320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• mcnamara
    replied
    Varsti saab selles põrgutalves telerist Austraalia südasuve nautida. Täna läks valikturniir käima ja Jürgen Zopp suutis avaringis võita. Järgmine vastane on aga juba väga keeruline.

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    One to watch. 20-aastane ameeriklanna, 188 cm pikk - ehk siis kõige pikem asiaadist sportlanna keda ma kunagi näinud olen. Neiu võitis üleeile maailma parimat noormängijat Belinda Bencicit, ning täna hommikul sõitis Andrea Pektovicist üle.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Ma ei uskunud, et Davis Cup brittidele nii tähtis on. Ootasin pigem mitmevõisteja Jessica Ennis-Hill'i või siis poksija Tyson Fury võitu.
    Murray on lisaks tennisemängule ka väärt indiviid, tegeleb aktiivselt heategevusega, Fury seksistlik pätt.

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    McNamarale midagi:

Ma ei uskunud, et Davis Cup brittidele nii tähtis on. Ootasin pigem mitmevõisteja Jessica Ennis-Hill'i või siis poksija Tyson Fury võitu.

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Serena Williams on IPTL-il juba kaks mängu järjest kaotanud. Esimese kaotas tšehhitar KaroPliskovale, ning teise kaotas jaapanlannale Kurumi Narale! IPTL-il mängitakse vaid üks sett, seega väga hullu ei ole. Sõpruskohtumise alla läheb kirja kah.

Leave a comment:

• GoldenEagle
    replied
    Agnieszka boyfriendi sünnipäeval jõi siis end kinni ja too pidi teda minema tassima.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kes see on?
    Urszula Radwanska

Leave a comment:

• mjaasa
    replied
    Kes see on?

Leave a comment:

• Tofoa
    replied

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    IPTL on alanud. si!

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Tõste üle võrgul seisva Goffini. Nii täpne. Karikas 79 aasta järel. Ja Andy tegi seda sisuliselt terve aasta üksi, ainult venna toel paarismängudes. Klassika.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Davise karika finaal siis pühapäevani Belgias. Suudab Andy Murray pärast Wimbledoni võitu pesta puhtaks ka brittide teise tennisehäbi? Davise pütt võideti viimati 1936. Teine üksikmängija on nooruke Kyle Edmund, kes on alustanud Goffini vastu suurepäraselt - esimeses setis hetkel 5:0 ees.

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Mirza/Hingis WTA tšempionid. Veatu tennis. Suurepärane!

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Garbinjel oli täna sünnipäev. Palju õnne!

Selle seti kaotas ta 1:6 kuid võitis teise 6:2 ja kolmanda 6:1

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Karlovic on Gorani rekordist jagu saanud. Et neid servijaid tulevikuski sünniks!
    Ivo Karlovic has broken Goran Ivansevic's record for the most aces served, notching up the 10,247th of his career during his defeat at the China Open.

Leave a comment:

Working...
X