320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängu ajal tulevad vahepeal ette sellised errorid.
    Lõpuks kui uuesti samad errrid ette tulevad, viskab mängust välja, ega üldse jätkata ei saa. Oskab keegi öelda , mis nende errorite puhul aitaks?
    Lisatud failid
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Pildid liiga väikesed, mina ei näe lugeda mis seal kirjas on. Googelda veaerrotit.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar








        äkki leiad sealt midagi.

        Kommentaar


          Sellest oli kasu, tänud !
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
            Sellest oli kasu, tänud !
            pole tänu väärt!
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Nii , sain ka siis lõpuks oma esimese hooaja fm-is lõpetatud . Mõtlesin nüüd natuke kirjutada sellest .
              Liigas sujus kõik algul väga hästi , kuni jaanuarini ei kaotanud ühtegi mängu , sp anti mulle ka suur transfer bucket - 134m . Ma ei hoindnud end tagasi et seda kasutada täiendasin end mitme kõva staar mängijaga ( Fabregas - 68m , Rossi - 25m Sanches - 20m ja Pastore - 30m ). Õnneks oli hooaja esimene pool möödunud pmst ilma vigastusteta . Suureks üllatajaks oli noor mängu mees Cristaldo , kelle panin mängu kui Messi oli vigastada saanud , lõi mitmed vajalikke väravaid ja tõusis minu silmis Bojanist ettepoole . Suurim scorer oli kahtlemata Villa .
              Enamasti kasutasin formatsioni 4-2-1-3
              Valdes
              Alves/Adriano Puyol/Milito Pique Abidal/Maxwell
              Mascherano/Busquets Xavi/Thiago
              Iniesta/Kevin
              Messi/Cristaldo Villa Pedro/Bojan
              NB! kaldkriipsu taga on mees keda kasutasin peamiselt põhimehele puhkuse andmiseks .

              Cl-is olin ilusti grupist edasi saanud , võitjana ja Copa del rey-s olin ka veel sees .

              Teine poolaasta ei alanu nii hästi , tuli võtta vastu mitu kaotust sest ei suutnud kohe leida mängijatele õiget formatsioni ning Messi,Iniesta ja Puyol olid vigased .
              Suureks tagasi löögiks oli ka Panatinaihkosega viik 2-2 Cl-is õnneks suutsin teise mängu võita 2-1.
              Lõpuks kui sain asjad jooksma tundus juba kõik minema hakkavat .
              Ainukeseks miinuseks oli et suurte ründe täiendusetega ei jäänud enam Cristaldole kohta .
              Kasutasin nüüdsest formatsioni 4-3-3
              Valdes
              Alves/Puyol Puyol/Milito Pique/Busi Abidal/Maxwell Adriano oli vigastatud .
              Fabregas/Thiago Xavi/Pastore Iniesta/Mascherano Ning siia liini oli veel varust võtta Kevin ja Keyta ning Iniesta ja Pastore vigastatud enamus aega .
              Sanches/Messi Villa Rossi/Pedro Messi oli varumaheks kuna ta oli poole aprilini vigastatud ja liini oli varuks veel võtta Bojan .

              Lõpuks võtsin siis Treble .
              Liiga ühe punktiga Reali eest .
              Copa Del Rey Athleticu vastu 3-0 2*villa ja Sanches
              CL Chelsea vastu 3-1 lisaajal 2*villa ja Pedro - Kalou
              CL-is veerand finaalis oli vastaseks Spurs , kellega esimene mäng jäi 1-2 kaotus ning teine 3-0 võit , Poolfinaal oli Romaga kus võtsin algul 3-0 võidu ja teist mängu läksin varumeestega mängima ning 84ndaks minutiks oli seis 1-4 kuid õnneks suutsin sellest välja tulla ja teha 2-4 ning sain siiski edasi .
              Meeste Stati ka :
              Villa 61mängu 70väravat (38 liigas ja 21 CL-is !!!!!!!!! ) 14 assisti ning 21 mänguparimaks valimist (Absoluutselt aasta mängija )
              Messi 39mängu 9väravat 20 assisti ja 4 korda valiti mängu parimaks
              Sanches 29mängu 7väravat 9assisti ja mängu parimaks pääses ühe korra , Copa del rey finaalis 1värav ja 2 assisti
              Rossi 28mängu 5 väravat 4assisti ja korra mängu parim
              Pedro 42 mängu 14väravat 12 assisti ja 4korda mängu parim
              Bojan 8 mängu ja kaks väravat
              Cristaldo 15mängu 9väravat ja üks assist

              Nimi Mängud Väravad Assistid Motm
              Xavi 54 5 13 3
              Fabre 24 0 2 1
              Iniesta 48 5 15 2
              Pastore 21 4 4 0
              Masch 30 0 4 0
              Busi 36 0 4 0
              Kevin 16 0 3 0
              Thiago 16 0 2 0
              D.Alves 51 0 13 5
              Abidal 52 0 6 3

              Niiet ühesõnaga võin hooajaga rahule jääda , eks ma kirjutan jälle siia , kui uus hooaeg läbi on

              Kommentaar


                Kuna lugesin just Jäämehe careerstoryt siis vaatasin, et Itaalia liiga on päris huvitavav ja hakkasin seda mängima ning klubiks sai siis Napoli.
                Hooaja algus läks väga hästi, koos sõprusmängudega ja kõikide liigadega olin kaotuseta 19 mängu, siis tuli 1:2 kaotus AC Milani vastu, liigas jäin siis kokkuvõttes teiseks, võitis Roma ja enne viimast mängu oli Roma minust 1 punkt ees ja mul oligi temaga mäng, aga kahjuks kaotasin selle mängu 0:1. http://imageshack.us/f/594/liigatabel.jpg/
                Euroopa liigas võitsin viimases kval. raundis kokkuvõttes 3:0 Moldet, alagrupis kindlustasin esimese nelja vooru ja võiduga edasipääsu ja mängisin viimased kaks vooru varumeestega ja tuli kaks viiki, kokku 14 punkti. LOSC Lille oli teine, Sporting CP kolmas ja AIK neljas.
                Esimeses väljalangemis ringis tuli kokku minna PAOK-iga, esimese mängu kaotasin endalegi üllatusena 2:3, aga teises mängus panin oma paremuse maksma ja purustasin PAOK-i 5:0. Teises ringis läksin kokku Portoga, esimene mäng jäi kodus 1:1, aga teine mäng oli väga pingeline, esimese poolaja järel juhtisin 3:1 ja olin juba üpris kindel, et saan siit edasi, aga 64-ndal minutil lõi Varela seisuks juba 3:3 ja sellise seisuga oleksin mina edasi saanud ja olin ka üpris kindel, et saan, aga 90+3 minutil suutis Hulk viia võidule Porto ja nii mu euroteekond lõppes. Kokku võttes võitis Euroopa liiga At.Madrid ja Meistrite liiga Man Utd.
                Karikas võitsin endale esimeses raundis Cittadellat 1:0, veerandfinaalis Interit samuti 1:0, poolfinaalis jäi esimene mäng 2:2 Parmaga, teise mängu kaotasin 2:1 aga kusjuures 76. minutil lõi mu noor keskkaitsja Victor Ruiz 2:2, aga kohtunik ei lugenud seda millegi pärast ning Itaalia karika võitis lõpuks Sampdoria lisaajal.
                Üleminekud esimesel hoojal olid siis mul sellised: http://imageshack.us/f/96/leminekud.jpg/
                Ja kooseis oli siis lõpuks selline: http://imageshack.us/f/580/kooseis.jpg/
                Ja just praegu kandineerisn Senegali peatreeneriks.

                Aga ärge minult veel niipea uut postitust oodake kuna ei tea millal saab järgmine hooaeg valmis.
                Algselt postitas Blue Moon
                Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                Kommentaar


                  Kruli eest selline summa tundub täielik rumalus ...
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algul lolli peage ostsin jah ja pärast hakkasin mõtlema ei oleks vaja olnud teda osta, aga nii kui nii on ta mul plaanis maha ärida see hooaeg ja osta keegi kes kannataks olla ka põhi väravavaht.
                    Algselt postitas Blue Moon
                    Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sherf Vaata postitust
                      Algul lolli peage ostsin jah ja pärast hakkasin mõtlema ei oleks vaja olnud teda osta, aga nii kui nii on ta mul plaanis maha ärida see hooaeg ja osta keegi kes kannataks olla ka põhi väravavaht.
                      Vincent Enyeama, kommirahaga saad ta.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Vincent Enyeama, kommirahaga saad ta.
                        mõtetu mees

                        parem vaata äkki saad vabaagente
                        Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                        Kommentaar


                          Adler on hull mees väravas, soovitan.

                          Kommentaar


                            Kuna ma pole seda palju mänginud siis oleks mul selline loll küsimus, et kuidas saab vaadata vabaagente.
                            Algselt postitas Blue Moon
                            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                            Kommentaar


                              võtad oma manageri nime alt search sealt players ja ,e t näha vabaagente võta views- contract ja sealt näed

                              Kommentaar


                                Mul juhtus praegu selline tore asi, et vaatasin Eesti koondislaste klubisid ja näen, et päris kena seis nt. Piiroja HSV-s ja siis vaatan, et koondises on mees kes mängib sellises auväärt kohas nagu IV liiga klubi JK Jalgpallihaigla.
                                Algselt postitas Blue Moon
                                Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X