320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alustasime ühe foorumikasutajaga uut mängu. Mina Real Sociedad, tema Deportivo. Hooaeg on poole peal ja sellest hiljem pikemalt aga praegu väike fragment. Lisainfoks niipalju, et relegatsiooniklubiga CLi koha eest võideldes ei taha sellisest väravast kaotada, eriti veel Real Madridi vastu.

    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Uskumatu kui loll see mäng on.

      Rootsi kõrgliiga - IK Sleipner, aasta 2036. Klubi on räigetes võlgades ja poole hooaja pealt tuleb PSV poolt pakkumine. Okei, võtan vastu klausliga, et suundun PSV-sse pärast hooaja lõppu. "Transfer Date'iks" tuleb 09.11.2036
      Hooaeg Sleipneriga kulgeb suurepäraselt. Esimesel kohal, Malmöga punktidega viigis, kuid edestan tänu väravate vahele. Samuti olen ka karikafinaalis IFK Göteborg´ga. Liiga viimane voor tuleb 09.11.2036 ja Karikafinaal sellest nädal hiljem.
      Selle asemel, et mäng laseks mul Rootsi liiga ja karikas ära võita, saadab ta mind PSVsse ja karikatest olen ma ilma..

      Kommentaar


        Kuna leidsin ,et Chelsea-ga on igav mängida kuna seal ei ole enam kuhugi eriti areneda valisin uue meeskonna millel oleks resurrse kuhugile jõudmiseks.

        Valitud sai siis Npower League1-hest Southampton. Müüsin maha kohe paar mängijat kes tahtsid liiga palju palka ,ostsin erinevatest npower league ja nl1 noori 16-21 aastaseid kaitsjaid. Panin nad u18 ja reservmeeskonda mängima ning treeningkoormus Heavy peale. Hooaja algus läks üle kivide ja kändude ,kuid siis katsetasin erinevaid taktikaid ning jõudsin väga hea taktikani millega hetkel olen kaheksas ennem seda olin 17mnes. Käimas on siis oktoober ning League Cupist ning Mingist Trophyst olen ilma kuid uue taktikaga on eesmärk Fa Cup 1/16 finaalid ,kuid sinna jõudmine oleks ime. Põhieesmärk oleks ikkagi jõuda Npower leaguesse ja finantsilist olukorda parandada ,sest praegu finantsid vähenevad igakuu 100-300k. Hooaja lõpus vabanen mõttetust kaitseliinist ning asendan need talendikate noortega.

        Kommentaar


          Kuna Itaalia liigat pole mänginud siis otsustasin võtta uueks meeskonnaks Interi ja olen nüüd paari kuu jooksul jõudnud oma kolmanda hooajani. 3 hooaja vältel olen võitnud 2 korda liiga (see ja eelmine hooaeg) ja 6 muud karikat. Puudu on veel CL võit. Viimasel hooajal jõudsin poolfinaali, kus jäi Barcelonaga 3:3, aga kaotasin võõrsil löödud väravatega.

          Müünud olen mängijaid 63M eest ja ostnud 92M eest. Ühikuks Euro. Tähtsamad üleminekud:

          OUT
          Pazzini to R. Madrid 24M
          Muntari to Blackburn 5.75M
          McDonald to OL 14.75M
          Chivu to M City 5.5M
          Materazzi to al Ittihad. tasuta, läks suure raha peale.
          Lähevad müüki: Eto, Milito, Stankovic, Cordoba(leping saab läbi), Ronaldinho(kahtlen et õnnestub lahti saada). Kasu neist pole ja tahavad ilgelt raha.

          IN
          Hummels Dortmund 19.75M
          Neymar Santos 19.75M
          Hazard Lille 18.5M
          Griezmann R.Sociedad 3.8M
          Lamela Rivas 3M
          Thiago Barcelona 8.75M
          Sakho PSG 20.5M
          Ronaldinho Flamengo 9.75M (see oli ost emotsiooni pealt ja tunnistan ausalt et tühja kulutatud raha. Ei toonud juurde kvaliteeti ja kulutab suure hulga palgafondi)
          Juurde tulevad keskvälja kindlustama Jesus Navas ja keegi maailmaklassi ründaja, kelle otsingud on pooleli. Kaitset toon aitama noortevõistkonna säravamad täkud.

          Kolme hooaja vältel olen mänginud peamiselt 2-e taktikaga. Kas 4-2-3-1 või 4-3-1-2. Peamiselt kasutasin viimast kuna oli edukam. Taktika olenes ka tugevalt sellest palju oli vigastatuid ja kuidas hetkevorm.

          -------Eto/Milito-----Neymar/Pandev--
          ------------Sneijder/Hazard-----------
          Griezmann/Thiago--Cambiasso/Motta--Lamela/Ronaldinho
          Sakho/Santon--Hummels/Lucio--Ranocchia/Samuel--Maicon/Zanetti
          Cesar/Viviano

          Suurimad väravatelööjad 2012/2013 hooajal:
          Neymar 27 väravat
          Sneijder 17 väravat
          Pandev 17 väravat (lõi ühes mängus 5 väravat)
          Hazard 13 väravat
          Raanocchia 13 väravat
          Eto 12 väravat
          Hummels 7 väravat
          Milito 6 väravat

          Uue hooaja eesmärk tugevdada rünnet ja võita CL.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Kuna Itaalia liigat pole mänginud siis otsustasin võtta uueks meeskonnaks Interi ja olen nüüd paari kuu jooksul jõudnud oma kolmanda hooajani. 3 hooaja vältel olen võitnud 2 korda liiga (see ja eelmine hooaeg) ja 6 muud karikat. Puudu on veel CL võit. Viimasel hooajal jõudsin poolfinaali, kus jäi Barcelonaga 3:3, aga kaotasin võõrsil löödud väravatega.

            Müünud olen mängijaid 63M eest ja ostnud 92M eest. Ühikuks Euro. Tähtsamad üleminekud:

            OUT
            Pazzini to R. Madrid 24M
            Muntari to Blackburn 5.75M
            McDonald to OL 14.75M
            Chivu to M City 5.5M
            Materazzi to al Ittihad. tasuta, läks suure raha peale.
            Lähevad müüki: Eto, Milito, Stankovic, Cordoba(leping saab läbi), Ronaldinho(kahtlen et õnnestub lahti saada). Kasu neist pole ja tahavad ilgelt raha.

            IN
            Hummels Dortmund 19.75M
            Neymar Santos 19.75M
            Hazard Lille 18.5M
            Griezmann R.Sociedad 3.8M
            Lamela Rivas 3M
            Thiago Barcelona 8.75M
            Sakho PSG 20.5M
            Ronaldinho Flamengo 9.75M (see oli ost emotsiooni pealt ja tunnistan ausalt et tühja kulutatud raha. Ei toonud juurde kvaliteeti ja kulutab suure hulga palgafondi)
            Juurde tulevad keskvälja kindlustama Jesus Navas ja keegi maailmaklassi ründaja, kelle otsingud on pooleli. Kaitset toon aitama noortevõistkonna säravamad täkud.

            Kolme hooaja vältel olen mänginud peamiselt 2-e taktikaga. Kas 4-2-3-1 või 4-3-1-2. Peamiselt kasutasin viimast kuna oli edukam. Taktika olenes ka tugevalt sellest palju oli vigastatuid ja kuidas hetkevorm.

            -------Eto/Milito-----Neymar/Pandev--
            ------------Sneijder/Hazard-----------
            Griezmann/Thiago--Cambiasso/Motta--Lamela/Ronaldinho
            Sakho/Santon--Hummels/Lucio--Ranocchia/Samuel--Maicon/Zanetti
            Cesar/Viviano

            Suurimad väravatelööjad 2012/2013 hooajal:
            Neymar 27 väravat
            Sneijder 17 väravat
            Pandev 17 väravat (lõi ühes mängus 5 väravat)
            Hazard 13 väravat
            Raanocchia 13 väravat
            Eto 12 väravat
            Hummels 7 väravat
            Milito 6 väravat

            Uue hooaja eesmärk tugevdada rünnet ja võita CL.
            Eto'o lõi üllatavalt vähe väravaid. Mis rolli ta su taktikas täidab?

            Kommentaar


              See on viimase hooaja statistika kus ta paar kuud oli katki ja siis ei saanud väravasoonele. Muidu on target man.

              Kommentaar


                Ma pole siiamaani aru saanud, miks mul võiks taktikas target man olla. Ma kasutan enamasti ründajaid complete/advanced forwarditena või siis lausa poacherina kui kiirust on korralikult.

                Kommentaar


                  Alustasin Liverpooliga, ostsin Kaka 11M, Maicon 22,5M,Adebayor 6,25M,Hamsik 17M.Müüsin Skrtel 5M Fenerbache,2M Spearing Fulham,Insua 5M Newcastle,Flanagan 1.3M Blackburn,Joe Cole laenule,Aurelio laenule,Doni laenule,Johnson laenule,Downing laenule ja mõned noored veel.Mängisin 4-3-1-2.Põhitiim oli siis: väravas Reina,kaitses Maicon,Carra,Wilson,Enrique,Poolikus oli Hamsik,Lucas,Gerrard,ründavpoolik oli Kaka ja ees oli Carroll ja Adebayor.Võitsime League cupi,Semi-final Fa cupil pidime Manu paremust tundma.Liigaga läks algul päris hästi sai kuskil 7 võitu järjest kohe hooajal algul,võitsime tiime nagu Arsenal ja Chelsea ja suutsime hoida nulli taga vähemalt 13 mängu.Pärast Jaanuari hakkasid tulema vigastused ja mõnel väsimus kallale ja langesime suht kiiresti liigatipust ära.Viimased kaks kuud võitlesime 4 koha eest, aga lõppude lõpuks jäi ikka 5 koht, viimased mängud mängisime Tottenham ja Manuga, kus pidi pmst. B-koosseisu välja panema.Esile tooks kindlasti oma parima mängija Enrique,kes suutis oma ääre alati kinni panna ja rünnakudes sai hästi hakkama.Teise kelle esile tooks, on Gerrard, kes ka võitis English players of the season.Gerrard lõi ,siis 42 mängust 22 väravat.Samuti Carroll lõi 46 mängust 22 väravat ja mõlemad olid meie suurimad skoorerid.Carroll,kes esimeses 16 mängus ühtegi väravat ei löönud, aga kui hakkas lööma,siis tuli paljudes mängudes 2 kuni 4 väravat.

                  Kommentaar


                    Ei imesta, et Wisla CLi ei saanud.

                    Levadial vist pole vahet millisele Ajaxile ta koosa kütab

                    Kommentaar


                      Mul selline küsimus, et mida peaks väljakul tegema poacher või mida ta nagu tähendab(ei tea kas saite aru ) ?
                      Algselt postitas Blue Moon
                      Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sherf Vaata postitust
                        Mul selline küsimus, et mida peaks väljakul tegema poacher või mida ta nagu tähendab(ei tea kas saite aru ) ?
                        Poacher on üldjuhul ärakoksaja. Suurepärase finisheeringuga mängija, kel hea kohavalik ja normaalne kiirus. Nagu näiteks Owen, Raul jne..
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          Well known goal poachers

                          Ole Gunnar Solskjaer formerly of Manchester United
                          Raúl of Schalke 04 and formerly of Real Madrid
                          Ruud van Nistelrooy of Hamburg SV
                          David Trézéguet of Hercules Alicante
                          Javier Hernandez of Manchester United
                          Gabriel Batistuta of Fiorentina
                          Jermain Defoe of Tottenham Hotspur
                          Radamel Falcao of Atletico Madrid
                          Andy Cole formerly of Manchester United
                          Hernán Crespo of Genoa C.F.C.
                          Robbie Fowler formerly of Liverpool F.C.
                          Alberto Gilardino of Fiorentina
                          Filippo Inzaghi of Milan
                          Gary Lineker formerly of Tottenham Hotspur
                          Roy Makaay of Feyenoord
                          Gerd Müller formerly of FC Bayern Munich
                          Michael Owen of Manchester United
                          Alan Shearer formerly of Newcastle United
                          Luca Toni of Bayern Munich
                          Christian Vieri of Atalanta
                          Ian Wright formerly of Arsenal

                          Kommentaar


                            Mul on poacher Gonzalo Higuain, kes üks hooaeg ei jätnud üheski mängus väravat löömata, kahjuks oli vahepeal pikalt vigastatud ja lõpetas hooaja 24/39. Väga lamp

                            Kommentaar


                              Mul sai nüüd siis Napoliga kolmas hooaeg läbi ja ei tule seda liigavõitu mitte kuidagi.
                              See kord jäin siis liigas teiseks 76-e punktiga ja täiesti oma ette klassist oli Inter kes võitis 90-ne punktiga ja suutis kaitsta tiitlit, kolmandaks jäi Milan 69 punktiga. Viimased mängud mängisin varumeestega kui mul ei olnud enam võimalik tõusta ega kuhugi kukkuda ja ei läinud need mängud ka väga hästi. http://imageshack.us/f/684/liigatabel.jpg/
                              Meekonnaga liitusid:
                              Miguel Torres - Varuäärekaitsija.
                              Mario Balotelli - Põhiäärepoolik.
                              Jorge Valdivia - Põhikeskpoolik.
                              Murat Becker - Väga lootustandev ründaja/ründav poolik, ostmise hetkel alles viieteist aastane mängija, sellel hooajal jätsin U-20 meeskonda ja seal mängib ta ka järgmisel hooajal.
                              Fernando Gago - Tasuta pakuti ja võtsin ära, varukeskpoolik.
                              Meeskonnast lahkusid: Erminio Rullo Grossetosse, Emilson Cribari Cesenasse, Leandro Rinaudo Sochauxi, Morgan De Sanctis Sampdoriasse, Christian Maggio Kaiserslauterni, Raffaelo Maiello Virtus Lacianosse laenule ja Jose Sosa Portosse laenule.

                              Champions League viimases kval.raundis jäi Portoga seis kokkuvõttes 3-3 ja Porto võitis penaltitega.
                              Euroopa liigas läksin alagruppis kokku Evertoni, R.Sociedadi ja Taani klubiga AGF, mängud: R.Sociedad 2:5 Napoli, Napoli 3:0 AGF, Everton 1:3 Napoli, Napoli 3:1 Everton, Napoli 1:0 R.Sociedad, AGF 1:1 Napoli.
                              Alagruppis olin esimene 16 punktiga, teine Everton 10 punktiga, kolmas R.Sociedad 6 punktiga ja viimane AGF 2 punktiga.
                              Esimes väljalangemis raundis kaotasin Kaiserslauternile kokkuvõttes 0:1.
                              Euroopa liiga võitis Porto ja Champions League võitis Inter kes purustas finaalis Bayern Müncheni 3:0 !
                              Itaalia karikas võitsin esimeses raundis 3:0 Citadellat, veerandfinaalis Genoad 2:1 ja poolfinaalis kaotasin Milanile kokkuvõttes 1:4.
                              Poole hooaja pealt tegi mulle pakkumise Uruguay ja võtsin vastu, sellel hetkel oli Uruguay MM-valikturniiril esimene, Argentiinaga oli vahe 2 punkti aga Argentiinal oli üks mäng varuks. Valikturniiri mängud: Uruguay 1:0 Colombia, Uruguay 0:0 Peruu, Uruguay 0:2 Venetsueela, Uruguay 1:0 Argentiina, Uruguay 2:0 Boliivia, praegu olen valikturniiri tabelis teine 24 punktiga, juhib Argentiina 26 punktiga ja kolmas on Peruu 16 punktiga aga Peruul on üks mäng varuks.
                              Sõprusmängud: Uruguay 0:2 Brasiilia, Uruguay 4:0 Eesti.
                              Ja nüüd sellest kuidas Eestil on läinud:
                              MM-valikturniiril on mängitud neli mängu ja ollakse nelja punktiga viiendal kohal, juhib Šotimaa kaheteist punktiga.
                              U-21 valikgrupp pole veel alanud.
                              U-19 võitis oma gruppi täisedu üheksa punktiga ära, teine oli Šotimaa, kolmas Türgi ja viimane Horvaatia.
                              Algselt postitas Blue Moon
                              Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                              Kommentaar


                                Kolmandaks hooajaks igasugused Gagod ja P.Cannavarod, täiendusi ei armasta teha? Miguel Torres on ka ikka päris nadi vana. Ründeliin on vähemalt suht paigas. Mängiksin nende meestega 4-2-3-1 (MC,MC,AML,AMC,AMR,ST).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X