320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas sherf Vaata postitust
    Kas Mikusikul või kellegil teisel on ka see aasta plaanis eesti liiga teha ?
    No arvata on, et keegi ta lõpuks ära teeb, iga aasta ju tehtud..
    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas sherf Vaata postitust
      Kas Mikusikul või kellegil teisel on ka see aasta plaanis eesti liiga teha ?
      Eks ikka jah, kergelt juba traditsioon või nii
      Loodan seekord sammu edasi astuda ja juba natuke parema teha, aga kõik võtab aega, nii et ärge seda juba esmaspäeval oodake. Eelmisel aastal müttasin vist paar kuud sellega.
      Ise pole demot proovinud, aga tellisin mängu juba ära, reedel vast saab kätte

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Õiged vanakoolimehed vaatavad ikkagi vaid tekstikommentaari.
        Njah, seda saab vahel harrastatud CM 01-02 abil.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Mourinho Vaata postitust
          Njah, seda saab vahel harrastatud CM 01-02 abil.

          vanakoolimehed ainult cm 01-02 mängivadki

          Kommentaar


            #65
            Kurat.. kunagi ammu PS peal mängiisn mingit manager mängu ja väga meeldis, nüüd tulid need ajad meelde ja tõmbasin eile FM11 ja sattusin hoogu

            Ainuke probleem on selles, et seda mängu ma mängida küll ei oska eriti, liigas suht kaotused tulevad, ainult 1 võit ja 4 kaotust. Aga eks aeg õpetab.

            Üritasin Tarmo Kinki osta aga ei raatsinud €3.2mil välja käia. Aksalu sain endale.

            Kommentaar


              #66
              Ma ei saa aru, ütleb mingi tunni möödudes, et sisesta plaat, mingi kala on sees.

              Kommentaar


                #67
                Oota parem release ära. Hetkel selle versiooniga on nii, et kui tahad saveda siis küsib plaati. aga saveb ära ja siis mängust välja. Pole vast kaua 2 päeva oodata ning siis haka nolifema?

                Proovisin mis ma proovisin aga FM 2010 graafikat ei saanud FM 2011 tööle.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                  Ma ei saa aru, ütleb mingi tunni möödudes, et sisesta plaat, mingi kala on sees.
                  Lase emal originaal osta.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Palju Reimil (ja ka teistel mängijatel) capse kirjas on?
                    Reimil 157/14
                    Pareikol 4/0
                    Lindperel 74/5
                    Klavanil 62/1
                    Operil 114/35

                    Kommentaar


                      #70
                      Emalt küsisid luba, et siin foorumis niimoodi üksi käid?

                      Ilmselt ostangi originaali.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                        Oota parem release ära. Hetkel selle versiooniga on nii, et kui tahad saveda siis küsib plaati. aga saveb ära ja siis mängust välja. Pole vast kaua 2 päeva oodata ning siis haka nolifema?

                        Proovisin mis ma proovisin aga FM 2010 graafikat ei saanud FM 2011 tööle.
                        Saab ikka mina vähemalt sain probleemiteta
                        Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                        Kommentaar


                          #72
                          krt realiseerimine on ikka üpriski võimatuks tehtud mängus. Kõik 1n1 kuskile perse.
                          Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                          Kommentaar


                            #73
                            Hmm imelik. Mina tõmbasin kõik FM2010 graafika kausta FM2011 kausta aga ei midagi.

                            Kommentaar


                              #74
                              Kuidas oleks võimalik panna mängija 1n1 olukorras väravavahist mööda mängima?
                              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                                Kuidas oleks võimalik panna mängija 1n1 olukorras väravavahist mööda mängima?
                                private chat ja sealt preferred moves`i alt peaks saama, aga mängija ei pruugi alati ise seda tahta
                                ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X