320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oi kohe korduvalt ja see teeb suurt VIHA
    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

    Kommentaar


      Eks jah, endalgi juhtunud. Nüüd aga suutsin seda ise vastastele tekitada. Hooaja algus on super hästi läinud ikka. esimene serie a mäng oli Interi vastu ja kohe tuli siis minu selle mängu tähtsaim võit ära! 2:0...Martinez poolaja lõppus võttis kenasti palli samuelilt ära ja sai vv'ga 1-1'le, mille realiseeris ära...viimastel minutitel veel andis kena tsenderduse mille N'gog realiseeris väravaks ja 2:0 võit tuli...Kaitse oli mul väga hästi organiseeritud ja mängijad olid üsna agressiivsed, inter pidi tegema 3 sunnitut vahetust, chiellini panin mängu alguses markeerima Eto'o'd( eelmises mängus itaalia superkarikas lõi 3 väravat ja inter võitis 4-1 Livorno) ja Chiellini vigastas ka Eto'o'd. Siis veel Milito ja stankovic said ka viga.

      Euroopas edenesin ka nüüd alagrupiturniirile, viimases play-off voorus suutsin kahe mängu kokkuvõttes tsehhi meeskonda tepcile vaid 1:0 võita....teine mäng oli kodus ja 40'minutil teplice lõi omavärava...et jah, suht õnnega pooleks sain edasi ikka ja nüüd loosiga ka vedas ja sain kergesse alagruppi http://www.upload.ee/image/1400618/el.JPG

      Aga mängudest siis veel nii palju, et viimases 10's mängus olen vaid 1 värava sisse lasknud..hooaja eelne kontroll mäng Aston Villaga 3-1. Esimesed mängud ma dortmundile ja gremiole kaotasin 0-1 ja 2-3.
      Buffon on siis viimased 4 mängu olnud täismängud väavas ja seega siis 360minutit väravat puhtana hoidnud.
      Nüüd siis räägin mängijatest, kes on mul meeskonda toodud uue hooaja eel. Iago, Tiago, Giovinco ja Amauri tulid laenult. Gyrgiakos tuli liverpoolist tasuta, Pablo Piatti ostuga 15m. Laenul on veel portost LB Manuel Pamic, Bayernist LM kes jagab Lindperega mängu aega Martin Zeman ja siis RB kohale tuli Manuel Guide, 20 aastane hoffenheimist tasuta ja laenule wolfsburgist Peter Pekarik. Eelmisel hooajal tõin noore 19 aastase ghanalase Afriyie Acquah, eelmine hooaeg veel esindusmeeskonda ei saanud, aga nüüd on ta päris arvestatav jõud mul, hakkab jagama mängu aega Sissokoga. Aga noh ründajatega on muidugi kehvad lood. N'gog ja Amauri ongi need põhivennad mul vist, vahel dp ka. Toni on ikka hunnik paska ja ootan millal üks noor prantsuse äss Ronny Rodelin terveks saaks jalaluu murrust, poolaastat audis olnud, 3-4 nädala pärast peaks terveks saama.

      Selliste meestega siis lähen püüdma EL'i ja Serie A 1-3 kohta. http://www.upload.ee/image/1400628/dreamteam.JPG
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        no offence mees, aga sul oli vist läbi fm ajaloo kõige kehvem transfer kampaania

        Kommentaar


          Algselt postitas sherf Vaata postitust
          Kellegil teisel ka nii juhtunud, et liigamängus saavad sinu mehed kolm vigastust ja pead kõik vahetused vigastuste tõttu ära raiskama ?
          Mul just juhtus ja see on ikka nii vastik ja muidugi juhtusid pm. kõik olema kaitsvad mängijad, kelle välja vahetamist ma enne mängu kohe üldse ei mõelnud.
          barcaga mängides reali vastu ja kõik olid ründajad. ei olnud meeldiv olukord.

          Kommentaar


            Algselt postitas matys Vaata postitust
            no offence mees, aga sul oli vist läbi fm ajaloo kõige kehvem transfer kampaania
            No aga kui sul on antud transferiteks mingi 15m eurot...siis ei saa ju mingeid silvasi ja ma ei tea keda veel osta..
            Ja hooaja algus küll eriti ei näita, et mu uued mängijad oleksid kehvad...kui juba suutsin Interit 2:0 võita kellele eelmine hooaeg kaotasin 0:2 ja 1:4...
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              lihtsalt minu meelest oleks saanud selle raha eest paremini meeskonda täiendada ja selle piatti oleks võinud ostmata jätta ja siis selle raha eest nii AM, kui ka ST ostnud, kuna noh minu meelst n'gog pole mingisuge ründaja. Lihtsalt minu arvamus, aga edu sulle

              Kommentaar


                ngogi asemel nt vaclav kadlec või erick torres, kes on head noored ja tulevikus saavad super mängumehed, kadlec minu west hami mängus 4 või 3 hooaega järjest premmi top scorer olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas matys Vaata postitust
                  no offence mees, aga sul oli vist läbi fm ajaloo kõige kehvem transfer kampaania
                  Ma nõustun sellega.Äkki võiksid ennem mõne mehe ostu scoutide arvamust selle mehe kohta küsida?
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Vanasti ma ka ei küsinud eriti scoutidelt ja tegin enda lollusi, aga viimasel ajal enne mehe vaatamist isegi lasen scoudil üle piiluda.

                    Kommentaar


                      No eks ma uurin ka enne mida scoutil on öelda. Aga jah, kui N'gog poleks prantslane siis vaevalt ma oleks tema laenule võtmisest huvitatud olnud.
                      Aga noh, kuni praeguseni olen ma temaga rahul küll, 5st mängust 4 väravat.
                      Aga muidu Piattiga olen ka rahul, 5st mängust 4 väravasöötu ja üks värav. need väravasöödud küll muidu tulid ühest mängust, kui alistasin AEK'i 7:0...Krasic andis veel 3 väravasöötu. Ja kuna enne 31 augustit sai del piero ränga vigastuse, et on 4-5 kuud väljas, siis kiirelt võtsin veel ühe venna laenule, malagast Sebastian Fernandez. Tema on seni teinud kaasa ühe mängu serie a's ja ühe EL'is, kus tegi kohe oma esimeses mängus hat-tricki. Aga jah, peale Interi mängu on olnud mängud Cesena (4:2), Bari (1:0), siis tuli see 7:0 võit EL'is, edasi aga on jah 2 masendavat mängu tulnud, 1:2 kaotus Parmale ja 0:1 cataniale...catania mängus tegi res. söödu Bonucci...ei löönud palli piisavalt tugevalt buffonile tagasi ja seal lopez cataniast kasutas kohe võimaluse ära..järgmises mängus enam Bonucci pingilelegi ei mahtunud ja tema asemel mängis Kyrgiakos, kes tegi väga hullu mäng, lisaks lõi värava Cagliari vastu..2:1 võitsin selle mängu, 89' minutil lõi võiduvärava N'gog. Et jah, mina igatahes olen oma täiendustega väga rahul. 2 kaotust tuli küll vahepeal sisse, aga mõlemas mängus andsin puhkust põhimeestele, üsna tihe graafik on olnud, 3nädalat järjest igal nädalal 2 mängu.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Alustasin siis täna ise ka oma elu esimese Football Manageri seeria mänguga, varem fifa manageri peale panustanud. Harjumatu on see, et ei saa valida keskmise näitaja järgi vaid peab süvenema mängijakaarti. Siiani olen tegelenud mänguga tutvumise ja mängijate otsimisega. Valin selle järgi, kuidas nad võrreldes mu põhimeestega on ja siis lasen ka scoutil üle vaadata. Proovisin Arsenali tuua Harti, aga ei viitsi küll nii palju raha maksta, kui nad tahavad. Nüüd toon DM koha peale Vidali, kes on sama hea, kui Song ja saab ka hea hinnaga(6M). Otsustasin, et väravasse ei too kedagi, seega pean nii tegema, et vastased meie väravale lähedale ei jõuaks
                        Küsin siin kogenumate huntide käest ka mõne küsimuse.
                        1) kuidas saada lahti mõttetutest mängjatest, sest mul on selgelt liiga palju mängumehi ?
                        2) kas tasub mängjatega üldse mitte rääkida, sest nad alati solvuvad ära vms ?

                        Kommentaar


                          Mingeid kasulikke patche on ka olemas, et kavatsen uuesti tõmmata?

                          Kommentaar


                            @umbadapopp, paku müügiks teistele klubidele. Transfer&contracts > offer to clubs. Võid ka lepingu ära lõpetada, aga selle eest pead maksma. Samamoodi on võimalus laenule saata. Kui mingi jutuajamine on siis ära pane karmi. Proovi heaga. Kui üritad jõuga siis solvuvadki. Ja kollaste/ punaste kaartidega on selline asi, et kui saavad otse punase, lajata 2 nädala palk trahviks. Kui 2 kollase eest punase siis hoiata. Minul toimib selline süsteem ideaalselt. Kõik õnnelikud. Kui mängija tahab suuremasse klubisse siis ütle, et sa arvad, et klubi suudab kasvada ja tahad teda osaliseks. Siis õnnejunnis jälle.

                            @jürks http://www.footballmanager.com/patches ?? Või mida sa mõtled? Mängijate näopakke ja logosid/kitte?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
                              1) kuidas saada lahti mõttetutest mängjatest, sest mul on selgelt liiga palju mängumehi ?
                              2) kas tasub mängjatega üldse mitte rääkida, sest nad alati solvuvad ära vms ?
                              1) müü maha, laenule, või viimases hädas lõpeta leping
                              2) ei juhtu midagi, aga kui ise rääkima tulevad ürita hoida positiivset nooti ja luba neile igasuguseid asju, siis püsivad rõõmsana.

                              + väravasse soovitaks sulle nt de gea, maksab ta 17 milli kanti, peaks olema release clause. väga hea on ka sergio romero, kes peaks ka võrdlemisi odav olema.

                              Kommentaar


                                väravasse soovitaks Eneyeamat. maksab ca 200 tuhat aga sigahea mängija. Oli kusagil iisralis vist. Lööb väravaid ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X