320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arust mängu keskel enam ei saa.

    Kommentaar


      Mängu keskel enam ei saa. Uues versioonis, FM 2012 tuleb see võimalus.

      Kommentaar


        Tervist, alustasin ka siis Football Manageris pikemat karjääri
        Mängin siis Barcelonaga aasta ka hetkel 2023
        Olen mänginud ka rahvusmeeskondadega nagu Prantsusmaa, kellega võitsin nii MMi kui EM.
        Mõte oli, et hakkaks algusest peale ja võtaks Eesti patchi, aga ootan enne siis juba 2012 mängu ära
        Meeskond siis selline hetkel:
        http://imageshack.us/photo/my-images/199/39491871.jpg

        Kommentaar


          Kurat kuidas see mäng ikka vihale ajab. CL'i veerandfinaalis Interi vastu esimeses mängus 24-3 pealelöögid minu kasuks ja seis 0-1 Interile. Võõrsil pealelöögid 7-19 jälle Arsenali kasuks ning seis 1-1 ning kobadikud läksid minu asemel edasi.
          Liigas ka mingi imelik seis. 32 mängu tehtud ning viiel esimesel klubil on punkte 67 kuni 70. Veel imelikum on see, et üks neist klubidest on Tottenham :/ ja mitte Pool.

          Kommentaar


            Nonii. Esimene hooaeg läbi. Õnnestus ka üks karikas võita, aga sellest juba hiljem.

            Alustasin mängu uute transferitega (ei mäleta kelle poolne editor see oli, aga seal on osadel meestel ka CA ja PA muudetud nt Welbeck, Chesny ja Cleverley) ning seega tähendas see, et on kõvasti täiendusi vaja teha.
            transfers.jpg
            Hazardi sain tänu boardiga interactides. Meeskonnaga üldiselt rahul, aga Chesny vaja välja vahetada mõne parema vastu, plaanis on Adler osta. Lisaks tuleb sisse suvel Alvaro Pereira 5 miljoni naela eest (üllatavalt vähe). Järgmine talv ka Thiago Neves sama hinnaga, keda tegelikult sel talvel juba tahtsin saada, kuid ei osanud vaadata, et ta nii kaua laenul on.
            Hooaja algus oli korralik kuid peale ca 10t mängu tuli mõõn, mis lõppkokkuvõttes ka vast tiitli võttis mult. Tabeli seis lõpuks.
            tabel.jpg
            Tuli ka üks karikas, nimelt siis FA karikas. Seal muidugi oli parajalt vedamist ka, et juba veerandfinaalideks olid kõik ülejäänud suured klubid tappa saanud ning Premmi klubidest olid vaid alles Bolton, Stoke, Newcastle ja mina.
            FA final.jpg
            Hooaja lõpuks jäi järgi selline meeskond kes siis karika tõstsid.
            Tiim.jpg
            Palju deadwoodi veel reservides alles (Denilson, Vela, Squillaci) keda tahan minema saata.
            CL'i võitis penaldega Real Barca ees.
            CL finaal.jpg
            Uue hooaja eesmärk on kindlasti oma seisu parandada ja üritada võita kas Premier League või CL. Elame näeme.

            Kommentaar


              San Marino


              Alustasin ka siis San Marino save'i, kuna see tundus suht huvitav. Plaan on viia meeskond tippu ning arendada NT mängijaid, sest kunagi tulevikus on plaan üle võtta ka rahvuskoondis ning nendega WC ära võita.

              Esimene hooaeg läks suht edukalt, jätkasime traditsioone ning võitsime liiga.
              Transfers
              League Table

              Kommentaar


                kuidas see rahvuskoondise osa seal mängus on?kui ma olen peatreener kas ma saan siis valida koosseisu ükskõik kelle sellest rahvusest mängija kelle riigi koondise peatreener ma olen?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                  kuidas see rahvuskoondise osa seal mängus on?kui ma olen peatreener kas ma saan siis valida koosseisu ükskõik kelle sellest rahvusest mängija kelle riigi koondise peatreener ma olen?
                  Täpselt nii nagu päris elus.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    kuidas eesti liigad saada mängu?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                      kuidas eesti liigad saada mängu?
                      Teema selle kohta

                      Kommentaar


                        tänud.aga vahet pole enam.ma installisin ära aga kui mängu käima lükkasin ütles,et puudu on fail nimega d3dx9_41.dll

                        tegin re-installi aga ei aitanud.on kellelgi veel selline probleem olnud?aga ilmselt läks mul midagi tõmbamisel kaotsi.panin uue tõmbama

                        Kommentaar


                          Download d3dx9_41.dll free! Fix DLL missing error. Solve it yourself or get help using DLL‑files.com Client to fix DLL error automatically.


                          tõmba see ja lisa see oma football manager 2011 kausta, kui see ei tööta siis lisa see system32 kausta nig start->run regsvr d3dx9_41.dll

                          Kommentaar


                            suured suured tänud!

                            Kommentaar


                              kus kohas see start->run regsvr d3dx9_41.dll on?

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X