320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
    Emm nii palju kui ma lugesin ja aru sain nagu endamõtte järgi sisi järsku on nii, et mäng käib kiiremini kui ainult infot vaatad ja sisi samuti ka laeb päevi kiiremini vms..
    Mang saab palju kiiremini labi. Naiteks uhe minutiga voi mida iganes.

    Suht mottetu valja arvatud juhul kui lihtsalt tahad next taguda ja mange ei vaata, taktikat ei muuda ja vahetusi ei tee.




    Ise mangin nuud nii, et valitud on Saksamaa, Hispaania ja Itaalia korgliigad(kui neid ei vali siis meistrite liiga muutub jube uksluiseks ja Inglismaa klubid hakkavad jubedalt domineerima) ja Inglismaa kuni 9da astmeni.Alustasin tootuna ja valides enda kogemuseks jalgpalliga "sunday league footballer" voi mis iganes see koige madalam on selleks, et ei saaks kohe heasse klubisse ja selleks, et mangijaid osta ei oleks jube lihtne. Esimeseks klubiks sai siis Royston town, kellega mangin Spartan South Midlands League´s ehk siis 9dal astmel.

    Mangijate tase on ikka paris jube... Mu parima rundaja finishing oli 2 ja composure 3 . Toin juurde 2 keskpoolkaitsjat ja rundaja ja laenasin uhe rundaja ja keskkaitsja. Voibla panen pilte voi kirjutan rohkem kui kedagi huvitab. Pole sama arvuti taga kus mang on.

    Mangitud on 3 liigamangu ja olen 11kohal uhe voidu ja kahe viigiga. Eesmark selleks hooajaks on safe midtable position.

    Mangin siis esimest korda taielikult sobi tegematta. Uhtegi editorit, scouti asja voi kellegi teise taktikaid ei kasuta ja kordagi ei reloadi. Teab keegi kuidas vaikeklubisid plussis hoida? Enne hooaja algust soprusmangudega, aga mida veel teete? See aasta olid koik juba tehtud alguses ja keegi suurem ei tahtnudki mangida seega see nali jaigi ara ja klubi juhatus ei suutnud endale "parent" klubi leida...

    Akki keegi teine viitsib ka mangu alustada nii madalalt sama kogemusega ja siia kirjutada kuidas laheb?

    Kommentaar


      Ei väga hea meelega vaataks mänge jne... aga selline probleem, et arvuti ei vea lihtsalt välja. Liiga halb arvuti. Tavaliselt jõuan 2 tunniga teha mingi 5-7 mängu vist kui sedagi. Muidu vanematele versioonidele mingit ulmelist update on mis tooks nagu mängu tänapäeva?

      Kommentaar


        Keegi teab mingisugust normaalset database´i, kus on madalamad liigad paremini tehtud kui see, mis siia postitati varem sest selles pole näiteks madalamates liigades karikamänge. Peaks ju olema voi ei?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Keegi teab mingisugust normaalset database´i, kus on madalamad liigad paremini tehtud kui see, mis siia postitati varem sest selles pole näiteks madalamates liigades karikamänge. Peaks ju olema voi ei?
          See peaks ikka see teema olema: http://community.sigames.com/showthread.php?t=159082

          Nad muidugi uuendavad seda ka pidevalt.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            See peaks ikka see teema olema: http://community.sigames.com/showthread.php?t=159082

            Nad muidugi uuendavad seda ka pidevalt.
            Ma just vaatasin seda. Eks proovin ära ja alustan jälle uut mängu...

            Kommentaar


              Tõmbab see arvuti väga kooma kui nüüd kõik need liigad võtta ning siis large database võtta?

              Kommentaar


                Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                Tõmbab see arvuti väga kooma kui nüüd kõik need liigad võtta ning siis large database võtta?
                eks see oleneb ikka arvutist, mul endal on valitud, kõik euroopa suurliigad plus argentiina ja brasiilia (view only) ja kõik on väga kiire, tegelt mäng ju ise ka näitab kuidas su arvuti sellega toime tuleb....
                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                Kommentaar


                  Nojah mul on ainult inglismaa liigadega juba aiult pool tärni. Proovib ära kuidas jamab.

                  Kommentaar


                    Kuidas leida mängijaid, kes on nous tasuta mängima? Mu palgalimiit on 0 ehk mängin amatööridega nüüd 10dal astmel. Meeskonnaks siis Hartley Wintney

                    Kommentaar


                      Ei tea, kas on selliseid olemas Ma arvan enamus meist ei mängiks tasuta
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Ma arvan enamus meist ei mängiks tasuta
                        Et sa küsiks näiteks eesti neljandas liigas mängimise eest klubilt pappi või?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                          Et sa küsiks näiteks eesti neljandas liigas mängimise eest klubilt pappi või?
                          Ma arvan, et ma ei mängiks seal lihtsalt Kui ainult hobi korras vast ning siis küll jah ei küsiks. Ei möelnud ennem sellele, tunnistan eksimust.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                            Nojah mul on ainult inglismaa liigadega juba aiult pool tärni. Proovib ära kuidas jamab.
                            Mu arvuti näitas ka poolt tärni kohe alguses kui oli ainult inglise liiga ja normal database. Ma siiski otsustasin, et panen rohkem liigasi (kokku oli vist üle 50 neid kui ma ei eksi) ja large database (ning panin veel lisa andmeid eestist ning suurema reputatsiooniga mängijaid euroopast) Mäng sellegipoolest jookseb väga kiirelt. Muidugi mu arvuti peaks kiire olema ka sellessuhtes, aastakese vana alles.

                            Kommentaar


                              Nojah kui sul ainult aastake vana. Mul hetkel mille taga olen siin on 7 aastat vana. Siis kui ostsin selle siis oli see ulme arvuti

                              Kommentaar


                                Ega ta ei tohiks nii kehv olla siis. Kui toona oli ulme, peaks graafika vähemalt 256 (või palju nad on) olema. Ning sellisega jookseb ta väga ilusti.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X