nüüd ei saa ma nende värava ligigi ja kaotasin 0:3, nagu wtf??
                          Loomulikult sest päriselt pole midagi sellist kunagi juhtunud ju...

                          Kui surud ja sinu pallihoidmis protsent on tunduvalt suurem siis käsi näiteks "shoot on sight" kui löökide arv on madal voi "work ball into box" kui löögid on kaugelt voi kui nad ei ole raamide vahele.

                          shoot on sight ja get ball forward on minul suht hästi töödanud kui väravat on vaja lopus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            Loomulikult sest päriselt pole midagi sellist kunagi juhtunud ju...

                            Kui surud ja sinu pallihoidmis protsent on tunduvalt suurem siis käsi näiteks "shoot on sight" kui löökide arv on madal voi "work ball into box" kui löögid on kaugelt voi kui nad ei ole raamide vahele.

                            shoot on sight ja get ball forward on minul suht hästi töödanud kui väravat on vaja lopus.
                            tänud vastuse eest, proovin

                            Kommentaar


                              Ma ei ole end veel nii palju suutnud kokku võtta, et mängima hakkaks...
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Kas FMile kusagil mingi selline cheat on olemas et millega saaks enda postitsiooni klubis kindlustada, et siis mitte mingi valemiga ei saaks klubijuhtkond mind vallandada.
                                www.netsoccer2.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X