320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kas Mikusiku tehtud Eesti liiga töötab ka FM2010-l?
    MAKE US CREAM

    Kommentaar


      #92
      loomulikult ei tööta
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        #93
        keegi härra võiks natuke database mudida nüüd ja ühe mõistliku eesti liiga patchi üles lükata ...ise ei jaksa :P

        Kommentaar


          #94
          Kogusin natuke jalkaliidu kodukalt datat ja tegin üheks mõnusaks spreadsheediks asja kokku.



          Mängijaid sain kokku 4000+. Muidugi on seal ka kuhjaga duplikaate. Sinna alla lähevad täiskasvanute, U19 ja U17 eliidi ning A klassi liigade mängurid. B1 ja B2 klassid võiks vanuse poolest ka sisse panna, edasi vist juba liiga noored ja lisaks oleks siis suuremates klubides way too many mängijaid noortes.

          Tiimide listi ajasin samuti kokku. Lähiajal kogun kokku ka staadionid ning liigade jaoks vajaliku jama.

          Tekkis küsimus, et kui sügavale kogu asjaga minna. Mängijad, tiimid, liigad ja muu saab kergelt spreadsheedilt editorisse automatiseerida. Särginumbrid saaks ka enamus protokollidest kätte. Klubide kodulehtedelt ka nipet-näpet. Edasi jääks juba hätta. Päris statside kallale kohe kindlasti pole mõtet minna. Kõrgemates võiks isegi natuke ehk näppida.

          Pigem on mõttes panna kokku lavatagune plaan ehk siis liigasüsteem, klubide seosed, ajalugu jms.

          Kuidas edasi talitleda? Üksi näppides läheks asjaga pikalt, samas tegemisrõõm on kuradima hea. Või on äkki veel minusuguseid fanaatikuid, kes käpa külge paneksid. Kasvõi läbi google docsi asja täiendada.
          Last edited by willy wonka; 01.11.09, 00:39. Põhjus: ss'i link ka, kui kedagi huvitama peaks

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas willy wonka Vaata postitust
            Kogusin natuke jalkaliidu kodukalt datat ja tegin üheks mõnusaks spreadsheediks asja kokku.



            Mängijaid sain kokku 4000+. Muidugi on seal ka kuhjaga duplikaate. Sinna alla lähevad täiskasvanute, U19 ja U17 eliidi ning A klassi liigade mängurid. B1 ja B2 klassid võiks vanuse poolest ka sisse panna, edasi vist juba liiga noored ja lisaks oleks siis suuremates klubides way too many mängijaid noortes.

            Tiimide listi ajasin samuti kokku. Lähiajal kogun kokku ka staadionid ning liigade jaoks vajaliku jama.

            Tekkis küsimus, et kui sügavale kogu asjaga minna. Mängijad, tiimid, liigad ja muu saab kergelt spreadsheedilt editorisse automatiseerida. Särginumbrid saaks ka enamus protokollidest kätte. Klubide kodulehtedelt ka nipet-näpet. Edasi jääks juba hätta. Päris statside kallale kohe kindlasti pole mõtet minna. Kõrgemates võiks isegi natuke ehk näppida.

            Pigem on mõttes panna kokku lavatagune plaan ehk siis liigasüsteem, klubide seosed, ajalugu jms.

            Kuidas edasi talitleda? Üksi näppides läheks asjaga pikalt, samas tegemisrõõm on kuradima hea. Või on äkki veel minusuguseid fanaatikuid, kes käpa külge paneksid. Kasvõi läbi google docsi asja täiendada.
            Vota mikusiku endale kampa ta on siin seda iga aasta teinud.

            Kust sa finantsid jne saad? Tegelikult madalamal kui esiliiga pole erilist täpsust vaja hea kui lihtsalt klubid on oigete nimedega ja oigetel kohtadel.

            Millega saaks aidata?

            Kommentaar


              #96
              WTP, Zaeka ja 17 lükkasid ka FM2010 peal mängu käima, siinkohal mõned preview'd:

              xxx ütleb:
              nahui ma vaatan neid sitakäkke kell viis öösel siin n*******s
              p***i selle asemel, et magada

              xxx ütleb:
              NO ÄKKI LÄHED IKKA V***U V
              tra ma ei saa aru
              p***i nagu lasteaed oleks platsil
              t**a
              nahui ma saan Mainzilt ka sisse

              &

              xxx ütleb:
              NO T**A SA OLED SITT
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                Vota mikusiku endale kampa ta on siin seda iga aasta teinud.

                Kust sa finantsid jne saad? Tegelikult madalamal kui esiliiga pole erilist täpsust vaja hea kui lihtsalt klubid on oigete nimedega ja oigetel kohtadel.

                Millega saaks aidata?
                Teiste jaoks siiski vaid eelmisel aastal. Varasematel aastatel olen lihtsalt uurinud veidike ja enda tarbeks teinud.
                Aga nagu ma varem siin teemas mainisin, on plaanis teha küll midagi ja kui kellelgi veel selline mõte on, siis on see äärmiselt positiivne.

                Jõulude paiku pidi uus patch ka välja tulema(vähemalt varem oli nii plaanis, pole praegu kursis), enne seda ei näe mõtet korralikku Eesti patchi teha. Aga andmeid jms võib muidugi varem koguda.

                Kommentaar


                  #98
                  Esimene patch on juba väljas, ootad järgmist?

                  Kommentaar


                    #99
                    Ma ju ütlesin UUS patch. Jäi midagi arusaamatuks?
                    Jõulude ajal tuleb UUS patch, mis parandab vigu. Nagu varasematel aastatelgi.

                    Kommentaar


                      Olgem ausad, see patch, mis praegu välja tuli, on samuti kaunilt igasugu buge fixinud, niiet ma nüüd ei teagi.

                      Okei, see selleks, pole iseenesest vahet.

                      Ja ma tegelikult üldse ei mõelnud kurjalt küsida, mõtlesin, et ehk sa polnud kursis vms.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Olgem ausad, see patch, mis praegu välja tuli, on samuti kaunilt igasugu buge fixinud, niiet ma nüüd ei teagi.

                        Okei, see selleks, pole iseenesest vahet.

                        Ja ma tegelikult üldse ei mõelnud kurjalt küsida, mõtlesin, et ehk sa polnud kursis vms.
                        Selgitan siis pikemalt: lugesin enen mängu välja tulekut(vist FMi blogist), et neil on kaks strateegiat patchide kohta. Seda esimest ma ei mäleta ja pole ka oluline, aga see, mis jäi, oli nii, et kohe, kui mäng müügile tuleb, antakse välja esimene patch, mis paranadab vigu. Jõulude paiku(vist) pidi tulema teine, mis teeb veel parandusi uutele leitud bugidele.
                        Mina isiklikult lihtsalt ei näe mõtet teha korralikku Eesti liigat praegusele versioonile, kui varsti tuleb niikuinii uus ja siis tahaks ju ikkagi uuemaga mängida. Aga eks näis, peab ennast SI plaanidega kursis hoidma.

                        PS! Mu postitus ei olnud ka kurjana mõeldud, kuigi nii võis tunduda.

                        Edit:
                        In the lead up to the game going into manufacture, we sat down and worked out a patching strategy for FM2010.

                        There were 2 potential strategies, a 3 patch one, and a 2 patch one.

                        The 2 patch strategy involved a patch around Xmas time, that would look at any issues raised between now and then, and a patch at the end of February/early March, which would include a data update.

                        The 3 patch strategy would be the same, but with a day one patch if a serious error, was found between the release of the demo and the game being released.

                        Last night I was alerted to the fact that Stephen Carr doesn't appear in the Birmingham City squad. Having spoken to the research team this morning, it has happened because Stephen Carr was widely reported to have retired from football before coming out of retirement to join Birmingham. Unfortunately, when this happened his retirement was still set in the master database, and that overrode his Birmingham contract details.

                        Because of this issue, we have now decided that the 3 patch strategy is the best choice.

                        This patch won't just look at this issue, but also other issues that are raised in the coming days off the back of the demo where possible, and some minor issues that have been raised by our beta testers. As issues that are raised on the forums are fixed, we will update this thread.

                        We will aim to release the patch at some point on October 30th, although we obviously cannot guarentee that at this stage, or give a time. I apologise in advance if it ends up slightly later than this, as I'm about to go away on a PR tour round Europe, so want be on the forums much to update about it.

                        As I hope you can all see from the demo, this is by far and away our most "polished" release to date, but we really are striving for the perfect game, hence our patch strategy change this afternoon - it would have been quite easy for people to have made the Stephen Carr change themselves using the data editor with the full game, but we don't believe you should have to do that when it's our mistake.
                        Mäletasin natuke valesti, aga põhimõte ikkagi sama, et pooleteist kuu pärast on uut patchi oodata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                          Jõulude paiku pidi uus patch ka välja tulema(vähemalt varem oli nii plaanis, pole praegu kursis), enne seda ei näe mõtet korralikku Eesti patchi teha. Aga andmeid jms võib muidugi varem koguda.
                          Uus patch ei tohiks ju oluliselt Eesti liiga db projekti mõjutada. Patchis sisalduvad veaparandused peaksid töötama ka isetehtud andmebaasidel. Võimalik ainult, et tuleb uus mäng teha. Suurem data update tuleb veebruaris ja ma usun, et ka siis on ehk võimalik kuidagi kaks andmebaasi omavahel ühendada. Keegi eelnevalt mainis, et uues editoris peaks täiesti olema merge funktsioon (hetkel endal mängu ei ole, seega pole saanud täpsemalt uurida).
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                            Selgitan siis pikemalt: lugesin enen mängu välja tulekut(vist FMi blogist), et neil on kaks strateegiat patchide kohta. Seda esimest ma ei mäleta ja pole ka oluline, aga see, mis jäi, oli nii, et kohe, kui mäng müügile tuleb, antakse välja esimene patch, mis paranadab vigu. Jõulude paiku(vist) pidi tulema teine, mis teeb veel parandusi uutele leitud bugidele.
                            Mina isiklikult lihtsalt ei näe mõtet teha korralikku Eesti liigat praegusele versioonile, kui varsti tuleb niikuinii uus ja siis tahaks ju ikkagi uuemaga mängida. Aga eks näis, peab ennast SI plaanidega kursis hoidma.

                            PS! Mu postitus ei olnud ka kurjana mõeldud, kuigi nii võis tunduda.

                            Edit:

                            Mäletasin natuke valesti, aga põhimõte ikkagi sama, et pooleteist kuu pärast on uut patchi oodata.
                            No kes tahab osa votta? Näiteks teeme eraldi teema ja kogume sinna kokku klubide logod, mängijad jne jne jne. IMO oleks siiski parem see Eesti liiga teha peale joule sest siis on parem idee sellest, millised need meeskonnad välja hakkavad nägema ja peale seda saab neid mängijate liikumisi edasi muuta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                              Uus patch ei tohiks ju oluliselt Eesti liiga db projekti mõjutada. Patchis sisalduvad veaparandused peaksid töötama ka isetehtud andmebaasidel. Võimalik ainult, et tuleb uus mäng teha. Suurem data update tuleb veebruaris ja ma usun, et ka siis on ehk võimalik kuidagi kaks andmebaasi omavahel ühendada. Keegi eelnevalt mainis, et uues editoris peaks täiesti olema merge funktsioon (hetkel endal mängu ei ole, seega pole saanud täpsemalt uurida).
                              No kui see on võimalik, siis väga hea ju. Eks selle peab järele uurima. Kui aega saan, siis tutvun lähiajal editoriga ka, eks näis, mis võimalused seal on.

                              Kommentaar


                                Tekkis küsimus , et kui tehakse need eliidi ja A klassi mängijad , siis mille järgi pandaks mängijatele CA'd ja PA'd ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X