320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eino, kui sul Lindpered ja asjad algkoosseisus on, siis pole FM-is väga midagi loota.
    Ja koosseis ka ikka meeletult suur - 30+ mängijat. Ma üritan enda oma tavaliselt 20 korralikku mängija ja paari-kolme mitmekülgse keskpärase mängumehega hoida.

    Ja ma soovitaks sul siiski neljasele kaitseliinile panustada.
    sigpic

    Kommentaar


      Ei ma mängisingi neljase kaitseliiniga...lihtsalt viimases voorus katsetasin vähe teist formatsiooni. äärekaitsjad olid suht kõrgel keskjoone lähedal ja 3 kaitset siis taga..
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Nii ketasse ajab see mäng ikka... 3 mängu hooaja lõpuni. AZ 69, Ajax 66, Feyenoord 65, Mina (NEC Nijmengen), 63 ja PSV 62. Mäng Den Boschiga, mis tuleb kindlasti võita. Meedias tulevad ka mängijad kaasa - "Rallying the troops" etc... Kaitse ei pea, ründajad löövad anult üle. 15 löögist läksid 2 raami ning mängu kaotasime 90+2 väravale 1-2 kodus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Eino, kui sul Lindpered ja asjad algkoosseisus on, siis pole FM-is väga midagi loota.
          Ehee Lindpere koha pealt võta küll sõnad tagasi. Serie A paremuselt teine transfer according to Goal.com. :P
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            no see 2 väravat ja 5 söötu pole küll teab mis näitaja, eeldades et mängitad teda vasakus ääres siis soovitaksin sulle pigem pablo piattit almeriast, peaksid ta mingi 10 milliga ringis kätte saama, hea noor mees. soovitan kõigil mängu alguses silm peal hoida ka prantsuse klubide noortel, väga kvaliteetseid mehi tulemas sealt. younes belhanda, yannis tafer, varane... etc.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Ehee Lindpere koha pealt võta küll sõnad tagasi. Serie A paremuselt teine transfer according to Goal.com. :P
              Arvatavasti sellepärast, et tõid ta väikese summa eest.Kui sa tahad selles mängus kuskile jõuda siis nii keskpäraste mängijatega ei ole midagi teha nagu su hooaja lõppkoht ka näitas.Lihtsalt soovitan.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                siuke küsimus, et kui lõpetan lepingud toniga ja buffoniga ära, siis lubatud palga piir kohe tõuseb jah? mille läbi saaks siis ka transferite raha suurendada?
                2 meest saavad kahe peale 17.5milli..nad on mul müügi ja loan listis aga mitte keegi ei tunne huvi nende vastu...toni eest küsitava summa olen juba 0 peale pannud, buffoni 10miljonilt 4miljonile...olen üritanud igasuguseid mängijate vahetusi ka teha, nt manuga olen proovinud diili teha, et evra mulle, buffon neile ja viskan pappi veel peale ka ja kui see ebaõnnestus, proovisin hernadezt endale saada aga ei midagi...ja manu infos on öeldud, et otsivad endale väravahti...
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  jah palgatõus on kohene, rohkem raha saad näiteks kui lähed boardroom ja adjust transfer budget. lisaks mängijaid ostes ära paku kohe tervet raha, näiteks paku ala 5 milli ette ja siis altpoolt saad seal klausli lisada, et migni 48 kuu jooksul makstakse ülejäänd raha.

                  Kommentaar


                    tjh tra pean ikka lootma, et keegi buffoni ja toni ära ostavad...mõlemad polnud tõus vastatikuse kokkuleppega leping lõpetada...buffoni vihastasin lausa välja siukse sooviga...aga tänud aandres selle viimase asja eest, ise ei tulnudki selle peale, et see võimalik.

                    oeh nüüd veel chiellini ja dp kah õnnetud rsk.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Mis üldse sunnib Juventusega mängides Buffonist loobuma ? Chiellini ja Del Piero on sul õnnetud just selle sama pärast, et sa tahad Buffoni, kui klubi ikooni, ära saata. Nagu ka Tanel enne mainis, et 20 korraliku mehe omamine on kõige optimaalsem, siis ise olen teinud nii, et üritanud hoida igale positsioonile kahte üsna võrdset meest, tihti nii et üks noor mängija ja teine selline kogenum 25+ vanuses. Üle 30-aastastega pole õnnestunud siiani imesid teha. Peaaegu alati on mu meeskonna keskmine vanus madalaim olnud. Aga Buffon FM-is on küll mees, kes võib 36-sena ka veel maailma parim olla.
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        No mis mõtet on mul hoida meest, kes saab ühe hooaja eest üle 10 miljoni, pingil? Storari oli mul lihtsalt eelmine hooaeg väga, väga hea, 15 clean sheeti ja 8 MotM tiitlit..Ja ma tean küll, et just sp olidki Chiellini ja DP õnnetud.

                        E: Nonii vaikselt hakkab siis meeskond komplekteeritud saama uueks hooajaks. sõprusmängud nüüd viimased on ka väga hästi läinud ja Euro liigas sain ka nüüd mingist ringist edasi, vastas oli shoti klubi tuli kahe mängu kokkuvõttes kena 8:0 võit, kodus 3:0, võõrsil 5:0, uued täiendused on ikka väga head olnud hooaja eelsetes mängudes. ja viimased mängud siis olen ka Buffoni väravas hoidnud ja arvatavasti nüüd olengi vast sunnitud teda põhiväravavahina hoidma...eks näis kuidas läheb, aga jah väga ootan uut hooaega nüüd. CL'i koht peab ära tulema ja kui tulebki, siis loodan, et jõuan enne sõjaväge veel järgmise hooaja kah tehtud..
                        Aga kui transferite window on lukku läinud, siis ütlen ka oma uued täiendused ära, praegu vb toon mõne veel juurde.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Jääpedekas, mine vaheta oma logo ära ja ära topi end Juventuse teemasse mitte kunagi kui sa üritad FMis Buffoni maha müüa. GTFO.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar




                            Suht reaalne, et bayernile hooajal 3 väravat löödi vahepeal neil oli üldse miski 21-22 m2ngu järjest kõikide sarajde peale, kui neile väravat ei löödud:P

                            Kommentaar


                              Hooajal 2019/2020 on kõik võimalik

                              Kommentaar


                                Kellegil teisel ka nii juhtunud, et liigamängus saavad sinu mehed kolm vigastust ja pead kõik vahetused vigastuste tõttu ära raiskama ?
                                Mul just juhtus ja see on ikka nii vastik ja muidugi juhtusid pm. kõik olema kaitsvad mängijad, kelle välja vahetamist ma enne mängu kohe üldse ei mõelnud.
                                Algselt postitas Blue Moon
                                Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X