320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
    seadetes on kuskil koht : window mode, topib sinna linnukese ette ja käivitad mängu uuesti.
    kusjuures ei leia sellist kohta
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      kusjuures ei leia sellist kohta
      go to prefrences then display and sound
      then click windowed simple

      Kommentaar


        Algselt postitas Dano Vaata postitust
        Nii.. juhtus siis selline tore lugu.
        Sai just läbi esimene hooaeg Liverpooliga. Võitsin kõik, mis võita annab. Liigas tuli 4 viiki, 1 kaotus ja ülejäänud võidud.
        Hooaja lõppedes vahetas klubi omanikku. Omanik arvas, et ma ei ole klubile kõige parem tulevikuks ja vallandas mu. Asemele pandi Javier Aguirre.
        Tore...
        Sellist asja polegi enne näinud. Aga tore ikkagi. Kõik su töö ja vaev läksid nagu naksti.

        Kommentaar


          Pole küll endal nii olnud aga paar korda nähtud küll, kus tulevased uued omanikud meedias juba räägivad, et kui klubi ostetakse siis peatreener saab kinga. Nii oligi, Newcastlega vist ja treener oli just pukki saand, ei jõudnud isegi vist ühtegi mängu pidada.

          Kommentaar


            alustasin uue mänguga ja vaatasin poole hooaja pealt et piiroja boltonis , põhi tiimi mees (y)

            Kommentaar




              hulla tralla vms

              Kommentaar


                faking korralik, chairman müüs mul maha ühe noore põhikaitsja,keda oleks tahtnud veeel aastaid endale hoida, vaid 4milliga(ostsin 1.5 aastat varem 9 milliga :S) ja siis veel ka ründaja, kelle ostsin 12 milliga, ta võttis vastu bayerni 7millise pakkumise :S, krt, varsti hakkab ka champions league kvalifikatsioon ringid, kust tahaks edasi saada :S

                Kommentaar


                  Kui lepingu teed siis pane minimumiks mingi 25m

                  Kommentaar


                    nad ei nõustunud kumbki 15 milliga :S

                    Kommentaar





                      See asi hakkab juba halenaljakaks kiskuma.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          tihe graafik
                          Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                          Kommentaar


                            Kas kellegil on veel juhtunud, et 2011-12 hooajal ei ole champions league? On november ja ühtegi mängu pole toimunud, samuti pole kaa Europa league''i. Kas järgmine hooaeg tulevad tagasi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Dano Vaata postitust
                              Kas kellegil on veel juhtunud, et 2011-12 hooajal ei ole champions league? On november ja ühtegi mängu pole toimunud, samuti pole kaa Europa league''i. Kas järgmine hooaeg tulevad tagasi?
                              Mul on mitu korda olnud ja juhtus korra ka nii et mind loositi kahte alagruppi. Ei hakkanud isegi kahjuks mängima edais vaid hakkasin uuesti ja nüüd ootan hooaja ära ja siis vaatan kui loositakse kahte alagruppi, kas ma pean mängima või pannakse playoffides mänginud tiimid sinna hiljem.
                              Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Dano Vaata postitust
                                Kas kellegil on veel juhtunud, et 2011-12 hooajal ei ole champions league? On november ja ühtegi mängu pole toimunud, samuti pole kaa Europa league''i. Kas järgmine hooaeg tulevad tagasi?
                                juhtub igast asju, mul on k aveel nii juhtunud et olen meistrite liigas ja ka euro liigas
                                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X