320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Üks ühele olukordadest pidev möödakõmmutamine on suht frustratsiooni tekitav küll jah. Ei aita ka väravavahist mööda mängimine kusjuures, kuna ka tühjaks mängitud väravast oskavad mu ründajad/poolkaitsjad tihtipeale palle mööda tulistada ehki tegu ei tohiks olla just tarmoneemelolike puujalgadega. (erinevatest mängudest nt Boyd, Ibisevic, Lavezzi etc.)

    Kommentaar


      #77
      Nüüdseks on avaldatud mängu tegijate poolt, et see 1n1 ründajate saamatus on bug ja see likviteeritakse järgmise updatega.
      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

      Kommentaar


        #78
        Keegi teab kaugel Tug's Training on või järsku keegi soovitaks mõnda väga head Trining Schedulet.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Janinho Vaata postitust
          Nüüdseks on avaldatud mängu tegijate poolt, et see 1n1 ründajate saamatus on bug ja see likviteeritakse järgmise updatega.
          Link? Ja 11.1 ei teinud korda?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
            Keegi teab kaugel Tug's Training on või järsku keegi soovitaks mõnda väga head Trining Schedulet.
            aga miks mitte ise natuke mõelda? kas tõesti kõik tuleb ette-taha ära teha? minu jaoks selle mängu võlu ongi see, et saan ise kõik paika panna, ise mõelda ja katsetada
            ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

            Kommentaar


              #81
              no ütleme ausalt see aasta versioon on kerge.. muidugi mängijatega rääkime ja stuff on super aga muidu kõik kerge.
              algul tegin barcaga 20 mängu 19 võitu 1 viik 0 kaotust ja löödud mulle 3 väravat...
              siis proovisin middlesbroughiga.. ja seal pmst hooaja lõpuni 5 mängu jäänd ja ma olen võitnud juba ja fa cupi finaalis. asi on kergemaks mängu osas tehtud aga lepingud, strateegia, treening jne on huvitavam !

              Kommentaar


                #82
                no ütleme ausalt see aasta versioon on kerge.. muidugi mängijatega rääkime ja stuff on super aga muidu kõik kerge.
                algul tegin barcaga 20 mängu 19 võitu 1 viik 0 kaotust ja löödud mulle 3 väravat...
                siis proovisin middlesbroughiga.. ja seal pmst hooaja lõpuni 5 mängu jäänd ja ma olen võitnud juba ja fa cupi finaalis. asi on kergemaks mängu osas tehtud aga lepingud, strateegia, treening jne on huvitavam !

                Kommentaar


                  #83
                  Kuidas eestlaste näitajad on?Kui keeruline oleks ise eesti ligat teha?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #84
                    Seda ei oska öelda kui rasek või kerge oleks teha aga rpoovisin huvi pärast eelmise aasta versiooni ning ta ütles, et liiga palju meeskondi on vms...

                    Kommentaar


                      #85
                      Ei ole väga raske, lihtsalt aega läheb palju Aga mul on niikuinii tegemine käsil, nii et varsti saate mängida.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                        Ei ole väga raske, lihtsalt aega läheb palju Aga mul on niikuinii tegemine käsil, nii et varsti saate mängida.
                        Kas sa käid koosseisud ja statsid ja positsioonid ka üle?

                        Tõenäoliselt oleks siin abikäsi, kes aidata sooviks.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Kas sa käid koosseisud ja statsid ja positsioonid ka üle?

                          Tõenäoliselt oleks siin abikäsi, kes aidata sooviks.
                          Jah. Abikäsi oleks alati vaja, paraku ei oska öelda, kuidas aidata saaks. Eelmisel aastal proovisin varianti, kus saatsin teisele tüübile faili ja ta modis seda natuke oma arvutis editoriga, kuid kahjuks hiljem kahte faili kokku panna polnud võimalik.
                          Võtsin enda eelmise aasta andmebaasi, õnneks läks see ilusti tööle. Olen kuulnud, et osad eelmise aasta failid ei pidavat minema. Sellega on juba suur töö tehtud.
                          Praeguseks on mul veel teha klubide koosseisud, välismaal mängivad eestlased vaatan üle ja koondise mängud/väravad parandan kõikidel ära.
                          Seda ma veel öelda ei oska, kas ja kui palju madalamate liigade koosseise tuleb, kuid esialgne mõte on see, et need klubid, kellel on normaalne koduleht(näiteks JK Suema Cargobus), kus on mängijate positsioonid jne kirjas, saavad oma koosseisu ka mängu.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                            (näiteks JK Suema Cargobus)
                            Thank you! Thank you! Thank you!

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                              Jah. Abikäsi oleks alati vaja, paraku ei oska öelda, kuidas aidata saaks.
                              Nt koosseisuga osas vast nii saaks, et postitada igasse MLi teemasse nimekiri ja taha pannakse peamine koht väljakul. Siis on mehed vähemalt õiges positsioonis.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                                Jah. Abikäsi oleks alati vaja, paraku ei oska öelda, kuidas aidata saaks. Eelmisel aastal proovisin varianti, kus saatsin teisele tüübile faili ja ta modis seda natuke oma arvutis editoriga, kuid kahjuks hiljem kahte faili kokku panna polnud võimalik.
                                Võtsin enda eelmise aasta andmebaasi, õnneks läks see ilusti tööle. Olen kuulnud, et osad eelmise aasta failid ei pidavat minema. Sellega on juba suur töö tehtud.
                                Praeguseks on mul veel teha klubide koosseisud, välismaal mängivad eestlased vaatan üle ja koondise mängud/väravad parandan kõikidel ära.
                                Seda ma veel öelda ei oska, kas ja kui palju madalamate liigade koosseise tuleb, kuid esialgne mõte on see, et need klubid, kellel on normaalne koduleht(näiteks JK Suema Cargobus), kus on mängijate positsioonid jne kirjas, saavad oma koosseisu ka mängu.




                                Sel saidil on absoluutselt kõik mängijad üles kirjutatud. Ma ise kasutan seda saiti oma Eesti patchi valmistamiseks, soovitan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X