320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Aramis
    replied
    Naistest rääkides, siis see oli nagu selline reaalne ja seff uudis. Ma veel eelmisel päeval lugesin seda esimest linki ja mõtlesin, et mis saab. Et vaevalt see mees nüüd TD teha suudab.


    Ja siis vaatasin mingit muud mängu, kui tuli update kuskilt ja krt sama vana tegigi ära ja läks andis palli oma GFile:

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
    Go Wood!

    (muidugi taaskordne näide Postimehe sporditoimetuse prioriteetidest)
    Pilti ka ikka.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Minu senised tähelepanekud hooajal:
    * Packers on nagu faking Vettel ja Red Bull vormel ühes. Andekas tiim ümber ja andekas mängija puldis, aga põnevus on veerand tunniga läinud ja mängude vaatamine väga perspektiivikas ei tundu.
    * Eagles- täiesti masendav, kuidas saab viimastel minutitel punases tsoonis valesööte teha, pidevalt oluliselt hetkel brainfartida ja Vick pole ka enam äge...
    * Broncos-...sest olemas on Teeee-Boooooow. Mängupilt on tiimil piinlikult halb, aga kogu haip mehe ümber on naljakas ja mängupilt on naljakas ja need viimased minutid. Padunaljakas sitamängupilditiim.
    * Chargers- Matthews/Tolbert on megaäge RBpaar. Üks kiire nagu välk, teine jõuline junn. Muidu on üsna "meh" mängupilt.
    * Steelers- cool shit, igakülgselt.
    * Ülejäänud korduvalt nähtud meeskonnad (Redskins, Ravens ja paar veel) minusugusele rookiefännile mingit erilist muljet pole jätnud.

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    TBO ja TBO - krdi Sanchez ja nende offensive line - ei saa ka midagi tehtud. Masendav Jets on hetkel.
    Kas on juba aeg hakata Steelersile pöialt hoidma? Ootan ühe nädala veel.
    Aga minu jaoks on popp uudis, et Schaub katki läks. Oma esimeselt USA reisilt kolm aastat tagasi sai kaasa ostetud Cardinalsi nr 7 särk - kustunud täht Matt Leinart. Nüüd on mehel eluvõimalus oma karjäär uuesti rööbastele saada. Paralleelselt on ka huvitav vaadata, kuidas Palmeril Oaklandis läheb.

    Leave a comment:


  • dimaggio
    replied
    Go Wood!

    (muidugi taaskordne näide Postimehe sporditoimetuse prioriteetidest)

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    NFLi vaadataksegi kahest-kolmest internetiaknast (oleneb, kas samal ajal on ka jalgpalli)- ühe mängu vaatamine on gei.

    Üldiselt ma enam ei mäletagi, mis see NBA on ja viimased 10 nädalat on esmaspäevased tööpäevad kella poole kolmeni kestvatele mängudele rikutud. Minu süda on võidetud ja korvpalli (NBA) osas astun hetkel Rootsi Kunni paati, et pede ala, mis pede ala.

    -e-
    Ahjaa, TEEEEEE-Boooooooooooooooow

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Lollakas ESPN Europe ja nendega koos natuke ka Elion ja Starman. NBAd pole, nüüd nusserdati see kanal ka ära ja NFL. Hea aasta ikka USA spordi jälgimiseks.

    Õnneks on muidugi internet.

    Leave a comment:


  • SDK
    replied
    Aaron Rodgers!!!

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Pagan, NE vs NY viimane veerand oli ikka tõsiselt äge andmine! Kõvad mehed neil klubidel mängujuhi kohal, midagi pole öelda.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas SDK Vaata postitust
    League Name: Kossuliiga NFL
    Draft sel kolmapäeval kell 21.00
    Aramis, sa teed nalja või? 20 meeskonda, 3WRi ja sellise monstrumiga snake draft?

    Leave a comment:


  • SDK
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Yahoo, LOL.
    1h 14min

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Yahoo, LOL.

    Leave a comment:


  • SDK
    replied
    Aramis tegi kossupededest fantasysõltlastele alternatiivravi korras ühe NFL liiga selleks aastaks. Aga no arvatavasti jääb tiba rahvast siiski puudu. Et kui te NFL ässad tahate meid kottida ja end seeläbi hästi tunda, siis olge lahked ja joinige! Vbla pöörate nii mõnedki meid uude usku ja saate enda liigadesse väärt täiendust järgmisteks aastateks Aga kui võitja tuleb siiski meie seast, siis peate joinima järgmisel aastal meie madalaima liigaga...

    Yahoo Fantasy Football. Create or join a NFL league and manage your team with live scoring, stats, scouting reports, news, and expert advice.


    League Name: Kossuliiga NFL
    Password: triobet
    Liiga ID : 822287

    Draft sel kolmapäeval kell 21.00

    Leave a comment:


  • Kaarel
    replied
    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Ja WR+WR esimesed kaks ringi teha on hullumeelsus.
    Martini mentaalne seisund on sellega määratletud!

    Leave a comment:


  • vello99
    replied
    Küsimus on pigem valikutes. Kui top-5 RB-d on väljas, siis on 6ndana sul valida kas McCoy või minna WR jahile Johnsoni/White'i näol. Vickist/Rodgerist ma esimeses ringis pigem ei räägi. Kui võtta WR siis teises ringis suure tõenäosusega on sul valikuks mingi hea WR a la Fitz või quasi-RB a la Steven Jackson. Ja WR+WR esimesed kaks ringi teha on hullumeelsus. Ehk minu jaoks taandus see otsusele kas Mendenhall või McCoy ja esimene meeldib mulle neist natuke rohkem.

    Leave a comment:

Working...
X