320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Kuidas endale normaalseid statasi saada ? Ei viitsi enam kuskil põllul mängida..
    Ja kas eesti statasi on ka võimalik saada ?
    Mis asju?

    Kommentaar


      Staadioneid ma arvan.

      Kommentaar


        Nüüd kui suurem õppimisperiood hakkab seljataha jääma, oleks aega jälle veidi FMi mängida. Varemgi siin teemas üles astunud probleemiga, et mäng viskab välja. Mõtlesin nüüd, et teen unistalli ja siis proovin sama save'iga jätkata. Mis failid unistalli tegemise puhul tuleb alles jätta? (Mängin MacBookil)

        Kommentaar


          arvan et ega peale save game faili ei tulegi midagi alles jätta

          Kommentaar


            Sain mängu tööle ikka. Unistall ja siis üks patch.

            Mul 2017 juuli. Mängin Southamptoniga. back-to-back promotionitega leidsin end juba kolmandal hooajal Premieris, kus suutsin ka saavutada 6. koha. Euroopa Liigasse siiski ei saanud, kvalifikatsioonis pidi Sander Purile alla vanduma (Larisa). Pärast seda on olnud liigakohad 11., 7., 6. ja viimati 5. 2016/2017 oligi mu edukaim hooaeg - võitsin FA karika, sain liigas 5. koha ja jõudsin Euroopa Liigas (Euro Cup) poolifnaali, kus pidin alla vanduma Lyonile.
            Kui siiani olin mänginud 4-4-1-1 formatsiooni, siis uuest hooajast üritan mängida 4-4-2 diamondit. Aeg näitab, kas tegin õige otsuse. Nüüd sai vigastada minu kalleim ost (27m naela), ründaja, kes nüüd peab 4-5 kuud ennast ravima. Lisaks oli kohutav ka minu ühe staarmängijaga vestlus, kus poiss soovis suuremasse klubisse minna ja kogemata panin kolmandal korral talle vastuse, et võib. Nii et kolmeks hooajaks veel teda mulle jätkub. Varem ei raatsi maha ka arvatavasti müüa, ta liialt kasulik.
            Top fouri saab olema üsna raske murda (ManU, Chelsea, Arsenal, City). Viimati jäi puudu lausa 8 punkti, kuigi olin viies. ManUsse tekib nii palju häid mängijaid, et isegi Gary Neville'i juhtimisel (halvad managerial skillid) saavutasid nad esikoha 96!!! punktiga. Liverpooliga jagame hetkel 5-6 koha ära ja siis tulevad veidi nõrgemad. Eks tuleb vaikselt üritada ja koosseis võimsamaks muuta.

            Kommentaar


              Üsna sarnane mäng siis minuga sul.

              Ma vedasin Rostocki lõpuks esikolmikusse... aga millal teha viimase kolme aasta halvim mäng? Eks ikka Meistrite Liiga eelringis täismaja kodupubliku ees. Ja pidin CL-ist suu puhtaks pühkima.

              Karikatest olen kaks aastat järjest DFB Pokali saanud.

              Uus hooaeg algas järjekordse noorenduskuuriga. Delph, Balotelli, Vuckic ja Micah Richards sai rahaks tehtud ning nagu mu poliitika on, investeerin skautide leitud Saksa noortesse (ja mõned mehed on enda noorteakadeemiast ka tulnud). Tulevikulootus on ainult Saksa meestest/poistest koosnev koosseis. Praegu on aga mitu Brasiiliast otsitud noort, Modibo Diakite, Sergio Araujo ja üks noortetiimi prantslane.

              Põhitiimi keskmiseks vanuseks tuleb heal juhul 22. Üle 23 on vist ainult 4 mängijat.

              Töö viljad siin:

              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Üsna sarnane mäng siis minuga sul.

                Ma vedasin Rostocki lõpuks esikolmikusse...
                Challenge accepted . Annan teada.

                Kommentaar


                  Mida peaks just jälgima kui treeningkavasid koostan? Kõik ATT MID ja DEFi lükkan very heavey peale?

                  Kommentaar


                    Very heavy ära kindlasti kasuta. Treeningud on selleks, et mängijate attribuudid paremaks muutuks. Kui liiga heavy-lt treenid valesid mehi, siis võivad vigastused tulla ja mehed ei kannata tihedaid hooaegu ära.

                    Mina jagan mängijad rühmadesse ja koostan eraldi treeningkavad igale rühmale:

                    Väravavahid
                    Keskkaitsjad
                    Äärekaitsjad
                    Kaitsvad poolikud/keskpoolikud
                    Ründavad poolikd (AMCLR/MRL ja mõni MC, kes eelkõige rünnakul panustama peab)
                    Ründajad

                    Ja siis treenin vastavalt sellele, milliseid attribuute teatud positsioonidel kõige rohkem vaja on. Aga FM-is tuleb põhilisele kohale panna eelkõige Aerobic (see on mul peaaegu igas kategoorias kõige rohkem treenitav) - kiirus, hüppevõime, tasakaal etc. Ainus erand väravavahid, kuid sealgi on vaja seda.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kas on siuke päts ka olemas, kus on eesti koondis olemas praeguste mängijatega?
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Kas see okey kui mul treeningrühmade workloadid on seal mediumi suht lõpus ?
                        Algselt postitas Blue Moon
                        Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Kas on siuke päts ka olemas, kus on eesti koondis olemas praeguste mängijatega?
                          Albert Prosa ja Henri Anieriga?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Albert Prosa ja Henri Anieriga?
                            Kas just nii uut, ma rohkem mõtlesin, et kus oleks vassiljev, zenjov, kink, puri, pareiko jms.

                            Aga vahet pole, alustasin juba Juve'ga. Üritasin Klavani meeskonda tuua aga rsk kuna ta AZ'is põhimängija siis AZ lubas arutama hakata alles siis, kui olen 7.5millise pakkumise lauale lükanud....
                            Vaatab ehk järgmine hooaeg saab odavamalt. Praegu hooaja alguseks anti vaid 6milli transferite raha.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Unistuste hooaeg...

                              või ei.

                              Võimas hooaja teine poolaeg noorelt Rostocki tiimilt, 11 võitu järjest kõikides sarjades...

                              Bundesliga viimasest kahest voorust oli punkti vaja. Mängud Borussia ja Bayerni vastu, kes võisid meid kinni püüda.

                              Esimesel katsel CL-is finaali jõutud.

                              Bundesligas kaotasin võõrsil Bayernile, mõtlesin, et ehk suudan Borussia vasut kodus viigi kätte saada... aga enne mängu saab mu väravavaht, kes on 3 aastat terve nagu purikas olnud, hernia. Varuväravavaht on pask ja keerab korralikku käki kokku juba 3. minutil. Dortmund saadab ühe otsa kui mul üks kaitsja vigastusega väljakul oli. Suutsin ühe tagasi lüüa, aga siis suudab mu ründaja teise kollase kaardi teenida. Lisaminuteil raiskasin supervõimaluse. Tiitel Dortmundile.

                              CL-i finaalis väravavahti ikka polnud... kaks DMC-d olid sujuvalt mingi sitase programmeerimise tulemusena, mille tõttu mu meeskond lausa armastab horror tackleid teha (hooajas umbes 5-6 mängijat suudab 3-mängulise bänni teenida, naeruväärne), mängukeelud saanud, pidin kasutama 18-aastast noormeest... alustasin hästi, lõpuks tuli Interi klass välja ja võitsid 2:1.

                              DFB-Pokalist olin pennaldega välja kukkunud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Unistuste hooaeg...

                                või ei.

                                Võimas hooaja teine poolaeg noorelt Rostocki tiimilt, 11 võitu järjest kõikides sarjades...

                                Bundesliga viimasest kahest voorust oli punkti vaja. Mängud Borussia ja Bayerni vastu, kes võisid meid kinni püüda.

                                Esimesel katsel CL-is finaali jõutud.

                                Bundesligas kaotasin võõrsil Bayernile, mõtlesin, et ehk suudan Borussia vasut kodus viigi kätte saada... aga enne mängu saab mu väravavaht, kes on 3 aastat terve nagu purikas olnud, hernia. Varuväravavaht on pask ja keerab korralikku käki kokku juba 3. minutil. Dortmund saadab ühe otsa kui mul üks kaitsja vigastusega väljakul oli. Suutsin ühe tagasi lüüa, aga siis suudab mu ründaja teise kollase kaardi teenida. Lisaminuteil raiskasin supervõimaluse. Tiitel Dortmundile.

                                CL-i finaalis väravavahti ikka polnud... kaks DMC-d olid sujuvalt mingi sitase programmeerimise tulemusena, mille tõttu mu meeskond lausa armastab horror tackleid teha (hooajas umbes 5-6 mängijat suudab 3-mängulise bänni teenida, naeruväärne), mängukeelud saanud, pidin kasutama 18-aastast noormeest... alustasin hästi, lõpuks tuli Interi klass välja ja võitsid 2:1.

                                DFB-Pokalist olin pennaldega välja kukkunud.
                                Tean mida sa tunned!
                                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X