320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas blue88 Vaata postitust
    http://jalgpall.struktuur.ee/


    Sel saidil on absoluutselt kõik mängijad üles kirjutatud. Ma ise kasutan seda saiti oma Eesti patchi valmistamiseks, soovitan
    Kasutan isegi osade andmete saamiseks seda saiti. Aga mida Sa pead silmad kõikide mängijate all? Positsioone seal ju pole.
    Põhjus, miks ma selliseid mängijaid lisada ei taha, kellel positsioone pole kirjas, on see, et kui ma need ise lampi paneks, tuleks foorumis raudselt vingumist, et valesti on pandud.

    Martini ettepanekut ma veel mõtlen, vaatan, kaua mul kõige muu peale aega kulub ja kas jõuan siis veel võistkondi juurde lisada.

    Kommentaar


      #92
      Üks probleem on veel: madalamate liigade üleminekumänge pole ma siiani tööle ei saanud. Probleem on nimelt selles, et kui ma panen mõlema II liiga all 2 automaatset väljakukkujat ja relegation playoffis ka kaks tükki, siis mäng loeb need relegation playoffid ka automaatse väljakukkumise alla ja arvud ei klapi enam. Ütleb, et II liigast langeb välja 12 tükki, aga III liigast tõuseb ainult 8. Eelmisel aastal seda probleemi ei olnud. Kui lahendust ei leia, tulevad ainult otse välja kukkujad ja playoffid jäävad ära.

      Kommentaar


        #93
        Kasutaja estsoccer - Su märjad unenäod võivad täituda nüüd!
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          #94
          Kas keegi viitsib öelda, et kas siin peab ka data alt mingid fake asjad ära kustutama, et Holland, saksamaa ja ka jaapani liiga oleksid nagu päris?

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Kas keegi viitsib öelda, et kas siin peab ka data alt mingid fake asjad ära kustutama, et Holland, saksamaa ja ka jaapani liiga oleksid nagu päris?
            jep peab küll, samad asjad mis eelmistel aastatel
            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas phljuh Vaata postitust
              jep peab küll, samad asjad mis eelmistel aastatel
              Ja mis nimelt? Pole eelmistel aastatel näppinud neid asju.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                Ja mis nimelt? Pole eelmistel aastatel näppinud neid asju.
                programfiles/sportinteractive/footballmanager11/data/db/1100 ja seal peaks kuskil olema inc ja fake kaustad need kustudad ära siis saab saksa ja hollandi nagu päris ja sa pead uutmängu ka alustama

                Mis skini keegi kasutab pole leidnud ühtegi meelepärast?
                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                  programfiles/sportinteractive/footballmanager11/data/db/1100 ja seal peaks kuskil olema inc ja fake kaustad need kustudad ära siis saab saksa ja hollandi nagu päris ja sa pead uutmängu ka alustama
                  Kas peab ära kustutama ainult selle fake.inc vms või terve kausta ?
                  Algselt postitas Blue Moon
                  Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas sherf Vaata postitust
                    Kas peab ära kustutama ainult selle fake.inc vms või terve kausta ?
                    fake.inc
                    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                    Kommentaar


                      pmst .inc failid mis seal on lase maha. nii fake kui ka teised

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alehis Vaata postitust
                        Kasutaja estsoccer - Su märjad unenäod võivad täituda nüüd!
                        Ei tööta.. kellegil veel ei lase avada neid?

                        Klavanil on mängus päris head statsid.. peaks endale ostma ta.

                        Selline küsimus, et kui mängijal on väga sitt vorm või noh "very poor" vms.. kas ma saaks vormi tõusule kuidagi kaasa aidata?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alehis Vaata postitust
                          Kasutaja estsoccer - Su märjad unenäod võivad täituda nüüd!

                          Ma küll sealt 2011 versiooni ei leidnud.

                          Kommentaar


                            Sai ka siis see mäng endale suure raha eest muretsetud ja peaks ütleme, et on viimane niii hea fm oli 2008. Hooaega hakkasin siis Dortmundi Borussiaga ja board oli nii lahke, et üleminekuteks lubasid kulutada lausa 170 k, ehk siis ma ei ostnud kedagi vaid täiendasin staffi ja lõin uusi taktikaid. Taktikaks jäi siis 4-2-3-1 ja lootma jäin Lucas Barriose väravatesajule ja oma keskkaitsepaari perfektsusele. Detsembi algul andis mulle board lahkelt 2.3 milli juurde, et kulutada seda, seega jaanuaris tegin shoppamise 1.2 miljoni naela eest, ostes mingi brasiilia RB, brassist AM ja mingi usbeki CM. Hooaja lõpetasin teise kohaga, võitis Leverkusen ja Bayern oli klmas minu järel, EURO Cupis langesin veerandfinaalis välja, kui sain Citylt 1-0 pähe, ja kodukarikas langesin ka üsna varakult välja. Uueks hooajaks olin varunud tasuta Piotr Trochowski ja Baris Özbeki ja board vrustas mind 6.5 miljonilise transefer kittyga. Seda ma ei kasutanud, kuna leidsin, et mul ei ole tiimi kedagi vaja. Novembris sai tehtud diil, millega liitub Stipe Pletikosa Borussiaga olles Weidenfelleri järel teine väravavaht. Hetkel olen CL-is alagruppis 2 kohal, Porto järel, viimanae mäng on ees Chelseaga ja sellest mängust sõltub, kas alagruppist pääseb edasi Borussia või Chelsea. Igatahes, minu mängu kunnid on Kevin Groskreutx jaLucas Barrios, need kaks löövad need tähtsad ja vajalikud väravad ära.

                            Kommentaar


                              Netis ei viitsi keegi ?
                              yo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nike Vaata postitust
                                Netis ei viitsi keegi ?
                                daivai, saada privese sõnum.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X