320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
    Kolmandaks hooajaks igasugused Gagod ja P.Cannavarod, täiendusi ei armasta teha? Miguel Torres on ka ikka päris nadi vana. Ründeliin on vähemalt suht paigas. Mängiksin nende meestega 4-2-3-1 (MC,MC,AML,AMC,AMR,ST).
    Keegi ei taha mu tiimiga liituda, ja tavaliselt ma mängingi 4-2-3-1 lihtsalt hooaja lõpus olid päris paljud mängijad vigastatud ja nagu juba ütlesin, et polnud kuhugi tõusta ega langeda siis proovisin midagi muud.
    Algselt postitas Blue Moon
    Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

    Kommentaar


      Selles mängus on Eesti liigad ka?

      Kommentaar


        Originaalis ei ole, aga Mikusiku on teinud ise Eesti liigad ja need saab juurde tõmmata.
        Algselt postitas Blue Moon
        Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

        Kommentaar


          Neljas hooaeg Interiga oli siis edukas. Kolmas järjestikune liigavõit ja panin kinni ka CL-i. Liiga võit tuli napilt Juventuse ees. Paar vooru oli ees lühikese vahega mäng sassuolo ja Tottenhamiga ning otsustasin liigamängus mängitada noori, et põhimehi Cl jaoks hoida. See maksis aga kätte kuna noored ei suutnud võitu tuua ja pidid leppima viigiga. Lõpuks sai määravaks mäng Juventusega mille ma võitsin 3:1. Liiga oli kolmandat hooaega järjest minu . Cl teekonnal mängisin kaheksandikfinaalis Valenciaga, Veerandfinaalis Chelsea'ga, Poolfinaalis tuli vasti Tottenham ja Lõpuks finaalis võitsin Arsenali 1:0 Ranocchia 90 minutil löödud väravast.

          Suurim väravakütt oli Neymar 31 väravaga 35-st mängust. Peamiselt mängisin 4-3-1-2 või 4-2-3-1. Hooaja esimesel poolel peamiselt esimest ja teisel poolel teist.
          Praegu olegi dilemma ees et kas ja keda sisse tuua kuna põhimehed on enamuses noored täkud. Lahti sain Ronaldinhost, Walter Samuelist, Stankovic'st kes kõik otsustasid karjääri lõpetada. Said ropult palka aga kasu neist polnud. Lisaks saadan hunniku noori laenule kogemusi omandama kuna praegu neil põhimeeskonda pääsu pole.
          Lisaks väärib minu arvates äramärkimist U-20 liiga võit, kus noored said 38-s mängus 1 kaotuse ja võitsid ülekaalukalt lüües 119 väravat.
          Last edited by zelee; 07.09.11, 15:29. Põhjus: Leidsin statistika ülesse

          Kommentaar


            2014/2015 hooaja neljandas mängus Lazio vastu läksid katki Rossi(3 nädalat väljas) ja Neymar(4. nädalat väljas). F**k jee! Macheda ja Pandev saavad nüüd klassi näidata.

            Kommentaar


              Kommentaar


                on ka selliseid asju ette tulnud

                Kommentaar


                  Kuidas ma mängule patche peale saan kui mängin seda steami kaudu??

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
                    Kuidas ma mängule patche peale saan kui mängin seda steami kaudu??
                    Steam peaks nagu ise uuendama

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
                      Kuidas ma mängule patche peale saan kui mängin seda steami kaudu??
                      Steam peaks nagu ise uuendama

                      Kommentaar


                        ma mõtlesin neid transferi uuendusi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
                          ma mõtlesin neid transferi uuendusi
                          Kas SI neid ise üldse uuendabki?
                          Ma tõmbasin fmbase foorumist kus üks tüüp oli uuendanud transfereid ning osadel ka muutnud CA ja PA.

                          Kommentaar


                            Jah ma mõtlen ka neid kellegi ise tehtud uuendusi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
                              Jah ma mõtlen ka neid kellegi ise tehtud uuendusi.
                              Neid pead ise ka foorumitest otsima/tõmbama.

                              Kommentaar


                                Keegi oskab öelda, et kui ma olen juba mängu alustanud siis kas playable liigasid saab muuta ka view-only peale ümber?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X