320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• mcnamara
    replied
    Südantlõhestav on neid Andy Murray avaringide lahinguid vaadata. Arvestades seda, mida ta kunagi suutis, mis rahuldust sellisel tasemel mängimine pakub? Miks mitte karjäär lihtsalt lõpetada?

Leave a comment:

• Intertoto
    replied
    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Kuidas selle ajaga Aneti insta muutunud ka on?
    Et ma arvan, et Jäämehel oli point seal.
    ei ole muutunud (nagu võid ise veenduda, kui viitsid paar klõpsu teha). ka pointi ei paista kuskilt.

Leave a comment:

• zaz
    replied
    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    3 kuud ja 7 päeva tagasi.
    Kuidas selle ajaga Aneti insta muutunud ka on?
    Et ma arvan, et Jäämehel oli point seal.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Ma küll ei arvanud, et Anetti võib "maha kanda", aga kunagi ei arvanud, et ta sedasi TOP10-sse lendab. Maagiline.

Jabeuri viskas välja sellest viimasest kohast.

Jabeur twitteris...

Leave a comment:

• lenc
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Kontaveidi võib ikka küll üsna maha kanda vist. Aind peopildid instas pidevalt ja viimase 24h ainuke story ka pildike, kus mõtleb peost ja sõpradest aind.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Ma ei tea, mis Tursunov on Anetiga teinud, aga see töötab...

Fantastiline tennis lihtsalt.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Need viimased geimid olid lihtsalt vapustavad. Kahju, et järgmine suur slämm alles uuel aastal.

Leave a comment:

• lenc
    replied
    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Kuigi nii ERRis kui Postimehes kirjutab, et Anett peab transilvania openi võitma, et wta finaalturniirile pääseda, siis tundub, et tegelikult piisab vaid finaali pääsust. Vahe Jabeuriga 139 punkti, finaalikoht annab 180p. Jabeur on vigastatud ja punkte juurde ei saa.
    Asi ei ole nii lihtne. WTA Race tabelisse (mille alusel finaalturniirile pääseb) läheb kirja maksimaalselt 16 turniiri tulemused. Ja pooled neist on kohustuslikult kirja minevad (suured slämmid ja 4 suuremat WTA 1000 kategooria turniiri). Lisaks siis 8 parimat tulemust teistelt turniiridelt. Anetil on praegu nö viimasena joone peal turniir, kus ta teenis 100 punkti. Ehk et kui ta Rumeenias teenib rohkem punkte, siis see 100 punktine enam ei loe. Mistõttu Kontaveidi punktisaak suureneks sel nädalal ainult selle võrra, mis ta üle 100 punkti teeenib. Finaalikoht annaks talle seega juurde ainult 80 punkti, millest ei piisa.

Leave a comment:

• keenjus250
    replied
    Kuigi nii ERRis kui Postimehes kirjutab, et Anett peab transilvania openi võitma, et wta finaalturniirile pääseda, siis tundub, et tegelikult piisab vaid finaali pääsust. Vahe Jabeuriga 139 punkti, finaalikoht annab 180p. Jabeur on vigastatud ja punkte juurde ei saa.
    Eks variant on ka kui keegi top7-st loobub.
    Poolfinaalini ei tohiks talle tänasel päeval vastast olla, seal oleks ees Jil Teichmann. Aga Anettil on pikk turniir seljataga ja eks näis kas taastub sellest ära. Kolmapäevast alates oleks vaja 4 päeva järjest iga päev võit võtta.

E: teichmann lendas juba välja turniirilt, nii et lootust on, et ajalugu teha.

Leave a comment:

• Intertoto
    replied
    kena pilt, why not jagada.

https://sport.postimees.ee/7369201/k...le-on-hea-meel

Leave a comment:

• Rudy
    replied
    Arvad, et keegi vaidleb sulle vastu või?
    Ma loodan, et mitte

Leave a comment:

• lenc
    replied
    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    WTA turniiridel laamendamine on küll võimas ja tore, aga ma oleks veel õnnelikum kui mõnel Grand Slamil finaalis mängitakse.
    Arvad, et keegi vaidleb sulle vastu või?

Leave a comment:

• Rudy
    replied
    WTA turniiridel laamendamine on küll võimas ja tore, aga ma oleks veel õnnelikum kui mõnel Grand Slamil finaalis mängitakse.

Leave a comment:

• cabron
    replied
    naiste tennis on pede - favoriit läheb 3:0 geimidega juhtima, ma teen shampad lahti juba ja seejärel laseb underdogil 5 (VIIS) geimi järjest võita

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    lol, instagrami juurdlused ka tulevad?

Leave a comment:

Working...
X