320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul tekkis probleem - Kasutasin editori, tegin seal paar muudatust ja siis otsustasin, et on aeg minna mängima. Valin siis uue mängu ja sealt uue database, aga siis poole loadimise pealt viskab pillid kotti mäng. Kas ma teen midagi editori kasutamises valesti või ei ole keegi teine seda probleemi kogenud ?

    Kommentaar


      Kuidas ta sul pillid kotti viskab? Mis errori voi asja ta sul ette paneb?



      Kui ma nüüd lopetan selle hooaja meistrite liiga kohal siis ma vist ei viitsi enam FMi mängida. Need kes väitsid, et mäng on lihtsamaks tehtud ei eksi...

      2:1 voitsin viimase mängu Old Traffordil. Vidicil oli mängukeeld, O´Shea sai 6dal minutil viga ja Wes Brown 61sel.

      Kommentaar


        Kuna sai Barcelonaga mängimisest nii siiber ( polnud kaotanud vist mingi 75 mängu ) siis mõtlesin et proovin kätt uusrikka shityga ja toon neile tiitleid.
        Algus on põnev . Algul sain kulutamiseks 75milli ( lubasin tulla tiitlivõitjaks) .Selle eest ostsin endal Rossi (20m) Falcao (20m) Varane (3,6m) ja Chiellini ( 30m) . Siis mõtlesin et nii nalja pärast küsin , et äkki toovad ühe mu lemmik mängija Cesc Fabregase ka meile , ennäe imet , tõidki ja seda "kõigest" 81m eest . Esimene sõpruskohtumine oli palju lubav , 6-0 võit (Tevez 4 väravat ja 2 assisti).
        Eks paistab edasi varsti , proovin teid kunagi kurssi viia .
        Kasutan taktikat:
        Hart
        Zabaleta-Chiellini-Toure-Kolarov
        De Jong
        Silva Fabregas
        Tevez Rossi Falcao
        Müüki panin : Viera , SRW

        Kommentaar


          Kes on SRW?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Kes on SRW?
            Shaun Right-Willips nagu . Shaun Wright-Phillipsit mõeldud siis arvatavasti.

            Kommentaar


              On tõesti teda mõeldud .

              Kommentaar


                Ma sain lõpuks aru, aga mis teema selle SRW'ga siis on
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Ma vaatan selle errori kunagi üle, praegu kasutan läpakat. pm tekib crash dump'i kausta mingi asjake, mida enne ei ole ja millele see error viitab...meenutan siin vaikselt.
                  Mul teine hooaeg läbi
                  In: Hazard 12M, Hamsik 10M, Shawcross 4M, Rafael 5,5M, Warnock 4M Talvel veel Evans 6M ning Sanchez 21M.
                  Out: Rosicky 5M, Diaby 5M, Marques 6M, Eboue 4,5M, Almunia ja Fabianski laenule(mõlemad Lyoni Llorise taha) talvel Arshavin laenule.
                  Hooaja alguses särasid uued mehed(esimesd kolm), värvaid tuli palju ja ka võite, hiljem rahunesid nad maha, aga jäid põhisse.Suarez alustas hästi, aga siis oli kogu hooaeg pidevalt vigane 13st väravast 7 tuli esimese kahe mänguga, kokku tegi vist umbes sama palju mänge kui skooris. Sügisel olime head, poolaasta järel olime 5 viigi ja 13 võiduga liidrid. Kahjuks kaotasin varsti esimest korda pärast 2011 aprilli....Tottenhamile
                  Liigahooaja lõpuks suutsin korraks eest minna ja siis edu käest anda, aga ikkagi 1p pääseda
                  1. Arsenal 84
                  2. ManU 83
                  3. Liverpool 80
                  4. Tottenham 75
                  -----
                  5. Chelsea 68
                  6. ManC 67
                  7. Everton 66
                  jne.
                  CLis langesin Q-F ManU vastu. Esimeses mängus kiire punane, kannatasin 0-2 ära ja siis läks enne teist mängu paanikasse, tegin ulme taktika, kaotasin veel 1-2 ja ei paistnud ka võimalust. Pärast mõtlesin, et olen ju 4-4(3-1)-2ga (ettenihutatu RAM) ManUt 6-0 võitnud. Finaalis võitis Real Romat.
                  Fa Cup- Langesin poolfinaalis pärast WBA, Liveka ja Chelski alistamist... Arsene Wengeri ManC vastu pennaldega. Finaalis nad võitsid Sunderlandi(CH)
                  Miki Hiir - Voitto kotin. Mõttetu, aga nad võitsid, mis seal ikka, võtan trofee vastu.
                  Community Shield - Võit
                  EURO Super Cup - Võit
                  Klubide MM - Mannetu kaotus finaalis (0-1) Cruzeiro vastu.
                  Hooajaga isenesest rahul, liigatiitel oligi peamine, järgmine/ülejärgmine aasta võiks siis kõik korraga kotti pista, siis võb uued väljakutsed võtta
                  Uuel hooajal olen Juuli keskel ja väga pole turul tegutsenud, pigem ühe CD jahil, kelleks saab olema 19a regen Lama Argentiinast 13M eest. Mõned mittevajalikud on laenule saadetud(Denilson, Fabianski), Squillaci müüsin maha, ta ei saanud mu all ühtki kohtumist.Ostmisest ja suve sihtidest rääkides, tahaks RMi, David Silva(6,5M ja UNH,REQ) ja muud kõrgelt tasustatud mängjad langevad mu jaoks ära, ei taha neile üle 110k nädalas anda. Siit üleskutse teistele, andke nõu RMi osas, kes võiks(ei pea) hakkama saada ka LMina, aga tal palk võiks normi piiridesse jääda, aga transferi raha pole probleem, võiks huvitav noor olla vms.

                  Kommentaar


                    Bakary Sako

                    oh irony oh irony
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Võtsin eile viitsimise kokku ning lõpetasin oma viimase hooaja NEC Nijmengeniga, aasta siis on 2032.

                      Taaskord tuli Eredivisie võit, kuid seekord läbi raskuste. 2 vooru enne hooaja lõppu olin ühe punktiga taga nii PSV-st kui ka Feyenoordist, kuid mõlemad võistkonnad suutsid teha viigid. Feyenoord tegi 33. voorus väravateta viigi NAC Breda vastu ning PSV mängis viimases, 34. voorus, välja 1-1 viigi väljalangenud FC Utrechtiga. See tõstis meid ühe punktiga konkurentidest ette, sest meil oli käsil 7-mänguline võiduseeria.

                      Esimest korda tõstsin pea kohale ka KNVB Beker'i karika - Hollandi karikas. Finaalis läksin kokku Helmond Spordiga, mille omanik on mingi ülirikas tüüp - "Tycoon". Liiga lõpetas konkurent tugeva 5. kohaga ning mängib nüüd AZi ja kahe järgnevaga Euroopa Liiga kohale. Karikafinaal oli raske, sest kaotasin esimese poolaja 1-2 ning teise poolaja algul jäin läbi penalti 1-3 kaotusseisu. Tagasi mängu tõid võistkonna ründajad, kui skoorisime vastavalt 58. ja 88. minutil. Sealt edasi läks lisaajale, kus suutsime varakult võiduvärava vormistada ning seisu lõpuni hoida.

                      Meistrite Liigas tuli alagrupp päris pähkel. Lyon, Galatasaray ning SC Wiener Neustadt. Austerlastelt võtsin maksimumi - 6p, Lyon oli keerulisem. Võõrsil jäin alla 0-1 ning kodus mängisin 0-0, kuigi domineerisin kodumängu. Galatasaray oli juba hoopis põnevam. Kodus mängisin türklastega 1-1 viiki ning kogu alagrupi viimane mäng oli türklastega võõrsil. Kogu edasipääs olenes just sellest mängust ning Galatasarayle kütsin ma 5-0 sauna, mille üle oli mul eriti hea meel, sest vastane oli tugevam ning kõik löögid mis ma raami sain, läksid ka sisse. Alagrupis tuli Lyoni järel teine koht, see tähendas järgmises ringis muidugi tugevat vastast ning nemad ma ka sain. Esimeses ringis tuli vastu Arsenal, kellele ma kodus kaotasin võrdses mängus 0-1, ning võõrsil olin kogu mängu surve all, kuid viigistasin 1-1. Kokkuvõttes läks 2-1 Arsenal edasi ning sinna läks ka mu Meistrite Liiga hooaeg.

                      Hooaja keskel tuli mängijatel motivatsiooni puudus sest läksin kogu võistkonnaga raksu, kuna tõstsin kogemata kogu võistkonna U19 meeskonda, selle asemel et õige noormängija sinna viia, ning mängijad said mu peale pahaseks. Paljud tahtsid võistkonnast lahkuda - andis sisse lahkumisavaldusi ning kurtsid meediale, kuid ignoreerisin meediat ning avaldused saatsin ka kuu peale lootes, et aeg parandab haavad. Tundub, et see nii ka läks. Hooaja lõpp läks võistkonnal suurepäraselt.

                      Hetkel on mul NECiga asi ühel pool, sest mängijatega raksus olles võtsin ma vastu Mehhiko klubi Pumas pakkumise. Sinna siirdun ma peale liiga lõppu, nii et Euroopaga jätan ma hetkel hüvasti. Mehhikos tahan ma ära võita kohaliku liiga ning ka Põhja-Ameerika Meistrite Liiga. NEC Nijmengenisse on mul kindel plaan tagasi tulla, sest klubi vajab veel arendamist ning Meistrite Liiga tuleb ka ära võita.

                      Mõned pildikesed ka mu viimasest hooajast.
                      Eredivise 2031/32
                      NEC Nijmengen
                      Hooaja II pool
                      Karikafinaal

                      Kommentaar


                        Otsustasin ka oma FM karjääriga alustada, kas keegi oskab anda mulle mõned head blogid või midagi, läbi mille hea õppida oleks? Praegu on oskused suht nullilähedased

                        Kommentaar


                          Kõige põnevam on ikkagi ise avastada ja õppida Mingite õpetussõnade ja "töötavate skeemide" järgi mängimine kaotaks minul küll üsna kohe huvi ära.

                          Kommentaar


                            Kas keegi online's mängimisest oleks huvitatud? Teeks mingi soccerneti online mängu vms.

                            Kommentaar


                              Kas kuskilt saab sellist muudetud databaasi kus on klubide promotionid ja suvised üleminekud tehtud?

                              Kommentaar


                                vaata sports interactive enda communitys ringi, seal ikka olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X