320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    jah, ma saan aru. Kuna ma ütlesin Tänaku kohta idioot ning kuna sinu arvates ma eksisin, siis olen hoopis mina.

    Kuna mina arvan, et sina eksisid minu kohta idioot öeldes, siis oled minu arvates idioot hoopis sina. Seega, suck it, idioot!
    Oeh, seleta palju tahad, poisike ei saa ikkagi aru.....

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      p.s. ära aja sellist ila suust välja. Kui katus vahepeal sõidab, siis julge tunnistada ja lähme sõpradena edasi.

      Muidu jääb praegu väga selline tunne, et esmalt kütad kellelegi lõuga ja siis kukud alles oma käitumist ratsionaliseerima.
      Minu seisukohast oli minu käitumine kohe algusest peale ratsionaalne ja kaalutletud. Sina ei saanud sellest lihtsalt aru. Nüüd ma olen juba pikalt üritanud sulle seda selgitada, aga sa ei saa ikka aru....

      Ma ei ole mitte kellelegi lõuga kütnud. Või kui tahad niimoodi väita, siis ütleme, et sina kütsid esmalt kellelegi lõuga, mina kütsin omakorda sulle ja sina hakkasid selle peale nutma ja halama, et "nii ei tohi, paha onu tegi haiget, kitun emmele ära..."

      Tule taevas appi.

      Kommentaar


        lenc, ma ei ole enam nii noor, et kvalifitseeruda "poisukese" alla. J

        Tegelikult ütlesid mitmed teised sõitjad, et seal rajaosas olid ootamatult suured rööpad rajal sees ja Östberg pääses oma sõnutsi täiesti imekombel sealt läbi. Ja idioot oled sa ise muidugi.
        - see oli su esimene lause. See hilisem argumenteerimine ja õigustamine ja selgitamine on täiesti ebaoluline .

        Tuletades sulle su oma retoorikat "igale ühele oma keeles", siis ma kaldun arvama, et kui sa noh... päriselt ka ühele idioodile ütled seltskonnas (võõra inimesena) lambises olukorras, et "ise oled idioot", siis sa jalutad koju tühja sahtliga.

        Aga ma ei ole selline ja ma saan tegelikult väga hästi aru, mis järgnevate sõnavõttude point on, kuid nii need asjad lihtsalt päris ei käi .

        Ja mina personaalselt jätan endale ka edaspidi spordiportaalis õiguse öelda emotsiooni või kalkulatsiooni pealt sportlaste kohta halvasti.

        Ole nüüd meheks ja vaata vutti või midagi.

        Kommentaar


          Te võite vaielda palju tahate, aga see ei muuda fakti, et Tänak katkestas jälle ja 8 out of 10 cats arvab, et ta pigem katkestab, kui lõpetab (ilma head kohta mainimata).
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            lJa mina personaalselt jätan endale ka edaspidi spordiportaalis õiguse öelda emotsiooni või kalkulatsiooni pealt sportlaste kohta halvasti.
            Ma ei ole mitte kusagil väitnud, et sul pole õigust öelda sportlaste kohta halvasti. Aga mul puudub igasugune respekt inimese vastu, kes pärast sellist sõimu hakkab ise jonnima ja halama, kui teda ennast natuke sõimatakse. Öelnuks sa siis mulle lihtsalt vastu, et "ah tõmba nahhui, lenc!" vms, oleks kõik normaalne, arusaadav ja jutt sellega lõpetatud. Aga hakata niimoodi pillima ja solvunut mängima, see on lihtsalt hale.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              ma ei ole mitte kusagil väitnud, et sul pole õigust öelda sportlaste kohta halvasti. Aga mul puudub igasugune respekt inimese vastu, kes pärast sellist sõimu hakkab ise jonnima ja halama, kui teda ennast natuke sõimatakse. öelnuks sa siis mulle lihtsalt vastu, et "ah tõmba nahhui, lenc!" vms, oleks kõik normaalne, arusaadav ja jutt sellega lõpetatud. Aga hakata niimoodi pillima ja solvunut mängima, see on lihtsalt hale.
              :d :d :d

              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              soovitan sul võtta telekapult ja teha nii.

              Edu tegemistes.

              Kommentaar


                See mis ma enda telekapuldiga teen või ei tee on mu oma asi, aga sa võiks nüüd ikkagi ära vastata, kust kohast sa nii kindlalt tead, et Tänak seda kurvi "lapats põhjas" läbis?

                Kommentaar


                  Ei taha ära sõnada aga Ott Tänak on kahe kiiruskatse kaugusel, et tuua pärast aastat 2004 eestisse WRC rallilt esikoht. Igal juhul mul heameel, kuidas Ott nüüd kõigi suud kinni paneb, kes teda kraaviotiks kutsusid Lenda Ott, lenda!!!

                  Edit: tuleb oma sõnu sööma hakata kahjuks. Eks ole kuulda mis siis nüüd kahjuks juhtus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas difender Vaata postitust
                    Ei taha ära sõnada
                    Sellega siis korras. Rehv läks ja -16sek nüüd enne viimast katset

                    Kommentaar


                      mine perse difender

                      Kommentaar


                        Algselt postitas difender Vaata postitust
                        Ei taha ära sõnada aga Ott Tänak on kahe kiiruskatse kaugusel, et tuua pärast aastat 2004 eestisse WRC rallilt esikoht. Igal juhul mul heameel, kuidas Ott nüüd kõigi suud kinni paneb, kes teda kraaviotiks kutsusid Lenda Ott, lenda!!!

                        Edit: tuleb oma sõnu sööma hakata kahjuks. Eks ole kuulda mis siis nüüd kahjuks juhtus
                        Selle eest oleks isegi vähe maha lüüa.
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Selle eest oleks isegi vähe maha lüüa.
                          +1000

                          Kommentaar


                            Viimase katse lõpus ikka väga valusad kaadrid. F*kin valus rsk.
                            varupallivarupumpaja

                            Kommentaar


                              pole jupp aega olnud nii murtud ühe kindla sporditulemuse peale, aga kokkuvõttes kaaluvad positiivsed faktid negatiivsed üle. raske töö hakkab vilja kandma, CMON!!!!

                              CHAMP
                              5574241t151hbae1.jpg

                              Kommentaar




                                ptsis, see lööb nüüd kaardipaki täiesti segi järgmiseks hooajaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X