320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Intertoto
    replied
    ainult üheksa settpalli kuluski...

    edit: nojah, nobedate näppude voor. aga huvitav, et ta nii pika karjääri jooksul ülemõtlemise vastu rohtu pole leidnud.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    9!!!! set points. Ebareaalne.

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    Mõne aasta eest nägi teda tihti rocca myfitnessi jõusaalis, kui kellelgi vaja juhtnööre anda...

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    Kanepi on paar-kolm korda siin küla (Haapsalu) vahel koeraga (loomulikult) vastu jalutanud – järgmine kord olen vist see debiilik, kes avaliku elu tegelasi teretab ja mingi lollaka lause poetab.
    Ütle talle, et "kõik muidu väga hästi, aga volles veidi rohkem jalast alla ja agressiivsemalt peale"

    Leave a comment:


  • Intertoto
    replied
    Kanepi on paar-kolm korda siin küla (Haapsalu) vahel koeraga (loomulikult) vastu jalutanud – järgmine kord olen vist see debiilik, kes avaliku elu tegelasi teretab ja mingi lollaka lause poetab.

    Leave a comment:


  • El President
    replied

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    huvitaval kombel mul käis kiire lõppmängu alguses peast läbi mõte, et kas Kanepil on üldse kogemust slämmi super tiebreak'iga, mis on ju üsna uus leiutis, ja kas ta teab, et mängitakse 10-ni.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Ma olen muidugi nii hull tennisefänn, et ma ei teadnud seda reeglit. Kaia on äge.

    Leave a comment:


  • Intertoto
    replied
    täiesti pekkis. Kanepi närvid olid lõpuks nii pingul, et nendega võinuks energiakriisi lahendada.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Jah, see oli karm vaatamine taaskord. Kui neljas matshpall oma servil läks, mõtlesin, et nojah, sinna see võimalus kadus. Aga Kaiale sügav kummardus, võttis ennast uuesti kokku. Kõigil neljal slämmiturniiril karjääri jooksul 8 hulgas - harukordne saavutus igatahes.

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    seda oli valus vaadata

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Yesssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Wauuuuuuuuuuuuu!

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Mul mingil imelikul põhjusel on alati 10x parem meel Kanepi võitude üle. Ta on kuidagi nii underdog oma üldises olekus, oma elus ja mis seal salata (sest naistespordis nt rahaliselt väga tähtis) ka välimuses. Anetti puhul on mingi vaib off. Kanepi võit on emotsionaalselt ka "minu võit" samamoodi nagu Andrus Veerpalu tiitlid olid omal ajal "kõikide eestlaste võidud". Anetti puhul kuidagi täiesti pohhui tegelikult, kas võidab või kaotab või mida saavutab. Ei teagi, mis see põhjus on. Äkki mulle ei meeldi edukad ilusad naised vms.
    Jah, sa oled imelik.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Ok, tarkpea.
    Tõelist tormi ausside südames põhjustab pahade poiste paar Kokkonakis/Kyrgios. Ontlikud paarismängijad on terroriseeritud, aga küllap kangelased pannakse varsti paika.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Mul mingil imelikul põhjusel on alati 10x parem meel Kanepi võitude üle. Ta on kuidagi nii underdog oma üldises olekus, oma elus ja mis seal salata (sest naistespordis nt rahaliselt väga tähtis) ka välimuses. Anetti puhul on mingi vaib off. Kanepi võit on emotsionaalselt ka "minu võit" samamoodi nagu Andrus Veerpalu tiitlid olid omal ajal "kõikide eestlaste võidud". Anetti puhul kuidagi täiesti pohhui tegelikult, kas võidab või kaotab või mida saavutab. Ei teagi, mis see põhjus on. Äkki mulle ei meeldi edukad ilusad naised vms.

    Leave a comment:

Working...
X