320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• vaikiv mees
    replied
    The ABC Murders

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kanepi sõitis Keninist totaalselt üle.
    Esiteks igati sellega nõus. Ja see on vägev.

Mõlemal meie naisel suht elu võimalus, kui seda tabelipoolt vaadata.
    Teiseks peame hoogu ja vaatame 1 mäng korraga. Arvan, et järgmised vastased on võidetavad, edasi ole näha.

Barty sai vigastada.
    Kolmandaks, saad sa täpsustada? Ma näen, et Barty on Alexandroviga järgmises ringis mängimas.

E: täpsustan ise.

Leave a comment:

• Rudy
    replied

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Anett oli väga tubli. Watsonit pole kerge murda ja teises setis oli olukord mitu korda väga ohtlik, aga õigel hetkel suutis uue käigu sisse lülitada ning lõi ühe võidulöögi teise järel. Ilus.

Leave a comment:

• LaRaBla
    replied
    Kanepi sõitis Keninist totaalselt üle. Barty sai vigastada. Mõlemal meie naisel suht elu võimalus, kui seda tabelipoolt vaadata. Eriti Kanepil, järgmises voorus üsna kehvas vormis Vekic, seejärel asetamata mängija(või Brady) ning veerandfinaalis ilmselt Svitolina, kes pole liiga heas hoos.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Tomljanovic - Halepi 3. seti lõpp pani mind korraks tööülesannete täitmise pooleli jätma.

Rongi alt tuli rumeenlanna välja.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Mul ei oleks midagi Kaia ja Anetti omavahelise mängu vastu suures slämmis. Palju võimalusi selleks kahjuks enam pole, sest Kaia pidi vist selle aastaga lõpetama. Mõlemad on ilmselgelt väga heas vormis hetkel, loodetavasti suudavad selle ära kasutada.

Leave a comment:

• Rudy
    replied
    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Mind ikka paneb imestama kuidas paljud spordiajakirjanikud ja ka -jälgijad muudkui loodavad, et kas Kanepi või Kontaveit saaks 1. ringis pähe. Sest mida muud see nende omavahelise matši ihalemine endast kujutab. Mina isiklikult loodan alati, et nad loositakse erinevatele tabelipooltele. Sel korral Austraalias satuti erinevatele tabeliveeranditele, asi seegi. Ja kui nad peaksidki kunagi mõne WTA või Suure Slämmi turniiri avaringis omavahel kokku minema, siis ma vist ei vaataks seda mängu üldse...
    Keegi pole esimest ringist rääkinud.
    Aga, kui nad omavahel mängivad kuskil hilisemas faasis, siis hea on see, et üks eestlane on kindlasti edasi.

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Jah, tuleb meelde millise õhinaga omal ajal Kanepi ja Maret Ani omavahelist matši kusagil Prantsusmaal toimunud 50K ITF-i turniirilt raporteeriti. Aga kas keegi nüüd reaalselt peab Maret Anit kõvemaks kui Kaia Kanepi, kuna ta selle matši 6-2, 6-4 võitis?
    Nüüd ei pea, aga vähemalt mängule eelnevatel päevadel ja paar päeva pärastki, oleks teema üleval.

Leave a comment:

• vaikiv mees
    replied
    Jah, tuleb meelde millise õhinaga omal ajal Kanepi ja Maret Ani omavahelist matši kusagil Prantsusmaal toimunud 50K ITF-i turniirilt raporteeriti. Aga kas keegi nüüd reaalselt peab Maret Anit kõvemaks kui Kaia Kanepi, kuna ta selle matši 6-2, 6-4 võitis?
    https://sport.ohtuleht.ee/183608/ani...kanepi-seis-11
    nüüd vb mitte, aga siis oligi Ani väga hea

näe, GS turniiri avaringis poleks tallegi meeldinud kohtuda

Leave a comment:

• lenc
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No see mäng teeks meeletud reitingud Eesti meedias. Lihtsalt, et kumb siis lõpuks parem on, kuna reaalses mängus polegi nad vastamisi läinud väga.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Ma tahaks, et nad kohtuksid veidi hiljem, kui 1. ring. Aga olgem ausad, pole mõtet ebarealistlikult loota, et nad kuskil poolfinaalis kokku saaks.

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Mind ikka paneb imestama kuidas paljud spordiajakirjanikud ja ka -jälgijad muudkui loodavad, et kas Kanepi või Kontaveit saaks 1. ringis pähe. Sest mida muud see nende omavahelise matši ihalemine endast kujutab. Mina isiklikult loodan alati, et nad loositakse erinevatele tabelipooltele. Sel korral Austraalias satuti erinevatele tabeliveeranditele, asi seegi. Ja kui nad peaksidki kunagi mõne WTA või Suure Slämmi turniiri avaringis omavahel kokku minema, siis ma vist ei vaataks seda mängu üldse...
    No see mäng teeks meeletud reitingud Eesti meedias. Lihtsalt, et kumb siis lõpuks parem on, kuna reaalses mängus polegi nad vastamisi läinud väga.

Leave a comment:

• lenc
    replied

Leave a comment:

Working...
X