320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Pigem ikka "säras" Arbet tagasihüppega kolmestega ning Veidekas üle tulles hoopealt kolmeste uhamisega.
    Mõned väljamängitud kohad ehk olid, aga nagu siin eelnevalt on mainitud, peamiselt liikus pall kolmese joone taga ning seetõttu seal ruumi ei tekkinud.
    Nagu Tartu Gaasi võistkond kunagi, ja Haapsalu, kui nood meistrikas kunagi olid.
    Osaliselt nõus, et pall liikus vaid kolmese taga, aga minu meelest olid pooled üritused vähemalt normaalsed ehk see, mida terve hooaeg tehtud on. Palju selliseid hetki ei saagi olla, kus täiesti üksi saad oodata ja visata. Jah, neid tekib ja eriti tekkis neil Tartu, kui kaitse tagasi ei jõudnud või kui maa-alas pall liigub nagu peab. Aga korvpallis juba on nii, et kui sa saad palli positsioonile (tuled sa siis katkest või liigud sisse või pettuma või millega iganes), siis see on välja mängitud koht viske tegemiseks. Petšerovil neid palju pole, tsentrid keerutavad end vabaks, Hallik viskab tagasi hüppelt nt. Arbet ja Veidemann said proovida oma kolmeseid enamuse kordadest suhteliselt vabalt, mitte punnitada (kuigi oli ka neid). Aga kui ei lähe, siis ei lähe. Jah, Veidemann läheb korvi alla ja sealt upitab või kiiruse ja keerutamise pealt saad. Need pole vabad või välja mängitud kohad, aga neidki viskas ta usinalt mööda. Mitte nagu hooaja keskel, kus on õnnestunud. Nii et ma arvan, et mentaalselt on kruvid kinni jooksnud ja sealt see sise error. Nagu Tartul poolfinaalis. Ja lähtun samadest sõnavõttudest asjadest, nagu sa eduka mainisid. Ehk asjad on tugevalt koos. Mis on samas imelik, sest oma finaali eelses intervjuus ta mainis, et tugev sisekliima.

    Leave a comment:


  • Nurmekas
    replied
    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    Kuigi polnud suunatud mulle, siis vähemalt Arbetil nägin ka mina "paljusid ilusti väljamängitud kohti" ja ka Veidemanil polnud kõik mööda visatud pallid üle käte. Selles seerias mulle muidugi sobib, et nad nii kõvasti mööda pilluvad, aga sügisele mõeldes tuleks miskit ettevõtta.
    Pigem ikka "säras" Arbet tagasihüppega kolmestega ning Veidekas üle tulles hoopealt kolmeste uhamisega.
    Mõned väljamängitud kohad ehk olid, aga nagu siin eelnevalt on mainitud, peamiselt liikus pall kolmese joone taga ning seetõttu seal ruumi ei tekkinud.
    Nagu Tartu Gaasi võistkond kunagi, ja Haapsalu, kui nood meistrikas kunagi olid.

    Leave a comment:


  • Delfino
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    No ma ei tea, kus sa neid "paljusid ilusti välja mängitud kohti" nägid?
    Kuigi polnud suunatud mulle, siis vähemalt Arbetil nägin ka mina "paljusid ilusti väljamängitud kohti" ja ka Veidemanil polnud kõik mööda visatud pallid üle käte. Selles seerias mulle muidugi sobib, et nad nii kõvasti mööda pilluvad, aga sügisele mõeldes tuleks miskit ettevõtta.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Mitte, et Machado nüüd midagi väga head oleks, aga see pole mängujuhi süü, kui ääred sisse ei saa. Paljud kohad olid ilusti välja mängitud ja ka vabadest kohtadest eksiti. Lisaks tegi Veidemann seda, mis ta tavaliselt hästi teeb. Teravaid läbimurdeid, lihtsalt ei saanud sisse.
    No ma ei tea, kus sa neid "paljusid ilusti välja mängitud kohti" nägid? Enamasti ikka on tegu üle käte vägistamisega. Muidugi Kalevi mäng on täiesti liimist lahti- VTBga võrreldes justkui mängu polekski. Rünnakul pall ei liigu, mängijad ei liigu ja kaitsest ei tasu rääkidagi. See peab olema kas a) totaalne vaimne kollaps või b) totaalne sisekliima error. Arvestades Varraku pidevat "mingi asjad on, aga räägin neist peale hooaja lõppu" juttu, siis kahtlustan variant b`d. Midagi vast käärib.

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Paras igale ahvile kes ehitajate poolt on!!! Ma olen vist 5 kihlvedu oma elus teinud Rock-kalev seeria peale ja absull iga kord kotid saanud.
    This is the year boyz.

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Mina ütleks, et sellele on lühikene ja konkreetne vastus - Machado. See mees oli hunnik õnnetust täna. Ta oleks pidanud olema mängujuht, aga kõik rünnakud, mis läbi tema läksid sisuliselt kärvasid maha. Mees ei teinud esimese veerandajaga põhimõtteliselt ühegi mõistlikku liigutust ju. Keksis ise natukene palliga ja läks siis 2.10 pikkade meeste vastu poolkõvalt upitama. Või siis loopis ilma viskeasendit sissevõtmata peale.

    Kui ka kumbagi nendest ei teinud, siis raiskas niisama lollilt aega ja selle raiskamise arvelt jäi viskajatel aega ja ruumi lõpuks vähemaks, pinge kasvas ja nende olukord muutus ka raskemaks.

    Põhimõtteliselt, mis ma ütlen on see, et Cramol polnud absoluutselt loogilist rünnaku ülesehitust. Paljud visked tulid väljamängimata kohtadelt. Ja kui esimesed pead keerulisest olukorrast panema ja paned mööda, siis pärast hakkab juba psühholoogia ka mängima. Kuidas Varrak ainult sitta tootnud Machadot esimesel poolajal vähemalt kolmeks-neljaks minutiks pingile ei pannud (ja Škele mängu juhtima) on minu jaoks ikka absoluutselt mõistmatu.
    Škele ei ole mängujuht. Ta on SG. Mitte, et Machado nüüd midagi väga head oleks, aga see pole mängujuhi süü, kui ääred sisse ei saa. Paljud kohad olid ilusti välja mängitud ja ka vabadest kohtadest eksiti. Lisaks tegi Veidemann seda, mis ta tavaliselt hästi teeb. Teravaid läbimurdeid, lihtsalt ei saanud sisse.

    Algselt postitas Brick Vaata postitust
    Kas ma eksin, kui ütlen, et Kitsing on paremate päevade Reinar Halliku umbes 5x sitem versioon?
    See on tobe võrdlus. Kui mul oleks väga hea päev ja Jordanil oleks üks jalg ja käsi, siis ma teeks ka talle ära. Parimate päevadega pole mõtet võrrelda, sest keskpärane (halva päeva) Hallik on sama kasutu kui Kupsas.

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    eesti klubid on lihtsalt nii väiksed, et ei suudeta terve hooaeg vormis olla. rocki mõõn tuli talvel ära, nüüd on jälle end käima saadud. kurbas oli terve hooaja varjus ja nüüd särab. natuke powerit andis tartlastele kindlasti juurde ka õhtulehe jalgpallijoobiku (mitte halvas mõttes ) kriitika Kullamäe pihta. kalev seevastu oli talvel vormis ja nüüd kevadel on vabalanguses. lootus jääb, et sügiseks timmitakse kõik vajalikud mehed üles ja EMil on meil, mida vaadata.

    Leave a comment:


  • Raitsu
    replied
    Kui nüüd saadakse Rockilt seeria suhu võib hooaja kokku võtta sõnaga choke. Balti liiga playoff, VTB playoffist eemale jäämine ja KMLi finaal. Kõikidel juhtudel on ennast täis situtud. Tundub ,et kui asi pingeliseks läheb on kuri karjas. Jah , VTBs tuli mänge ära , mis olid punkt punkt aga üldist pilti vaadates pold kasu emmigi.

    Kitsingut on raske süüdistada. Eelkõnelejad juba tõid välja Machado kehva mängu juhtimise ja staarviskajate Arbeti ja Veideka kohutava täpsuse. Esimeses mängus mängis Kitsing 26 minutit kopikatega, tõi 9 punkti ja oli kaitses asjalik. Teises mängus juba poole vähem , 14 minutit. Tõsi punktid jäid toomata, aga ei ütleks et nüüd üleliia paska oleks tootnud. Kolmas mäng minuteid 10 punkte 6 ja kahesed 3/3. Täna sai ainult 7 minutit. Kaitses kindlasti liikuvam kui Pecherov ja hooaja siseselt ei olnud viskamisega ka probleeme. Eks ta viskaks nüüd ka, aga pole seda liikumist ja mängu, mis palle kätte tooks. Selline vend nagu Hallik ta ei ole, kes tagasihüppelt horisontaalis viskeid ära paneks, aga selline soliidne rollimängija, kes võimalusel ära paneb. Kalevi probleem ongi ,et võimalusi kui selliseid ,mis varem tehti pole. Suuresti Machado kala.

    Viimases kolmes mängus kahesed
    Machado -15/35 43%
    Arbet - 3/12 25%
    Veideman - 4/16 25%
    Viimases kolmes mängus kolmesed
    Machado - 3/19 16%
    Arbet - 3/20 15%
    Veideman - 1/15 7%

    Kolme peale kokku kahesed 22/63 35% ja kolmesed 7/54 13%. Päris noorteklassi numbrid ütleks.
    Nagu siin nii mõnigi maininud on , sisse-välja mängu on vähe, ei teki viskekohtasid. Toore visketabavusega ei saa ja transition offence ei toimi sest kaitses ei saada stopangut ei laua ega vaheltlõike näol. Sama tuhhiga nagu siin viimases mängus teisel poolajal kohe peale tulla siis vast on mingi variant veel. Kurbase vastu puudub ka igasugune rohi, kate kattest saab vend iga kord layupile pmts minna. Seni finaalide MVP kahtlemata.

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    Kas ma eksin, kui ütlen, et Kitsing on paremate päevade Reinar Halliku umbes 5x sitem versioon?

    Leave a comment:


  • rainis007
    replied
    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    Mis enesekindlusest või julgusest sa räägid? Enne seeria algust polnud oddsid mingiljuhul võrdsed, et Tartu võtab seerias vähemalt 2 võitu. Sa tahtsid 1:1 le kihlvedu, kus sinu võimalused võita on tunduvalt paremad. Loogiline, et keegi ei viitsi sellist kihlvedu vastuvõtta.
    Ma nüüd jälle ei saa hästi aru, millest Sina räägid. Vastamisi läksid kaks viimaste aastate tugevamat tiimi, kes põhiturniiril näitasid täiesti võrdset minekut, kusjuures Rock isegi võitis põhiturniiri. Omavahelised kohtumised seejuures 1:1. Ja nüüd on järsku täiesti ennekuulmatu, käsitlematu, ühekülgne ja mis iganes veel bet, et Rock ei võida üle 1 mängu? Ja noh, okei, me kõik pidasime favoriidiks Cramot, aga bet ei olnud ju seeria võitmise peale. Üldiselt selle enesekindluse asjaga pidasin silmas neid, kes enne seeriat ütlesid, et Rock võidab (iceman äkki kuulutas seda?). Aga see selleks

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Kuidas Arbetil ja Veidemanil kahe peale kokku visked väljakult 20st 2?????? Kuidas? Korvpallurid ju ikkagi. Ma ei saa midagi aru. Mis toimub?
    Mina ütleks, et sellele on lühikene ja konkreetne vastus - Machado. See mees oli hunnik õnnetust täna. Ta oleks pidanud olema mängujuht, aga kõik rünnakud, mis läbi tema läksid sisuliselt kärvasid maha. Mees ei teinud esimese veerandajaga põhimõtteliselt ühegi mõistlikku liigutust ju. Keksis ise natukene palliga ja läks siis 2.10 pikkade meeste vastu poolkõvalt upitama. Või siis loopis ilma viskeasendit sissevõtmata peale.

    Kui ka kumbagi nendest ei teinud, siis raiskas niisama lollilt aega ja selle raiskamise arvelt jäi viskajatel aega ja ruumi lõpuks vähemaks, pinge kasvas ja nende olukord muutus ka raskemaks.

    Põhimõtteliselt, mis ma ütlen on see, et Cramol polnud absoluutselt loogilist rünnaku ülesehitust. Paljud visked tulid väljamängimata kohtadelt. Ja kui esimesed pead keerulisest olukorrast panema ja paned mööda, siis pärast hakkab juba psühholoogia ka mängima. Kuidas Varrak ainult sitta tootnud Machadot esimesel poolajal vähemalt kolmeks-neljaks minutiks pingile ei pannud (ja Škele mängu juhtima) on minu jaoks ikka absoluutselt mõistmatu.

    Sellise dirigendiga ei mängi ju ükski orkester. See oleks umbes sama nagu dirigent oleks poole kontserdi pealt puldist ära läinud, lükanud viiuldajate rivi ümber, võtnud esimeselt pilli ja oleks seda täiesti valesti mängima hakanud. Seejärel võtnud trompetitelt noodid eest, need palliks mätsinud ja flöödimängijale piki kukalt visanud.

    Leave a comment:


  • Mask
    replied
    Vaadates ka meeste ja Varraku leinameeleolu peale mängu, siis vist lõpeb see seeria reede ära ka. Päris uskumatuks on see finaal ikka kujunenud.

    Freimanise ja Elegari kaotused osutusid ka vast suuremateks, kui algul eeldada võis. Benson on pehme ja uimane. Petšerovist ja sellest leedukast ei tasu üldse rääkida. Pole ime, et Rock on lauda tavapärasest rohkem saanud.

    Leave a comment:


  • Katk
    replied
    Tartu küll pakkus seda ja ka eelmist mängu, aga Kalev lihtsalt ei tahtnud seda võitu. Kolmandal veerandajal Rock ulatas juba kandikul enda pükse, aga Kalev ei tahtnud kingitust vastu võtta. Täna -26 pealt võit võtta olnuks Rockile kui kuvaldaga pikki pead löömine - k.o.
    Kalev nüüd 3 mängu järjest täiesti kohutavat korvpalli mänginud, nii kaitses kui rünnakul. Rockil lastakse kergeid viskeid teha samas kui ise kaotavad mõttetult palju palle (Machete© eesotsas) või laovad lihtsalt suvaliselt telliseid teele kolmese tagant. Mis see nende viskeprotsent oli lõpuks joone tagant, alla kümne? Vahepeal oli 27st 4 sees ja ega see vist paremaks ei läinud ka. Teinekord muidugi täiesti uskumatud möödavisked väga headelt kohtadelt (nt täna Arbet 3 korda järjest 2 sekundi sees korvi alt mööda). Võtku oma shite kokku ning mängigu nüüd üks mäng isuga algusest lõpuni. Tahtsin täna vaatama minna pojaga aga kahjuks siiski ei saanud. Seega loodaks, et Kalev võtab järgmise mängu ära ja seeria tuleb tagasi Tallinna, Tartusse küll ei viitsi sellepärast sõita. Bensiin on kallis.

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Asi on siis Varrakus, mitte meestes endis? Ei taheta enam mehi motiveerida? Ei jaksata? Vähene rotatsioon? Sügavus pole piisav?
    See pole päris ainult tema asi. Jah, treener peaks meeskonna mängima panema, aga sa võid ju pea peal seista, aga kui alustala ei saa sisse ja läheb mängust mängule ebakindlamaks. See on juba mängija enda peas kinni. Nad ei ole kehvad mängijad, aga praegu on alla oma taseme esinenud

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    Järjest paremaks see mäng läheb Tartul. Kurbas võiks sarnast mängu ka koondise eest näidata. See mida Varrak siis hooaja lõpus ütleb huvitab ka mind. Vaevalt sealt muidugi mingit suuremat uudist tuleb. Tore oleks, kui seeria lõppeks reedel, aga kardan, et nüüd on Tartu kord kõrbeda.
    Ma ei arva ka, et seal miskit maailmapõrutavat tuleb. Pigem seda, et hooaeg liiga pikk, mehed mentaalselt polnud pärast kaotust, eriti arvestades seda, et esimene tuli sita mänguga üllatavalt lihstalt kätte. Ja vigastused lõid lõppeks meeskonna uppi. Ukrainlasega lihtsalt paistab, et ta pole valmis kiiremaid liigutusi tegema, kas kardab uuesti viga saada või ei ole lihtsalt valmis mängima pärast nii pikka pausi.

    Leave a comment:


  • Delfino
    replied
    Järjest paremaks see mäng läheb Tartul. Kurbas võiks sarnast mängu ka koondise eest näidata. See mida Varrak siis hooaja lõpus ütleb huvitab ka mind. Vaevalt sealt muidugi mingit suuremat uudist tuleb. Tore oleks, kui seeria lõppeks reedel, aga kardan, et nüüd on Tartu kord kõrbeda.

    Leave a comment:

Working...
X