320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    isegi sinna liigadesse saab minna, mille oled pannud view only.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Kas ainult kolmes riigis ei saa tööd teha? Mis sinna valisid?
      Ma valisin need liigad.

      L. Ameerika: Uruguai, Peru, Tšiili
      P. Ameerika: USA, Mehhiko
      Euroopa: Holland, Rootsi, Norra + Eesti (ML ja EL) "View Only"
      Aafrika: Lõuna-Aafrika Vabariik
      Aasia: Malaisia, Singapur, Hiina

      Eesti valisin "View Only", sest tahtsin näha mida meie klubid ise ära suudavad teha. Meistrite Liigasse pole keegi jõudnud, kuid Euroopa Liigas on osaletud vaid 2 hooajal. 2016 oli Levadia ning 2029 TJK Legion.
      Levadia väravate vahe 1-18 ning punkte 0. Vastu tulid tal Aston Villa, Getafe ja Standard Liége.
      TJK suutis isegi punkti kätte saada, kui mängiti väravateta viik türklaste Bursasporiga. Peale Bursaspori olid TJK grupis ka Fc Kopenhaagen ja Everton.

      Kommentaar


        pisike help, tirisin miskise 6+ GB logode ja nägude paki, viskasin data kausta nagu kästud.
        Kuidas need nüüd mängus tööle hakkavad?

        + kuskohast View Onlyt valida saab?
        Mul pole sellist võimalust.

        Kommentaar


          näod käivad graphics>faces, view only on siis kui uut mängu alustad ja liigasid valid, siis on taga valik playable või view only.

          Kommentaar


            Algselt postitas aandres Vaata postitust
            näod käivad graphics>faces, view only on siis kui uut mängu alustad ja liigasid valid, siis on taga valik playable või view only.
            Mis vahe neil on siis, kui view only-is saad ka manager olla?

            Kommentaar


              View Only-is ei saa manager olla, seal saad lihtsalt liiga progressi vaadata.

              Kommentaar


                saab küll manager olla, aga mõnede puudustega, nt ei ole duubleid ja noortetiime.

                Kommentaar


                  Tere kas keegi oskab õelda kuidas saaks ise logosi teha veits oled uurinud siin aga pole targemaks saanud ja kas on mõni mu programm olemas millega saab mängijad ise teha ja üleminekuid sest see editor data jamab veidi

                  Kommentaar


                    Sain siis oma Arsenaliga hooaja tehtud. Sai siis tugevama meeskonnaga kätt proovitud, et saaks kunagi ''väljakutstet'' teha Hooaeg läks hästi. Ostmine polnud 15m budgetiga kõige kergem, aga otsustasin, et iga hinna eest vaja odavat keskkaitsjat ja tõin Marquezi Red Bullsist 5,5M'ga, kes enamuse hooajast oli esimese 11 liige, viimaseks kaheks kuuks langes Vermaeleni ja Koscielny varju. Teisena ostsin Arturo Vidali 6M'ga, kes osutus väga heaks ostuks. Lisaks sellele, et mul oli üks hea DM juures, sai ta ka Fabregase kõrval CM'na hakkama, kui formatsioon seda nõudis. Fännide hinnang oli igatahes ''superb''. Viimasena tõin Enyeama, kes oma 220k väärtuse juures arenes paremaks kui Almunia ja jäi esikindaks hooaja lõpuni. Olin enda arust hooajaks valmis. Sõpruskohtumised läksid väga hästi(0 väravat lastud). Kuna olin uus, ei saanud aru, kust need sõprukad tulevad, aga mis mul muud üle jäi, kui mängida Hooaeg algas LDL ja tekkis tunne, et ma ikka ei oska seda mängu...aga sealt algas mingi 40+ mängu unbeaten seeria kõikides sarjades. Kui augustis üritas ManU mulle Park'i pähe määrida, siis septembris hakkas ManC mulle Harti 4M pähe määrima. Pärast seda, kui sügise lõpupoole klubi mulle 55M transfer budgetit andis lasin ma selle diili läbi. Lisaks sellele tõin jaanuaris samamoodi pähe määritud Suarez'e, kes osutus ka suurepäraseks varumeheks, kes oli alati võtta. Kogu aeg tundsin, et vaja varusse ääremängjat, et ei peaks koguaeg Nasrit või Rosickyt ääres mängitama, aga ma ei leidnud teda ja õnneks hakkasid Gibbs ja Wilshere ilusti mängu sobima. Jaanuaris sai kokku lepitud ka Hazard'i transfer hooaja lõpus 11M eest ja rohkem ma kedagi ei võtnud. Saatsin ära Diaby, Squillaci ja Almunia. Lootsin, et ostetakse ära pärast laene, aga keegi neist ei nõustunud pakutud tingimustega. Aga edukusest siis. sain treble, ise ka ei usu, et niimoodi võidult võidule, aga kohati aitas mind ka loos. Näiteks CLis olid 1/8 vastane Moskva Spartak ja 1/4 Benfica ja 1/2 Chelsea, kelle vastu esimestes kohtumistes sai võetud kindlad võidud ja teine mäng varumeestega ka võidetud või viigistatud. Finaalis oli vastaseks Real. Kui ma õigesti mäletan, siis said mõlemad punase(u 80m kanti mõlemad ja ma mõni minut enne) ja siis õnnestus 90+3 võiduvärav lüüa. Pigem olin ise pressi all kogu mäng Peale selle võitsin Miki Hiire finaalis Chelseat ja FA cup oli väga kerge, ühtegi suurt vastu ei tulnud ja finaal Fulhami vastu 4-0. Liigas olin teine, sest mul oli liiga palju viike, ManU võitis, kuigi omavahelistes võitsin 3-0 ja 6-0 Pärast neid kahte kaotust esimeses kolmes mängus tuli kaotada veel ainult korra. Voor enne seda 6-0 ManU üle 30. aprillil, nagu ka päriselt mäng oli, Sunderlandi vastu. Hooaja parim ja üllataja oli mu jaoks Chamakh, kes ladus umbes 20 väravat ja oli väga kasulik. Van Persie tegi ka soliidse hooaja, aga klaasmees oli ka mul 2 kuud vigastusega väljas talvel. Tõstaks esile Arshavini, keda tahtsin müüa, aga oli kohati väga hea. Keskväljapaar Fabregas-Vidal töötas ehk kõige paremini, aga seda siis, kui 4-4-2 tegin. Lemmikuks sai 4-5-1 Asymmetric, aga kasutasin ka 4-5-1 ja 4-4-2. Natuke kuulasin selles osas ka Pat Rice arvamust enne mängu.
                    Järgmiseks hooajaks juba valmistun ja sisse tõin siis Hazard'i ja Hamsiku(pakuti ka Pastoret). Lisaks otsisin vasakkaitsesse inglast, et oleks rohkem HG vendi. Sain Astonist Warnocki, ei looda palju, aga ehk on hea, kui Clichy(ja Gibbsi) puudumisel oleks keegi võtta ja ei tahtnud mitte-inglasega ruumi raista, neid mujale ka vaja. Vahetasin Eboue Rafaeli vastu välja. Ei pea teda sel aastal 25 hulka regama(Y) Lisaks üritan Marquesi Shawcrossi vastu välja vahetada, ostja on puudu v noh ta nõuab liiga palju..Fännid on selleks aastaks jubedad ootused pannud, kardan, et vean neid alt, aga liiga on mu jaoks põhiline, siis võin lahkuda kah. Juba hooaja kestel käisid rumourid, et ma järgmine barca treener, kui Pep lahkub...
                    ----------------Enyeama--------------- ------------------Hart----------------
                    Sagna--Vermaelen--Koscielny---Clichy-- -Rafael--Djorou--Shawcross--Warnock-
                    ----------------Vidal------------------- ----------------Song-----------------
                    ----------Fabregas---------Hazard----- ---------Hamsik-------Wilshere--------
                    Van Persie--------Arshavin------------- -Walcott-----------------------Nasri-
                    -------------Chamakh----------------- --------------Suarez----------------
                    Endal oli vähemalt huvitav meenutada ja kirjutada siin öötööl.

                    Kommentaar


                      Sinu asemel oleks võtnud Pastore. Lihtsalt suurepäraselt mängib, kui ikka loomulikult teda trequartistana mängitad.

                      Kommentaar


                        Ta valis mu asemel värskelt Itaalia meistriks tulnud Napoli, pakuti vist 5k nädalas rohkem vms.. Ise väga neid mängjatüüpe ei jaga veel, peaks süvenema, aga praegu läheb kõik hästi Uuel hooajal on tükk tegu valida, keda üldse pingilegi võtta, rääkimata platsile. Fabregas on vajumas varumeheks, sest Hamsik on ulmehea ja koos Hazardiga taovad ainult väravaid. Iga mäng vähemalt üks neist lööb. Nüüd olen toonud meeskonda 16.a. noori, kelle kohta scout ütleb, et võib saada paremaks, kui minu kindlal positsioonil mängiv parim esinduse liige, kas see toidab ära ? Ei oska nende arendamisega ka tegeleda. Üks küsimus on veel - mängjad on rahulolematud treeningu raskuse üle, mis ma pean rahulolematutele oma kavad tegema, et nad rahul oleks või lihtsalt ignoreerin neid, nagu seni ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
                          Sinu asemel oleks võtnud Pastore. Lihtsalt suurepäraselt mängib, kui ikka loomulikult teda trequartistana mängitad.
                          Olgem ausad. Hamsik+Cesc keskväljal on parimad mida siin mängus on võimalik üldse saada ning kui varus on veel Vidal siis mida veel tahta. Ideaalses maailmas oleks muidugi tore kui oleks ka Pastore saanud, ning kuna ta Napolisse läks siis vast mingi hetk oleks ta sealt võimalik ka kätte saada. Minu mängudes üldjuhul liiguvad kõik mehed kas Reali või Barcasse, kust nende ostmiseks on vaja kas 100miljonit naela või siis loota, et mees saab vähe mänguaega ning viskab transfer requesti sisse (nt David Silva tegi nii Barcas ning tänu sellele maandus minu Q.P.R'is ).

                          Kommentaar


                            noortele head treeningkavad ja ürita laenule saata, et pidevalt mänguaega saaks. ja kui sinu jaoks piisavalt hea on siis hakka vaikselt esindusmeeskonnas mänguaega andma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
                              Nüüd olen toonud meeskonda 16.a. noori, kelle kohta scout ütleb, et võib saada paremaks, kui minu kindlal positsioonil mängiv parim esinduse liige, kas see toidab ära ?
                              Sõltub ka scoudi enda 'headusest'. Kas valetab või võibki nii minna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                                Sõltub ka scoudi enda 'headusest'. Kas valetab või võibki nii minna.
                                Täpselt nii, aastal 2023 on mul 2 wonderkinderit täpselt nii skautides saadud Arsenali. Kui skaut ikka lubab, et kutist vöid saada "leading player in Premier League", siis suure töenäosusega tuleb päris hea mängija. Kui vähegi treeningtingimused on klubil olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X