320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Kas just nii uut, ma rohkem mõtlesin, et kus oleks vassiljev, zenjov, kink, puri, pareiko jms.

    Aga vahet pole, alustasin juba Juve'ga. Üritasin Klavani meeskonda tuua aga rsk kuna ta AZ'is põhimängija siis AZ lubas arutama hakata alles siis, kui olen 7.5millise pakkumise lauale lükanud....
    Vaatab ehk järgmine hooaeg saab odavamalt. Praegu hooaja alguseks anti vaid 6milli transferite raha.
    Aga tee rahade ümberarvutamist natuke, tõmba weekly wage maha ja tuleb nagu naksti juurde raha. Mina tegin omale nii, kui alustasin Juvega, et jätsin omale mingi 100k-150k vabaks wage veel pakkuda ja transferi rahasid oli kohe mingi üle 22M vist

    Kommentaar


      Kui keegi soovib, siis mul on steami FM11-e kood, mida mul endal vaja pole ja ei näe mõttet raisku ka lasta seda.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Shrek Vaata postitust
        Challenge accepted . Annan teada.
        Challenge completed. Suutsin võita!!! liiga. Euroopa Liigas langesin veerandfinaalis, FA Cupis kaotasin kolmandas raundis 3:0 eduseisust 3:4 Tottenhamile, League Cupis kaotasin teises raundis Cityle. Eesmärk oli siis jõuda CLi ja see sai varuga täidetud. Edasine eesmärk on lasta samal noorel koosseisul (hooaega alustades oli keskmine vanus 21) kogemusi koguda ja loota, et lõpuks tuleb mängu ka väärt inglasi, et kooseisus oleks rohkem "oma poisse" ka.

        Kommentaar


          Hetkel puuduvad koondisest sellised mehed nagu vassiljev,zenjov,saag ja mõned muud tähtsad kujud. miskitmoodi ma nad sinna kunagi sain, aga enam ei mäleta täpselt. Keegi aitaks?
          Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

          Kommentaar


            kui laed kõik mängijad Eestis.

            Kommentaar


              krt ma ei tea.....peab siis vist uuesti mängima hakkama...krt mul Juvega sai muidu just pool hooaega läbi. Ostsin Lindpere kah tiimi ja 9st mängust 2 väravat ja 2 väravasöötu on andnud...
              Poole pealt vist neid praeguseid eesti koondislasi juurde panna pole võimalik jh?
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Mkm alguses saad ainult.

                Kommentaar


                  Kuidas seda eesti liiga reputationi saab tõsta? No üks võimalus on muidugi euroopas ilma teha, kuid see võtaks aega ja kärsitu olen. Saab kuidagi kiiremini?

                  Kommentaar


                    aint pettes FMRTE-ga
                    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                    Kommentaar


                      Kuidas need lepingute pikendamised käivad?
                      Kas ma ise pean iga venna juurde minema ja kuidagi pikendama lepinguid või kuidas see värk toimib mängus?
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        team settings alt saad määrata abitreeneri sellega tegelema aga mõistlikum on muidugi ise lepingut pakkuda, sest nii saad alati kõige ratsionaalsema tehingu sooritada. see käib siis mängija profiili alt ja offer new contract, pole kõige keerulisem.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Võid suunata kuskil Settingsite alt,et abitreener pikendaks lepinguid, ning hooajavahel? tuleb teade ka,et neil ja neil leping läbi saamas, seal saad pikendada kiiremini(ei pea kõiki üksipulgi läbi käima).

                          Kommentaar


                            Okei tänud....tra mu mehed on motivatsiooni puuduses hetkel....Interil tuli 1:5 kaotus...ja sellele järgnes Barile 1:2 kaotus....täiesti masendav...
                            ja üleüldse see Bari selle võiduga tõusis nüüd minust mööda kah 5. kohale....wtf nagu...see klubi irl teatavasti hävis täielikult serie a's.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Okei tänud....tra mu mehed on motivatsiooni puuduses hetkel....Interil tuli 1:5 kaotus...ja sellele järgnes Barile 1:2 kaotus....täiesti masendav...
                              ja üleüldse see Bari selle võiduga tõusis nüüd minust mööda kah 5. kohale....wtf nagu...see klubi irl teatavasti hävis täielikult serie a's.
                              get used to it
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Oh jah...hooaeg lõppes katastroofiliselt. 4 viimast mängu kaotasin(0:3 Bologna, 0:2 Livorno (karikas), cagliari 0:1, Sampdoria 0:2) Aga suutsin säilitada 6. koha ja ikkagi saan järgmine hooaeg veel euroopas mängida. Viimases voorus oli oht, et Bari võib ära võtta selle võimaluse, aga nemad õnneks kaotasid 0:1 (mõlemad omavahelised mängud kaotasin Barile)

                                Milani nõrk esinemine tuli sellest, et Ibra, Cassano, Pato, Robinho ja boateng olid vahepeal, küll erinevatel aegadel, vigastusega audis.
                                Minu mängijatel aga hooaja lõpus oli masendavalt paljudel poor form...



                                Lindperel tuli vahepeal üks vigastus, millest tuli välja alles 6 mängu enne lõppu aga kuidagi vormi end ei saanud kahjuks..Temalt tuli siis see hooaeg 2 väravat (võiduväravad Fiorentina ja Roma vastu) ja 5 res söötu, üks oli ka fiorentina vastu tänu millele sealt sai siis ka motm tiitli, teise sai Lecce vastu mängides, seal andis 2 väravasöötu.
                                Kõige rohkem, 48 mängu said Storari ja Chiellini. Storari oli üldse väga hea, hooaja lõpus sai team of the year vv kohale. teise juve mängijana pääses sinna Krasic. Temalt tuli liigas 5 väravat ja 10 väravasöötu.

                                Euroopa liigas sain üsna kindlalt alagrupiturniirile, seal siis olin koos Galastaray, CSKA (Sofia) ja belgradi red stariga. Seal siis tuli Galastaray järel teine koht 11 punktiga, Galal oli 13, omavahelised mängud (1:2 ja 2:2), red star järgnes 7 punkti ja cska sofia 2'ga. Edasi esimeses knockout ringis olin vastamisi türgi klubi Trabzonsporiga, mõlemad mängud tuli 1:0 võit, järgmises riingis tuli vastu Man City, esimene mäng kodus 1:1, teine mäng 0:0...ehk siis langesin välja. EL'i võitis muidu Tottenham, kes finaalis tegi liverpoolile 1:0 ära, 90+3 min värav Crouchilt.

                                Coppa italias jõudsin siis poolfinaali välja ära, veerandfinaalis võitsin Romat 4:2, poolfinaalis vandusin alla Livornole 3:5, esimene mäng võõrsil jäin 3:0 taha 18 minutiga...teisel poolajal õnneks suutsin viigi välja võidelda, Tonilt 2 väravat ja 1 Melolt, kodus aga tuli siis see kuiv kaotus...

                                Hooaja keskel tõin siis meeskonda realist laenuga Canalasi, kuna Aquiliani oli suht kehvake ikka mul, aga ega Canales parem polnud...teine täiendus oli noor prantusmaa täkk 21 aastane Ronny Rodelin, Nantesi meeskonnast tõin siis, 8 mänguga 4 väravat, 2 tuli coppa italiast millega oli siis meeskonna parim ka üldse selles sarjas. Kahjuks see tüüp aga sai 10 mängu enne hooaja lõppu jalaluu murru...millega siis langes 4-5ks kuuks välja..veel tõin hooaja keskel noore mehhiklase Cuarchi, u20 meeskonnas lõi 4 mänguga 7 väravat, põhikoosseisus sai vaid 2 mängu kahjuks kaasa teha, siis sai õlavigastusega millega lendas kolmeks kuuks outi...seega saatsin ta mehhikosse tagasi aga vb järgmiseks hooajaks toon ta tagasi.

                                Aga ega rohkem ei oskagi midagi lisada. transferitest siis veel nii palju, et katsun teha suurpuhastuse meeskonnas ja üritan maha ärida need vana kasutud mängijad suurte palkadega eesotsas Buffon, Toni, Gygeria, Salahamadic ja kellegi veel. Buffoni ärin maha, kuna pole mõtet hoida pingil venda kelle palgaks on üle 10 miljoni euro...Storari on mu kindel põhiväravaht ja ei hakka Buffoniga enam riskima ja toon kellegi väiksema palgaga teiseks vv'ks. Manniger on nii manna ikka...hooaja lõpus panin ta Sampdoria vastu mängima ja lõi omavärava ja teises väravas hindas ka palli kiirust valesti vms.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X