320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nojah, manus olles ostsin becksi... 1.9 mln

    unrealistic
    slimm.ee

    Kommentaar


      Teisel hooajal lõpetas Sunderland Premier League'is eriliste täiendusteta teisel kohal, samuti suht unrealistic..

      Kommentaar


        Mul 24 vooru järel wolves kolmandal kohal.

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          nojah, manus olles ostsin becksi... 1.9 mln

          unrealistic
          Eks ta nii kipub olema, et vanade mängijate hind väga madal.. Scholes'l peaks ka olema mingi 300k hinnatav hind.

          Kommentaar


            Algselt postitas sherf Vaata postitust
            Kui ma valin alguses nt. ainult inglismaa liiga, kas siis näiteks kahe hooaja vahel teevad ka teised klubid pakkumisi mitte ainult inglismaa liigade klubid ?
            Ei saa.

            Kommentaar


              Kui Sigamesi foorumit natuke kammida, siis selles mängus on nii räigelt palju vigu, et enne uut aastat pole mängimisele isegi mõtet mõelda.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Kui Sigamesi foorumit natuke kammida, siis on näha, et seal on väga palju autislikke luusereid, kes tahavad, et see mäng oleks 100% reaalne Premier League'i simulaator. Kui see ei ole oluline, siis mäng on okei.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                  Kui Sigamesi foorumit natuke kammida, siis on näha, et seal on väga palju autislikke luusereid, kes tahavad, et see mäng oleks 100% reaalne Premier League'i simulaator. Kui see ei ole oluline, siis mäng on okei.
                  Keda see Premier huvitab? Aga kui Hispaanias (vist ka Prantsusmaal) saab juba kahe kollasega bänni ja rahvuskoondise punased kanduvad üle liigasse, siis see on nati nigel. Lisaks siis muud nagu mängijateturg (request transfer) ja sarnane pudi padi.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Endal oli siis Balotelliga väike situatsioon, kui karistasin teda peale seda, kui sai punase ja peale vahele jäetud mänge väljakule tulles suutis kohe uue punase hankida. Tema ise muidugi arvas, et trahv ei ole õigustatud. Sai siis temaga räägitud ja mees nõudis transferit ja peale seda mul temaga rääkida ei ole võimalik, kuna ta ei soovi lihtsalt. Siis pöördus ta veel kuskile kohtusse või ma ei tea kuhu, et tema leping lõpetataks klubiga, see lükati aga tagasi.

                    Kas kellelgi siis sellist situatsiooni olnud et leping lõpetataksegi ära peale mängija kaebust ja kas oleks võimalik mängijatega mingit koosolekut või midagi taolist pidada, et ma igaühega eraldi ei peaks rääkima ja lubama neile, et me parandame enda liiga positsiooni?

                    Kommentaar


                      Mul tekkis selline lahe olukord, et üritan BSNist tõusta Premieri ning võtsin endale free agendina ühe nigeeria ründja kes oleks keansti pingilt tulnud koguaeg sisse või jäänud isegi esimeseks rüdajaks aga peale signimist mis märkan, et ei saa teda 2 aastat kasutada kuna: Studying until 30.06.2012

                      Kommentaar


                        Algselt postitas QR717 Vaata postitust
                        Endal oli siis Balotelliga väike situatsioon, kui karistasin teda peale seda, kui sai punase ja peale vahele jäetud mänge väljakule tulles suutis kohe uue punase hankida. Tema ise muidugi arvas, et trahv ei ole õigustatud. Sai siis temaga räägitud ja mees nõudis transferit ja peale seda mul temaga rääkida ei ole võimalik, kuna ta ei soovi lihtsalt. Siis pöördus ta veel kuskile kohtusse või ma ei tea kuhu, et tema leping lõpetataks klubiga, see lükati aga tagasi.

                        Kas kellelgi siis sellist situatsiooni olnud et leping lõpetataksegi ära peale mängija kaebust ja kas oleks võimalik mängijatega mingit koosolekut või midagi taolist pidada, et ma igaühega eraldi ei peaks rääkima ja lubama neile, et me parandame enda liiga positsiooni?
                        Minu arust tegu mängu ühe kõige enam päriselu jäljendava feature'ga.
                        Proovi, äkki annab aasta jooksul mõne vigastuse põhjuseks injured in the crash due to sabotaged car.

                        Kommentaar


                          see suur, et kui siin eesti liiga tehakse kas siis seekord annaks teha sinna juurde ka ntx balti liiga ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hatukas Vaata postitust
                            see suur, et kui siin eesti liiga tehakse kas siis seekord annaks teha sinna juurde ka ntx balti liiga ?
                            Ei ole võimalik.

                            Kommentaar


                              Samas Balti liiga, kus kõik koos oleks, annaks teha vist küll?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Tundub, et vastasin sellele küsimusele liiga kiiresti negatiivselt.
                                Kahtlen asjas, aga uurin veel natuke ja ei välista, et saan ka Balti liiga tehtud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X