320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris huvitav põhjus klubiga liitumiseks, polegi oma FM-karjääri jooksul varem sellist asja kohanud.

    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      Algselt postitas Totti Vaata postitust
      Päris huvitav põhjus klubiga liitumiseks, polegi oma FM-karjääri jooksul varem sellist asja kohanud.

      seda ikka juhtub, mul suht tihedalt
      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

      Kommentaar


        Olen juba u 2 kuud tutvust teinud fmi-ga ja otsustasin teha ühe sellise mängu mida ma aind mängingi . Klubiks valisin FC Shakhtar Donetsk. Eesmärk mul on siis ecc alagrupi mängudele jõuda . Esimesed mängus liigas ka tehtud :
        Shakhtar vs Arsenal Kiev 6-1
        Shakhtar vs Metalist 2-1
        Shakhtar vs Zaktarpattya 1-2 komistasin nende otsa ja meedia ennustab neile 14 kohta mis tähendaks väljalangemist
        Shakhtar vs Metalurg Zp 4-0
        järgmised kaks mängu twentega ecc group stage koha peale
        ja siis tuleb kohe european super cup kus vastaseks barca !
        Transferidest pilt kah siis :fm1.jpg
        TARMO NEEMELO ON SUPER OST !!!
        Statistics Overall 4 Mängu 2 väravat mõlemad ühes mängus ja 2 assisti
        kirjutan uuesti talvetransferi akna ajal
        e:Forlan sai järgmine mäng vigastuse :S broken arm 4 weeks :s

        Kommentaar


          Algselt postitas hardi123 Vaata postitust
          Olen juba u 2 kuud tutvust teinud fmi-ga ja otsustasin teha ühe sellise mängu mida ma aind mängingi . Klubiks valisin FC Shakhtar Donetsk. Eesmärk mul on siis ecc alagrupi mängudele jõuda . Esimesed mängus liigas ka tehtud :
          Shakhtar vs Arsenal Kiev 6-1
          Shakhtar vs Metalist 2-1
          Shakhtar vs Zaktarpattya 1-2 komistasin nende otsa ja meedia ennustab neile 14 kohta mis tähendaks väljalangemist
          Shakhtar vs Metalurg Zp 4-0
          järgmised kaks mängu twentega ecc group stage koha peale
          ja siis tuleb kohe european super cup kus vastaseks barca !
          Transferidest pilt kah siis :[ATTACH]599[/ATTACH]
          TARMO NEEMELO ON SUPER OST !!!
          Statistics Overall 4 Mängu 2 väravat mõlemad ühes mängus ja 2 assisti
          kirjutan uuesti talvetransferi akna ajal
          e:Forlan sai järgmine mäng vigastuse :S broken arm 4 weeks :s
          Editor või kas Shakhtaril ongi niisuur transfer budget? 64m

          Kommentaar


            no nad annavad 45 milli ja siis saad ju sealt board roomist wage vähemaks panna siis tuleb transfer funde juurde ju

            Kommentaar


              Üsnagi idiootlik tegu osta Forlan nii kallilt kui oleksid saanud ka nt Sergio Aguero sama rahaga (või oli isegi odavamalt, peast ei mäletagi enam. min fee mingi oli tal) või siis noormees Lukaku ca 12 milliga. Forlan seal mängus juba vana ja temast on kõvasti paremaid ründajaid mängus. Muidugi oleneb ka kas Aguero oleks tahtnud kuhugi Shakhtari ronida.

              Kommentaar


                tal on $ rahaühikuks ju. agüero on 52 mil £.

                Kommentaar


                  selles oligi asi agüero ei tahtnud tulla forlan oli kõige normaalsem kes nõus tulema nkn klubi annab talve aeg raha juurde sest arvatavasti pääsen meistrite liiga grupist edasi 3 mängust 3 võitu !

                  Kommentaar


                    Mu arust kõige kasulikum ründaja on D˛eko- ostsin Arsenali 20m eest ja on iga hooaeg löönd üle 20 värava Premier League's.

                    Kommentaar


                      Praegu läheb siis 2012.aasta ehk siis neljas hooaeg Valenciaga, esimene mäng tehtud, 3-0, hattrick ei kellegi muu kui David Villa poolt.

                      Eelmine hooaeg jäin siis kolmandaks, lasin teise koha käest ära, kaotades eelviimases mängus Betisile, 2-0 vist... viimane mäng Realiga 1-1 viik.

                      Koosseis siis selline:

                      ----------------Renan----------------
                      van der Wiel-Yussuf-Kompany-Bale
                      ---------Vidal---------Inler----------
                      Sanchez-------------------------Silva
                      ---------Villa----------Rossi----------

                      Villa lõi siis eelmine hooaeg 52 mängus 60 väravat(ning 14 assisti), neist 45 liigas.

                      Sel hooajal plaanin mängida 4-5-1te, kahe MC, ning AMC, AMLi ning AMR-iga + Villa ees tipus. Ehk siis Rossi asemel tuleb AMC-na sisse noor kukk Forestieri. Hea meelega paneks Silva oma tavalise positsiooni peale AMCks kuid pole kedagi adekvaatset panna sel juhul AML-iks, turult otsisin ning ei leidnud sinna kedagi sobivat. Robinhot ei lastud 30M naela eest jutulegi.

                      Pingil siis sellised vennad nagu: Moya, Ferreira, Marchena, Reginiussein, Escude, Canales, Banega, Kolodzieczak(vms), Pedro Leon ning Bendtner.

                      Transfer budgetit on alles kuskil 35M + wage budgetit annab lõikuda iganes.

                      Kommentaar


                        modric ei taha äärele tulla ?

                        Kommentaar


                          Sain juba 17M naela eest Joveticiga diili tehtud, Modricit pole uurinud. Lisaks sain Simon Rolfese Leverkusenist 13.5Mi, 30.a, kuid siiski quality player scoutide sõnul ning lisasin ka ühe paremkaitsja, mis on suhteliselt kõige nõrgem lüli tiimis praegu, sinna sain Cesar Azpilicueta, 10.5M+klauslid, kes mängis hetkel Getafes.

                          Veel pakkusin 5M Salvador Oterot, kes mängib Racingus, 16.a noor ründaja, kelle skillid on päris lootustandvad juba, kuid scoutide sõnul saab temast tulevikus ainult good player, täpsemalt öeldes good addition to the squad. Skillide põhjal võiks küll juba öelda et mehest on saamas Villa-sugune staarründaja minu tiimile.

                          Sellega on siis minu neljanda hooaja ostud lõppenud. Oleks tahtnud kedagi kõvemat veel keskkaitsesse saada, kuid eks peab praegu leppima nendega kes mul on.

                          Just kaitsesse oleks pidanud selleks hooajaks pigem investeerima, kuid plaanid muutusid. Eelmine hooaeg sai Realiga samal tasemel väravaid löödud, kuid väravaid õnnestus mul lasta 35, Realil aga alla 10ne.

                          Kommentaar


                            soovitaksin zapatat kaitsesse, kui rahakott lubab ja ka nelson rivas on päris hea, tema peaks ka üpris odavalt saama.

                            Kommentaar


                              Zapata läks just 15M-ga Barcasse see hooaeg ning Nelson Rivast mul pole mänguski. Small db peal.

                              Kommentaar


                                lukaku on kõige kasulikum ost, kui talle sobiv koht leida. mina olen igasse klubisse ostnud ja kõige pikemas mängus purustas ta topelt barca liigas löödud väravate rekordi. karjääri lõpuks jäigi tal mingi enamvähem värav mängu kohta. võitis kõikvõimalikke kuldsaapaid ja parima mängija tiitleid. nüüd viimati alustasin birminghamiga. sain ta teisel hooajal, kui olin üheksandana lõpetanud. tuli, pani 30+ mängust 20+ väravat liigas ning lõpetasin viiendada. kolmandal hooajal lõi kõikide sarjade peale 32 väravat (tomas necid lõi samapalju). kahjuks ei piisand talle mõlema karika võidust ning premmi teisest kohast ja pidin ta rahaks tegema, enne kui tasuta oleks läinud. sama necidiga. lukaku saab uue patchiga u £20 mil eest ja necidi £6-8mil eest. samas ma kasutan igas klubis sama taktikat ja vb on mul lukakule täpselt sobiv koht lihtsalt.
                                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X