320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
    Tundub, et vastasin sellele küsimusele liiga kiiresti negatiivselt.
    Kahtlen asjas, aga uurin veel natuke ja ei välista, et saan ka Balti liiga tehtud.
    nu see oleks ääretult hea lisaks asjale vuntsi juurde. ise ootan huviga seda, kuna ei viitsi neid välismaa liigasid mängida.

    pluss fm11 juures meeldib mulle see ka, et toimib paremini. ses suhtes, et fm10nega oli 130k mängijaga baas juba suht liiast aga sellega toimib 130k baasiga hästi

    Kommentaar


      Mingit kena skinni pole kellelgi pakkuda ?
      Algselt postitas Blue Moon
      Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

      Kommentaar


        Algselt postitas sherf Vaata postitust
        Mingit kena skinni pole kellelgi pakkuda ?

        Kommentaar


          hahahaha
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            Aga kui sa teed balti liiga siis pane kindlalt kõikidele mitte eestlastele vuntsid. Vähemalt lätlastele!!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust


              high kick to the faaaaccccceeee
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas CmartinC Vaata postitust
                Aga kui sa teed balti liiga siis pane kindlalt kõikidele mitte eestlastele vuntsid. Vähemalt lätlastele!!!!
                Loe seda teemat: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=9531

                Kommentaar


                  Uus mini-patch ka väljas. 11.1.1.

                  Kommentaar


                    Deam! Tõmbasin mängu ja siis lõpus oli meeldiv üllatus et vene keelne:S. Kas seda kuidagi muuta ka saab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CmartinC Vaata postitust
                      Deam! Tõmbasin mängu ja siis lõpus oli meeldiv üllatus et vene keelne:S. Kas seda kuidagi muuta ka saab?
                      Osta poest inglisekeelne, lihtne.

                      Kommentaar


                        Eino tore tore.
                        Mängisin siis rahulikult. Jõudsin üle 2 nädala juba ära mängida kõige tihedama mängude graafikuga ajal (5 mängu tehtud ja kohe 6s algamas). Olin tubli ja võitsin kõik mängud, nende mängude hulka kuulus ka Miki Mouse'i karikafinaali võit Boltoni üle 4-0! (teised olid Ajax eemal CL'is, Burnley eemal FA's, Wigan eemal EPL'is ja Everton kodus EPL'is) Aga siis jooksis arvuti kokku...
                        Hakka uuesti pihta selle sama jamaga. Wiii!

                        Edit. Hooaja lõpus lükkan mõned screenid ka siia ning räägin hooajast paar sõna juttu.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Mul oli sama At. Madridiga.

                            Kommentaar


                              Mul FM-is middlesbroughiga alles esimene hooaeg möödas, jäin npower Championshipis teiseks ja seega automaatselt Premieri
                              Väga heaks mängijaks oli mul Macheda, kes kõmmutas palju väravaid.
                              Väravas seisab mul David James.
                              Vasaku äärekaitsja sain ma väga hea ja väga odavalt nimelt Raul Bravo kelle sain 90k Euro eest. Keskkaitses asuvad Meite ja De Laet. Paremal äärel kaitses on Justin Hoyte.
                              Poolkaitses keskel on: Bonaventura (väga hea mängumees, valiti Middlesbroughi aasta mängijaks) ja Enzo Maresca.
                              Ründavad ääred on vasakul: Milan Lalkovic ja paremal Tarmo Kink (kes tegi samuti hea hooaja lõi paar iluväravat ka)
                              Ründes siis Macheda ja Bellamy.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                                Mul FM-is middlesbroughiga alles esimene hooaeg möödas, jäin npower Championshipis teiseks ja seega automaatselt Premieri
                                Väga heaks mängijaks oli mul Macheda, kes kõmmutas palju väravaid.
                                Väravas seisab mul David James.
                                Vasaku äärekaitsja sain ma väga hea ja väga odavalt nimelt Raul Bravo kelle sain 90k Euro eest. Keskkaitses asuvad Meite ja De Laet. Paremal äärel kaitses on Justin Hoyte.
                                Poolkaitses keskel on: Bonaventura (väga hea mängumees, valiti Middlesbroughi aasta mängijaks) ja Enzo Maresca.
                                Ründavad ääred on vasakul: Milan Lalkovic ja paremal Tarmo Kink (kes tegi samuti hea hooaja lõi paar iluväravat ka)
                                Ründes siis Macheda ja Bellamy.
                                Kuidas sa naiteks Bellamy said? Tal hoojapikkune laen ju Cardiffis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X