320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tra kui närvis ma olen.. selle boroga ei saa ikka üldse mängida, olen viimane liigas.. kuskil õpetusi on?

    E:
    normaalne.. ära vallandati. tra küll

    Kommentaar


      Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
      Kasutan isegi osade andmete saamiseks seda saiti. Aga mida Sa pead silmad kõikide mängijate all? Positsioone seal ju pole.
      Põhjus, miks ma selliseid mängijaid lisada ei taha, kellel positsioone pole kirjas, on see, et kui ma need ise lampi paneks, tuleks foorumis raudselt vingumist, et valesti on pandud.

      Njah, ma mõtlesin just nimede poolest Mind eriti ei huvita et kõik positsioonid pole 100% õiged madalamates liigades, peaasi et eesti nimede baas oleks piisavalt suur et ära hoida seda, et igas klubis mängid 3-4 Puri nimelist

      Igatahes, edu selle valmistamisel, jään ootama

      Kommentaar


        Panin eile õhtul siis peale...täna hommikul vaja kooli minna, aga mis teha, panin mängu käima ja nii paar tundi sai mängitud
        Boroga hakkasin mängima, friendlyd on küll väga hästi läinud, Kink paneb väga hästi. Ostsin Anieri ka

        Kommentaar


          Ise olen ka hetkel põhiliselt 'Boroga mänginud.
          Esimesel hooajal võitsin npower championshipi kogudes 97 punkti. Sama palju punkte oli ka Nottm Forestil. Kummaski karikasarjas mind eriline edu ei saatnud.

          Meeskonna suurim väravakütt oli Kris Boyd 22 väravaga, Tarmo Kink kõmmutas samuti päris tublilt ning hooaja lõpuks oli tal kirjas 44'st liigamängust 14 väravat, 11 assisti, 7 MoMi. Uutest mängjatest sõin sisse esimesel üleminekuaknal Diego Buonanotte'i ning talvel Scott Loachi. Palju käis läbi ka laenulepinguga mängjaid, tuntumateks ehk Bebe ja Fabio Man Unitedist.

          Premier League algas mulle suhteliselt kehvasti, kuid 4 mängu enne hooaja lõppu olen roninud 11. kohale, ise olen rahul. Karikasarjades läks taas kehvasti.

          Ehki hooaja alguses anti suhteliselt ulmelised 40 miljonit, ei suutnud ma erilisi staare endajuurde meelitada. Suvel saabusid brasiilased Diego Renan ja Zizinho, ning kaks keskkaitsjat premier league klubide juurest laenulepingutega. Talvel muretsesin juurde noori tulevikutähti - ründaja Vaclav Kadleci, kes osutus superostuks. Wonderkid, kes lollitab vastaseid igas asendis ning on skoorinud 10 mänguga 8 väravat. Lisaks temale liitusid veel Cristofari Giovanni ning Tom Cairney.

          Parimateks tulemusteks on võit Manchester Unitedi üle ning viigid Arsenali ja Liverpooliga. Ei saa mainimata jäta ka 6:0 võitu Stoke City üle.

          Kingil on sellel hooajal kirjas 6 väravat ja 5 assisti. Üle 10 kolli ei ole veel keegi löönud minu meestest nii et virisemiseks põhjust pole.

          Kommentaar


            Kas mingit ilusat skinni ka juba liikvel on ?
            Algselt postitas Blue Moon
            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

            Kommentaar


              Teadjamad oskavad aidata äkki?
              Kui ma alustasin mängu enne patchi installimist, siis kas uuendused töötavad?
              Kuidagi ei suuda 1on1 olukordi ära realiseerida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                kellel on normaalne koduleht(näiteks JK Suema Cargobus), kus on mängijate positsioonid jne kirjas, saavad oma koosseisu ka mängu.
                www.fcbestra.ee (endinde JK Liverpool Pub)
                JK Liverpool Pub

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tommy Vaata postitust
                  www.fcbestra.ee (endinde JK Liverpool Pub)
                  Mään, teil on ikka ilusad tantsutüdrukud

                  Kommentaar


                    Tottenhamiga peetud 30 liigamängu mängu ja seniajani päris edukalt. Liigat juhin Chelsea ees 3 punktiga, viimane mäng oli 23s kaotuseta mäng järjest. 30 mänguga on suudetud mulle lüüa 16 väravat, ise olen löönud 55 väravat. League Cup'is jõudsin finaali kus kaotasin chelseale 2:0, Champions Cup'is jõudsin koos Benficaga alagrupist edasi (välja jäid Bayern ja Tel Aviv), kaheksandikfinaalis võitsin Panathinaikost kahe mängu kokkuvõttes 4:2, järgmises ringis kohtun uuesti Benficaga.

                    Meeskonda juurde olen toonud Alou Diarra ja Romelu Lukaku. Bale on suhteliselt nähtamatu olnud. Peamiselt Lammutavad Modric, Kranjcar ja Defoe. Väravaid on kõige rohkem löönud Defoe (14).

                    Põhiliselt mängin 4-4-1-1. vahel harva ka 4-5-1 või 4-4-2.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                      Ise olen ka hetkel põhiliselt 'Boroga mänginud.
                      Esimesel hooajal võitsin npower championshipi kogudes 97 punkti. Sama palju punkte oli ka Nottm Forestil. Kummaski karikasarjas mind eriline edu ei saatnud.

                      Meeskonna suurim väravakütt oli Kris Boyd 22 väravaga, Tarmo Kink kõmmutas samuti päris tublilt ning hooaja lõpuks oli tal kirjas 44'st liigamängust 14 väravat, 11 assisti, 7 MoMi. Uutest mängjatest sõin sisse esimesel üleminekuaknal Diego Buonanotte'i ning talvel Scott Loachi. Palju käis läbi ka laenulepinguga mängjaid, tuntumateks ehk Bebe ja Fabio Man Unitedist.

                      Premier League algas mulle suhteliselt kehvasti, kuid 4 mängu enne hooaja lõppu olen roninud 11. kohale, ise olen rahul. Karikasarjades läks taas kehvasti.

                      Ehki hooaja alguses anti suhteliselt ulmelised 40 miljonit, ei suutnud ma erilisi staare endajuurde meelitada. Suvel saabusid brasiilased Diego Renan ja Zizinho, ning kaks keskkaitsjat premier league klubide juurest laenulepingutega. Talvel muretsesin juurde noori tulevikutähti - ründaja Vaclav Kadleci, kes osutus superostuks. Wonderkid, kes lollitab vastaseid igas asendis ning on skoorinud 10 mänguga 8 väravat. Lisaks temale liitusid veel Cristofari Giovanni ning Tom Cairney.

                      Parimateks tulemusteks on võit Manchester Unitedi üle ning viigid Arsenali ja Liverpooliga. Ei saa mainimata jäta ka 6:0 võitu Stoke City üle.

                      Kingil on sellel hooajal kirjas 6 väravat ja 5 assisti. Üle 10 kolli ei ole veel keegi löönud minu meestest nii et virisemiseks põhjust pole.
                      Mis taktikaga mängid? Formatsioon jne

                      Kommentaar


                        Mis roll teil Kinkile antud on? Inside Forward ja cut inside ei taha äärel kuidagi töötada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                          Mis taktikaga mängid? Formatsioon jne
                          4-2-3-1 on enamasti käigus, sõltuvalt vastasest, vahel ka 4-2-4 ( 2 mängjat on ääreründajad ). Viimasel ajal on strateegiaks Control või siis tippsatside vastu Defencive.

                          Kolmas hooaeg Boro juhendajana algas suhteliselt hästi. Esimesed 2 mängu suutsin võitu ning kolmandas sain ManU käest pähe 90pluss4 väravast.

                          Eriti kurioosne oli esimeses voorus saavutatud 4-2 võit Evertoni üle, kus enne mängu sai mu põhi GK vigastada ning teine number oli Inglise U23 koondise juures. Kuna loengus olid mõtted mujal, siis lasin enesele märkamata assistendil koosseisu paika panna ning nii ma siis mängisingi, terve mäng oli väravas Kris Boyd

                          Taaskord tooks välja, et superostuks on osutunud Vaclav Kadlec ning samuti on suurepärases hoos John Fleck. Kink on aga näidanud kustumise märke ning tundub, et ta eriti enam premier league'i taset välja ei vea..

                          Samuti ootan ka pakkumisi keskkaitsjate kohta, kelle uhkus lubaks tulla Boro sugusesse klubisse. Raha oleks mida tuulde loopida aga mängjaid on suhteliselt raske leida..

                          Kommentaar


                            Tänud selle kokkuvõtte eest, hea lugeda.. eks ma proovin ka Boroga uuesti alustada.. ehk jagad veel näpunäiteid kuna eelmine kord mind vallandati juba detsembris sest olin eelviimane/viimane tabelis

                            Kommentaar


                              Kas teil on ka pre-season friendly'des bug sees? Nimelt siis osadel meestel mul on koondises ban all ja sellepärast ei saa ka friendlydes mängida. Vähemalt minu arust on nii.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Kas teil on ka pre-season friendly'des bug sees? Nimelt siis osadel meestel mul on koondises ban all ja sellepärast ei saa ka friendlydes mängida. Vähemalt minu arust on nii.
                                Las ma arvan, Arsenal?

                                Jah, oli nii, häiris jubedalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X