320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu alati on ka sel FMil liiga palju baage, et veel mängima hakata. Mingi uus patch peaks lähipäevil välja tulema. Loodetavasti.

    Muide, mängus on ühel eestlasel(Kisel vms) potential ability 0, mis tähendab seda, et see on random ehk ta võib mõndades mängudes maailma parimaks mängijaks saada. Väärt iga mäng vähemalt üle skautida.

    Kommentaar


      Lisaks seda ka, et Pareiko endiselt Eesti koondist ei esinda......

      Kommentaar


        Mikusiku räägi kaugel oled?

        Kommentaar


          Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
          Mikusiku räägi kaugel oled?
          Kuni II liigani on kõik valmis, seega III ja IV liiga veel teha ja siis paar nipet-näpet asja veel. Aga kõik võtab üksjagu aega siiski.

          Ja eelpool mainitud Pareiko ja Kiseli ning muud eestlaste probleemid saavad ka selle patchiga korda

          Kommentaar


            Mis Kiseli probleem?

            Kommentaar


              Panen ikka kindla PA.

              Kommentaar


                Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                Mään, teil on ikka ilusad tantsutüdrukud
                Me ei kurda jah
                JK Liverpool Pub

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                  Panen ikka kindla PA.
                  Miks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                    Miks?
                    Et Kiselist ei saaks maailma parim mängija.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                      programfiles/sportinteractive/footballmanager11/data/db/1100 ja seal peaks kuskil olema inc ja fake kaustad need kustudad ära siis saab saksa ja hollandi nagu päris ja sa pead uutmängu ka alustama
                      kas ma pean kõik 3 .inc faili ära kustutama või ainult fake.inc ? jäi vähe arusaamatuks

                      Kommentaar


                        Tsiteerin the dugout foorumist ühe kasutaja sõnasid fm2009 kohta, mis kehtib ka fm2011 kohta (... on siis program files/sports interactiv jne):

                        Right then.
                        First up, go to:
                        ....\football manager 2009\data\db\900\lnc\all and delete Everything in that file.

                        Next up go to:
                        ....\football manager 2009\data\updates\update-910\db\910\lnc\all and delete everything in that file.

                        Next up go to:
                        ....\football manager 2009\data\updates\update-920\db\920\lnc\all and delete everything in that file.



                        Ning kuna ma nüüd seda otsisin siis leidsin ma, et mina kustutasin ainult ühest kohast ära ning updates kaustast ma neid ei kustutanud. Seega ülla ülla, minul Jaapan oli halle mehikesi täis. Ei viitsinud teisi riike vaadatagi ning panin uuesti algust nüüd genereerima. Õnneks jõudsin vaid Septembri algusse ning väga palju kaotsi ei läinud.

                        Edit. Hollandi alt leidsin huvitava treeneri nüüd kui olin juba uue alguse teinud. Jan Jansen, aga Bert'i nägu ja oskused on tal ikka. :/

                        Kommentaar


                          Mul päris märkimisväärne saavutus, mängin Arsenaliga, esimene hooaeg ja olen mõlema Manchesteri tiimi vastu mänginud, imekombel tegin mõlemale 6-1 ära.
                          Theo Walcott ja Abou Diaby on päris hoos mul praegu.
                          Muide, väravasse ostsin Akinfeevi, eriti hästi tal läinud pole.

                          Kommentaar


                            Clichy soovib transfer listi nüüd, oli kerge tüli temaga. Aga noh, cya sucker, Gibbs suutis isegi paremini mängida kui tema hetkel. Muide, Vermaelen murdis jalaluu ära, ta kolmeks kuuks väljas, kuradi Wigani vägivaldod.

                            Kommentaar


                              Kui ma valin alguses nt. ainult inglismaa liiga, kas siis näiteks kahe hooaja vahel teevad ka teised klubid pakkumisi mitte ainult inglismaa liigade klubid ?
                              Algselt postitas Blue Moon
                              Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sherf Vaata postitust
                                Kui ma valin alguses nt. ainult inglismaa liiga, kas siis näiteks kahe hooaja vahel teevad ka teised klubid pakkumisi mitte ainult inglismaa liigade klubid ?
                                Kindel ei ole, kuid pigem mitte. Ei oleks ju loogiline, kuna sa nagunii teisi liigasid mängida ei saa..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X