320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mleppmets Vaata postitust
    Kas keegi ei tea kuidas All players from Estonia valida nagu oli fm09? Et saaks Eesti rahvuskoondist kasutada.
    Database size - custom - add - players of nationality - estonian

    Kommentaar


      hmm sain positiivse üllatuse, balotelli transfer listed by request ja juulikuus ehk 6.25 milli eest barcasse siirdumas.

      Kommentaar


        Algselt postitas aandres Vaata postitust
        hmm sain positiivse üllatuse, balotelli transfer listed by request ja juulikuus ehk 6.25 milli eest barcasse siirdumas.
        jesss, tuli ära

        Kommentaar


          ei tea kas kuskil superpacki kah liikvel on?
          Ma sama haruldane kui kaine farmer!

          Kommentaar


            Hakkasin koondisega mängima ning märkasin palju vigu. Reim ja Zelinski täiesti koondise kõlbulikud. Pareiko lõpetanud koondise eest mängimise 2005. Zenjov pole ühtegi mängu a-koondise eest teinud ning reimil vaid 134 mängu. Rohkem vigu hetkel pähe ei tule. On ka teistel sellised vead, vaid mul?

            Kommentaar


              Algselt postitas willy wonka Vaata postitust
              Kogusin natuke jalkaliidu kodukalt datat ja tegin üheks mõnusaks spreadsheediks asja kokku.



              Mängijaid sain kokku 4000+. Muidugi on seal ka kuhjaga duplikaate. Sinna alla lähevad täiskasvanute, U19 ja U17 eliidi ning A klassi liigade mängurid. B1 ja B2 klassid võiks vanuse poolest ka sisse panna, edasi vist juba liiga noored ja lisaks oleks siis suuremates klubides way too many mängijaid noortes.

              Tiimide listi ajasin samuti kokku. Lähiajal kogun kokku ka staadionid ning liigade jaoks vajaliku jama.

              Tekkis küsimus, et kui sügavale kogu asjaga minna. Mängijad, tiimid, liigad ja muu saab kergelt spreadsheedilt editorisse automatiseerida. Särginumbrid saaks ka enamus protokollidest kätte. Klubide kodulehtedelt ka nipet-näpet. Edasi jääks juba hätta. Päris statside kallale kohe kindlasti pole mõtet minna. Kõrgemates võiks isegi natuke ehk näppida.

              Pigem on mõttes panna kokku lavatagune plaan ehk siis liigasüsteem, klubide seosed, ajalugu jms.

              Kuidas edasi talitleda? Üksi näppides läheks asjaga pikalt, samas tegemisrõõm on kuradima hea. Või on äkki veel minusuguseid fanaatikuid, kes käpa külge paneksid. Kasvõi läbi google docsi asja täiendada.
              Hei, ole hea pane nüüd FC Haiba koduväljakuks Laagri Kunstmuru asemele Stadio della Kernu. Üleemine hooaeg kui muru veel valmis pole alustasime Laagris, eelmine hooaeg juba Sakus, aga need kunstmurud on puhtalt varuvariandid.

              Kommentaar


                kuhu ma selle xls faili üldse asetama pean?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Luis Vaata postitust
                  Hakkasin koondisega mängima ning märkasin palju vigu. Reim ja Zelinski täiesti koondise kõlbulikud. Pareiko lõpetanud koondise eest mängimise 2005. Zenjov pole ühtegi mängu a-koondise eest teinud ning reimil vaid 134 mängu. Rohkem vigu hetkel pähe ei tule. On ka teistel sellised vead, vaid mul?
                  mul samad jamad. pareiko oli fm´i andmetel juba 2009 versioonis lõpetanud koondisekarjääri :S

                  Kommentaar


                    uued lahendused on okei ja muidu tundub mäng igati nummi, kuid andmebaas on kuidagi nõrk eelmise fm-iga võrreldes. kole tüütud ka on pidevad pressikad ja tagaruumi jutud. tahaks tagasi mõnes mõttes vanade fm-ide lihtsust, aga uue kehastuses. nokk kinni, saba lahti.
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                      uued lahendused on okei ja muidu tundub mäng igati nummi, kuid andmebaas on kuidagi nõrk eelmise fm-iga võrreldes. kole tüütud ka on pidevad pressikad ja tagaruumi jutud. tahaks tagasi mõnes mõttes vanade fm-ide lihtsust, aga uue kehastuses. nokk kinni, saba lahti.
                      void ju ass mani panna pressikaid tegema ja neid tagaruumi jutte ei pea üldse vaatama. Minu meelest on need on ikka suht kasulikud...

                      Kommentaar


                        tglt? rohkem ei oskagi su posti kommenteerida.
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          ma nõustun Nohikuga.

                          Kommentaar


                            ma ootan millal eesti patch tuleb. võõr liigasid on nii igav mängida et parem pelan nii kaua fm09-t

                            aga olen kindel et te poisid suudate taaskord väga vinge eesti patchi teha

                            edu teile

                            Kommentaar


                              Loodetavasti on see mäng selles suhtes erand, et siin on Arsenaliga võimalik ManU't ka võita esimestel hooaegadel.
                              Eelmistes oli see pea võimatu. Löö kasvõi 10 lööki rohkem nemad löövad ikka sulle pendlast või sulust ühe ära ja sina kaotad.
                              Eks varsti saan teada, 2 mängu pärast nende vastu mäng

                              Kommentaar


                                FM09 oli võrreldes 08-ga ikak täielik pettumus. Loodan, et 10 on paremaks läinud...
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X